El Sanatları Pul işi

merhaba haydeç ben pulları falan aldım seninkiler biraz daha büyük gözüküyor gerçi benim senden ricam tutkalın adı bana bi tutkal verdiler ama ben şüphedeyim :1no2:eek:lup olmadığından bide tutkalı nekadar uygulayacağız cevaplarsan sevinirim teşekkürler yerimseniben

hiçç görmemiştim daha öncee.. daha yeni evlendim çok örtüm var ama 1-2 sene sonra yaparım inş. çok beğendim elinize sağlık...

Tutkalın adı neydi ya bende bulamadım unuttum adını lütfen bir daha yazarmısınız?Şeffaf tutkalmı diycektik.Ankaradayım ama bulamadım....Acil cvp lütfen..

Haydeç ellerine sağlık, çok güzel olmuş bunlar.
Yazın bi arkadaşımın evinde görmüştüm bu örtülerden. Çok hoşuma gitmişti. Sormayı da unutmuşum arkadaşa. Çok araştırdım ama bi türlü nasıl yapıldığını öğrenememiştim. Burada görünce çok sevindim, tekrar teşekkür ederim.
Yalnız bişey sormak istiyorum. Senin kullandığın pullak büyük boy sanırım. Küçük boy pul kullansak ve çivi aralıklarını 1 cm yapsak nasıl durur sence veya bahsettiğim şekilde de yaptın mı hiç.
:sm_cool:

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Tutkalın adı neydi ya bende bulamadım unuttum adını lütfen bir daha yazarmısınız?Şeffaf tutkalmı diycektik.Ankaradayım ama bulamadım....Acil cvp lütfen..

slm canım DARSA- FİX plastik tutkal diye söylersen bulabilirsin boyacılara bakmanı tavsiye ederim

Haydeç ellerine sağlık, çok güzel olmuş bunlar.
Yazın bi arkadaşımın evinde görmüştüm bu örtülerden. Çok hoşuma gitmişti. Sormayı da unutmuşum arkadaşa. Çok araştırdım ama bi türlü nasıl yapıldığını öğrenememiştim. Burada görünce çok sevindim, tekrar teşekkür ederim.
Yalnız bişey sormak istiyorum. Senin kullandığın pullak büyük boy sanırım. Küçük boy pul kullansak ve çivi aralıklarını 1 cm yapsak nasıl durur sence veya bahsettiğim şekilde de yaptın mı hiç.
:sm_cool:

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

slm canım ben küçük pullarla hiç yapmadım sitersen küçük parçalarda bir dene yani bilemiycem yapıştırdıktan sonra küçük olduğu için düşme riski olabilirmi acaba bilemiyorum

merhaba haydeç ben pulları falan aldım seninkiler biraz daha büyük gözüküyor gerçi benim senden ricam tutkalın adı bana bi tutkal verdiler ama ben şüphedeyim :1no2:eek:lup olmadığından bide tutkalı nekadar uygulayacağız cevaplarsan sevinirim teşekkürler yerimseniben

ipleri gerdikten sonra tutkalın ağzı huni gibi zaten ben onunla ip artıları varya oraya azar azar sıkıyorum tek tek değil mesela 15 20 kadar sonra üstlerine pulu koyuyorum tamamen işlem bittikten sonra bir gece bekliyor sonra arkalarınada tekrar tutkal sıkıyorum pulu taşmıcak şekilde bir gece de öyle bekliyor ertesi günü kuruduğundan emin olunca kesiyorum tutkallı tarafını üste gelecek şekilde katlamadan bekletiyorum tamamen kuruması için not: tutkalı sıkarken altına muhakkak bir şey serin çok damlıyor

DARSA-FİX tutkalın adı plastik tutktl diye isteyin

bnvearkiler106zb6.jpg

bnvearkiler110ck6.jpg

bnvearkiler108em5.jpg

bu resimler yardımcı olur sanırım...:nazar:

yine de takıldığınız yer olursa yardımcı olurum

ablacım meğer benım tutkal yanlışmış yaaa bende dıyorum neden benımkı iğrenç oldu iyiki gösterdin çok tahanks :)

Ya canım birde sormak istiyorum.Tutkal,kasnaklar sana ne kadara mal oluyo.Fiyat yaabilirmisin?Teşekkürler.

Ya canım birde sormak istiyorum.Tutkal,kasnaklar sana ne kadara mal oluyo.Fiyat yaabilirmisin?Teşekkürler.

slm canım kasnakları ben burda tanıdığa yaptırdım para almadı ama burda arkadaşın biri yaptırtı sanırım 30 ytl demişti yanılmıyorsam
tutkalın tanesi 6 ytl 3 adet tutkal gidiyor canım pullarla beraber 35 ytl falan oluyor:nazar:

haydeççim bayıldım canım çok güzel emeğine sağlık bende deniycemde bişe sorcam ip nasıl ip olması gerekiyo onuda yazarmısın canım

canım ben plastik tutkal diye aldım ama üzerinde süper tutkal yazıyo... senin dediklerin yazmıyo... yanlış mı aldım acaba.. ben orta sehpa örtüsü yapmak istiyorum... sence güzel olur mu... çok oluyorum biliyorum ama bi de benim sehapmın ölçüleri 94cm ve 56 cm... kasnağın boyu ve çivilerin arası ne kadar ollmalı... cevaplarsan çok sevinirim... şimdiden teşekkürler...

canım benim sehpa örtüsünü boy 75 en ise 40cm sanırım senin sehpan i
çinbiraz daha büyütmen lazım 80 boy 45 de en olursa sanırım uygun olur

çivilerin arasıda 1,5 cm arayla çakıyorsun cam çivisi olacak sen istersen bir küçük parça dene bakalım o tutkalla olup olmadığını daha iyi anlarsın kuruyup dökülmemesine bak canım kolay gelsina.s.

çok güzel elinize emeğinize sağlık şu tutkalın markasınıda yazarsanız sevinirim.

a.s.ablacığım ben bu tutkalın kuruyunca şeffaflaşanından kullanıyorum artık o daha güzel oluyor sana kolay gelsin

a.s.ablacığım ben bu tutkalın kuruyunca şeffaflaşanından kullanıyorum artık o daha güzel oluyor sana kolay gelsin

selam canım ya bende o tutkalın şeffafını arıyorum işte sen yardımcı olurmusun markasını ve adını yazarsan çok sevinirim Sivasta ikamet ediyorum silikon dediler almadığım kalmadı ama bir türlü olmadı yumuşak düştü... ablacığım özelden msj yazabilirsin yada buraya yazarsan sevinirim...

gül bende yrptım
ama pul koymadan
sadece tutkalla
oda inci gibi oldu
eline saglık
bitanede bundan yapim
kasnagım var

Marka yazarmısınız bulamadım ben tutkalı......Boyacılardanmı alıyosunuz???

X