rahat iş sorunsalı

dunyadankopuk

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
30
6
28
Merhaba arkadaşlar;4 aydır piyasaya göre imkanları güzel bir işte çalışıyorum ama şöyle bir sorun var iş fazla rahat bazı günler hiç bir şey yapmadan boş boş oturuyorum bir yöneticim var adam bana hiç iş vermiyor o kadar sıkılıyorum ki boş boş oturmaktan daha önce çalıştığım yerler çok yoğun ve yıpratıcıydı şimdi ise tam tersi bir durum oldu kötü iş yerlerinde çalıştığım için burası gibi güzel firmayı bırakmak istemiyorum ama yaptığım işte beni tatmin etmiyor sırf maaş için kalıyorum bir yandan dilimi geliştirmeye çalışıyorum şöyle bir hakkımız var 1 sene sonunda tazminat alabiliyoruz istifa etsekte 1 sene parama bakıp kendimi geliştirip öyle mi ayrılmalıyım napayım bilemedim burda kalırsam kariyerim ne durumda olur bilmiyorum bir yandan ciddi bir ilişkim var paraya da ihtiyacım var

Yöneticinizden iş istediniz de mi vermedi?

Eksik gördüğünüz yerleri geliştirmeye bakın o zaman rahatsanız ve bırakmak istemiyorsanız. Birinin iş vermesini beklemektense şurada şöyle bi eksik gördüm bunun için fikirlerim bunlar ya da aldığım aksiyonlar şunlar gibi şeylerle gidin. Öyle bi iş değil mi?

Yöneticinizden iş istediniz de mi vermedi?

Eksik gördüğünüz yerleri geliştirmeye bakın o zaman rahatsanız ve bırakmak istemiyorsanız. Birinin iş vermesini beklemektense şurada şöyle bi eksik gördüm bunun için fikirlerim bunlar ya da aldığım aksiyonlar şunlar gibi şeylerle gidin. Öyle bi iş değil mi?
İşe girdiğimden beri soruyorum yapılacak bir şey yok diyor yöneticim,iki iş yerinde çalıştım hayatımda böyle bir şey görmedim.Aksiyon alabileceğim bir iş değil sabit bir iş napıcağımı bilemiyorum akşam olmak bilmiyor çalışmayı çok seviyorum yöneticim yaşlı emekli olmuş buradan çalışmaya devam ediyor sanki işini elinden alacakmışım gibi bir korkuya kapılıyor bir şeyler yapmak istediğimde tersleyebiliyor bana çok sabırsızsın her şeyin zamanı var diyor ama o zaman hiç gelmedi ben daha fazla sorumluluk almak istiyorum olmuyor konuşmayı çok denedim olmuyor iş kavgaya döner diye konuşmuyorum

yöneticiniz ilginç birisi. iş istediğiniz halde vermeyi reddediyorsa
kendinizi geliştirin madem, akşama kadar olmak zorunda olduğunuz bir ortam var,
yani kalkmak, çalışmaya başlamak vs şeyler için ekstra bir otokontrol geliştirmenize gerek kalmadan ortam hazır ve karşılığında para alıyorsunuz.

istediğiniz dilde kendinizi çok güzel geliştirebilirsiniz.

yöneticiniz ilginç birisi. iş istediğiniz halde vermeyi reddediyorsa
kendinizi geliştirin madem, akşama kadar olmak zorunda olduğunuz bir ortam var,
yani kalkmak, çalışmaya başlamak vs şeyler için ekstra bir otokontrol geliştirmenize gerek kalmadan ortam hazır ve karşılığında para alıyorsunuz.

istediğiniz dilde kendinizi çok güzel geliştirebilirsiniz.
Evet çok ilginç başka yerde boş duranı sevmezler burada rahatlar.Dil için video açmak istiyorum ama erişim engeli var kitaplardan çalışmaya çalışacağım.

Sizi neden ise aldılar?
Bilmiyorum beraber çalıştığım yönetici yaşlı biraz emekli kendisi onun yerine yetiştirmek üzere aldılar diye düşünüyorum ama adamda korku var emekli maaşları düşük olduğu için çalışmaya devam ediyor bana da sorumluluk vermiyor doğru düzgün işte o kadar sıkılıyorum ki anlatamam sabahın köründe kalkıp geliyorum yaptığım koca günde hiç bir şey yok tek tük iş olacak da onu yapıcam o da kısa sürüyor zaman geçmek bilmiyor hiç bir işyerimde bu boşluğu yaşamamıştım bir sürü de stajyerimiz var üstelik yardım eden ama gelin görün ki iş yok

X