Quelle Seri sonu indirimleri

Gelmedi yaa dün aradım kargo bile yapılmamış....
Heves falanda kalmadı zaten .
Rouge baya renk farkı var yaaa ve baya büyük görünüyor.
Hayal kırıklığına uğradım ..........

bugün geldi siparişlerimden biri...
arkadşlar ödeme kapıda evet...bizazt teslim alırken ödedim...
ürün kalitesi dikişi güzel ,ama kalıbları çok geniş :KK43: 36 beden aldım ama 38 hatta ince 40 lara olur sanırım ....bedeninizden 1 beden küçük alın derim ben ...
en yakın zaman da resimlerim ...

bana elime geçen ürün quelle den ...

resim1147.jpg
aaa ama çok fark var ya kocaman buu

kalitesi güzel ! renk farklı ..ki kremrengini severim ..ama beden büyük bana...
ben diğerlerini iptal ettim kızlar,çünkü onları 38 beden olarak sipariş vermiştim..onlarda 42 bedene uygun olurlar ve giyemezdim..

bende dün 3 kazak 1 gecelik siparişi verdim, kalıbının büyük oldugunu bilmiyordum offf moralim bozuldu:çok üzgünüm:

15 gün oldu örgü bir bolero siparişi verdim ... daha tık yok.. nasıl iş anlamadım...sözde sipariş kargoya verilince mail atacaklarmış....

rouge,acaba sipariş geldiğinde bakıpta ücreti ödemeden geri yollasaydın olabilirmiydi böle bişiy?okadar hayalkırıklığı yaşadımki gerçekten arayıp iptal ettirmekte istiorum,bugün 25 gün oldu azcık daha bekleyip ne gelicek görmekte istiorum:KK43: keşke aynısı gelsede tek sorun büyük olsa onada razıyım enazından başkasına satabilirim.gelmesi sorunsuz biray,sorunlu kırk günse bunu beyenmeyip geri iade etmek düşünemiorum ne kadar uzun ve sorunlu olur:KK43:((((
neyse gelsin dee yazarım size,hatta resminide koyarım..hşçkln.

canım ben elime gelen üründen sonraki telefon ile iptal ettirdim ...
eğer seninkiler de yola çıkmadı ise iptal ettirebilirsin ....

bnde şimdi aradım,düşünün 27gün oldu hala çıkmamış,belli bi sebebi yok elbet.bnde iptal ettim napiim.bidahada lışveriş falan yapmma netten..allah'tan müşteri hizmetleri sağlam bu firmanın...hadi rougecim geçmiş olsun biz4e....

kızlar quelle hizmetine son vermiş .verdiğim siparişler de bundan dolayı gelmedi.

zaten çok uzun teslimat süresi vardı.siparişi verdiğimi bile unuttuğum an kargo getiriyodu .şimdi başka çalışma üzerindelermiş .açılıcakmış tekrar siteye girerseniz görebilirsiniz .

site kapanmış yeni bi siteyle satısa devam edecekmiş, kapanmadan önce verilen siparişler sistemdeymiş yani stok oldukca dagıtım olacakmış, taaa ne zaman verdigim siparişim dün geldi, kalitesini çok begendim ben

Benimde 1 ürünüm geldi erkek kazağıı..iyigüzelde diğerleri gelmedii...
Gelirse gelir... gelmezsede gelmesin artıkk çok sıktılar :umursamaz:
Eskiden böyle değildi .
Gelirse öder alırım trençkotumu...
nasıl olsa daha ödemedim.
Gelene kadar tam giyilmelik olur çünkü bahara anca gelir heralde ..

kızlar lütfen siparişleriniz(özellikle trençkot siparişi verenler)geldiğinde bize bilgi verin hatta mümkünse resimde yollayın,ben siparişimi iptal ettim ama istediğim model trençkotu halaa bulamadıım için aklım burdakinde kaldı,iptal etmeseydim şimdiye gelcekti belkide :KK43:ağlamak istiorummm

kızlar lütfen siparişleriniz(özellikle trençkot siparişi verenler)geldiğinde bize bilgi verin hatta mümkünse resimde yollayın,ben siparişimi iptal ettim ama istediğim model trençkotu halaa bulamadıım için aklım burdakinde kaldı,iptal etmeseydim şimdiye gelcekti belkide :KK43:ağlamak istiorummm

yok canım iptal etmeseydinde gelmeyecektiii...
Kapandı guelle çoktan ...
Gönderilmeyecek diyede müşterilerine mail atımıştıı...

X