Rabbi yessir duası

Canım bu ayet Kuran'da geçiyor haliyle abdest şartı olur mazeretlenirsem arkadaşlarin duası geç kalır diye çekiniyorum yoksa çok isterim katilmak
Kuzum bende araştırdım mazeretliyken okunur dediler. Şöyle yapalım herkesin duasını listeye yazıcam 1hafta süre vericem ister 1 günde okursun ister 1 haftada.

Rabbi yessir duasi adetliyken okunur dini bir engel yok. Çünkü bu duadır, kurandan bir ayet değildir. ... Bunun dışında kuranı kerimden bir ayet bile okumak caiz değildir. Luluuu94 Luluuu94 kuzum için rahat etmezse herkesi okursun bildirirsin

Kuzum bende araştırdım mazeretliyken okunur dediler. Şöyle yapalım herkesin duasını listeye yazıcam 1hafta süre vericem ister 1 günde okursun ister 1 haftada.
Öyle deniliyor ama benim içim rahat etmiyor okumamayi tercih ediyorum öyle yaparsak olur zaten sayı az herhalde

Duam : Ya Ganiyy Gamze 'ye tüm borçlarını ödeme kolaylığı ver. Allah'ım hayırlısıyla memur olsun. Ailesinden sıkıntıları gider huzur ve mutluluk ver. Burdaki hepimizin dualarını kabul eyle amin.

İsmim Sıla
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin 🙏

İsmim Oya ( aslında Ogulhally 🙂 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle

X