Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları quınny zapp baston puset?????????

esr4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
46
0
arkadaşlar 8 aylık oğluma baston puset almayı düşünüyorum.ama birtürlü karar veremedim. quınny zap adında bir model var. katlandığında küçücük oluyor çok pratik ve hafif. ancak arkası yatmıyor. hep oturur vaziyette. bu nedenle bir türlü karar veremedim çok da beğendim. kullanan arkadaşlar var mı aranızda. ya da bu konu da fikri olan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.....:Saruboceq:

eger çok amaçlı kullanmayacaksan çok uygun fiyata pratik arabalar var canım
quiny pahalıdır biraz

açıkcası uzun süre kullanmak istiyorum. en azından 5 yasına kadar. bir de çok fazla seyahat ediyoruz. anneanne babaanne v.s. uzaktalar. bunun küçük oluşu hoşuma gitti ama dediğim gibi arkası yatmıyor. bu bir dezavantaj mı onu bilmiyorum....

evet canım baktım. aslında mclaren i de çok beğendim. fakat eşim tutturdu onu almam diye. sebebini bilmiyorum ama fena takık maclarene.o parayı haketmiyor diyor. çok kararsız kaldım yaa...

bence bebek arabasında yatması çok önemli..çocuk uyuyacak oturur giib uyuyacak..chicconun bakın bastıon arabalarına onlarda 4 yaşına kullanılabiliyor. 4 veya 5 kademe yatabilişyor yagmurluk ayak örtüsü vs var..

valla canım yatmaması büyük bir dezavantaj
bebek uyumak isteyecek bir süre sonra rahatsız olacak huysuzluk yapacak
zaten o şekilde uyuması benim içim içimi yemesine sebep olur

ben chicconun bastonunu aldım 0-4yaş çokk rahat çok memenunum tam 4kademe yatıyor arkası
tekerlekleri kocaman ve sürüşü çokk çokk rahat

esr4 eşine anlat bence durumu :) eger ilk 3 ay idare edebilirim diyosan maclarenin 5kg olan gayet hafif bi puseti var +3ay ,fiyatı da uygun.

arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için. sanırım quınny zapp ı da eledim. chicco ya da mclaren (eşimi ikna edebilirsem :))..) almaya karar verdim. çok teşekkür ederim tekrar...

X