rahim dinlendirme sonrası dondurulmuş embriyo transferi

Ebru öztürkteyim ben canim.Su an rahim dinlendirme surecindeyim.Ben iki yerden fiyat almistim digeride okan universitesi hastsnesiydi.Ordada dondurulmus transfer icin tekrar muayene parasi verip gidiliyomus.Birde tahliller paralı dediler.Cokta bir fark olmuyodu o zman.Bende bahcecide yaptirdim.
Memnunmusunuz ebru hanimdan? Fulyadaki bahcecide tavsiye edeceginiz bir doktor varmi

Ebru hanimdan memnun kaldim ben cok güleryüzlü her soruma uzun uzun cevp verdi.Pozitif bir bayan.Siz kimle gorustuniz?

Arkadaşlar merhaba biraz konuyla alakasısz olucak ama sizlere sormak istiyorum rahim dinlendirme yapıldığı zaman bahçecide 1750 lira gibi ödeme alıyor. sizcede saçma değilmi yani sonuçta emriyo dondurması için bi para ödüyoruz rahim dinlendirmede bildiğim kadarıyla bi işem de yapılmıyo başka hastanelerde de böyle bir ödeme alınıyorumu?
canım bende ebru hocaya gıdıyorum kadından cok memnunum yanı asırı ıı enrjısı var fakat dedıgın gıbı bendede rahım dınlendırmesı yapılar ve 1750 vedım ama ondan oncede 3150 grısı parası sonra rahım dınlendırme ve gerı kalan transfer parası 9100 verdım
o 3150 için kan tahlıl dedıler ama anlamdım o kısım cok sacma ama nereye gıdersek gıdelım olay tamamen parasal anlamıyozda belkıde bılerek yapıyorlar bazı seyleri

sımdı 2. transfer ıcın hazırlık yapıyoruz ılkte benım tutmadı hsg gerekırsede hosteroskobı yada laparoskobo cekılcekmıs bırde bızden kromozom analızı ıstedıler

istiyolarda istiyolar.... resmen para tuzağı yani çok güzel sömürüyolar insanları hassas noktalarından allah ıslak etsin ne diğim...

istiyolarda istiyolar.... resmen para tuzağı yani çok güzel sömürüyolar insanları hassas noktalarından allah ıslak etsin ne diğim...
ya okadar acınası bı durumkı aslında yasadıgımız elımız mahkum bazen yav tamam neyse verelım parası ama yeterkı olsun dıyorum dıyoruz işte bılmıyoruzkı ne yapıyolar ne oluyor ne bıtıyor ınsalah tez vakıtte olsn kım ıstıyorsa rabım saglıklı sıhatlı versın ınsallah

ya okadar acınası bı durumkı aslında yasadıgımız elımız mahkum bazen yav tamam neyse verelım parası ama yeterkı olsun dıyorum dıyoruz işte bılmıyoruzkı ne yapıyolar ne oluyor ne bıtıyor ınsalah tez vakıtte olsn kım ıstıyorsa rabım saglıklı sıhatlı versın ınsallah
aynı durumdayım bende parasında değilim yeterki olsun diyorum ama insanların bundan istifade etmesi çok canımı sıkıyor çaresiz olduğumuzu bildikleri için bundan yararlanıyorlar malesef..

canım bende ebru hocaya gıdıyorum kadından cok memnunum yanı asırı ıı enrjısı var fakat dedıgın gıbı bendede rahım dınlendırmesı yapılar ve 1750 vedım ama ondan oncede 3150 grısı parası sonra rahım dınlendırme ve gerı kalan transfer parası 9100 verdım
o 3150 için kan tahlıl dedıler ama anlamdım o kısım cok sacma ama nereye gıdersek gıdelım olay tamamen parasal anlamıyozda belkıde bılerek yapıyorlar bazı seyleri

sımdı 2. transfer ıcın hazırlık yapıyoruz ılkte benım tutmadı hsg gerekırsede hosteroskobı yada laparoskobo cekılcekmıs bırde bızden kromozom analızı ıstedıler
Histeroskobi yada laparaskopi fiyatını ogrenebildinizmi

hayır yaptırmıycam cok yuksek zaten ben emrıyoları ordan tasıdım baska merkzde yaptırcam her emrıyo transferı 5bın vede bu amelıyatla bırlıkde 10 bın para verıcem yenı bır tup bebek parası ve onun dısındada bıton seye para verdık zaten
Taşıyınca nasıl oluyor ne kadar vermen gerekiyor

para vermıyorson zaten onlar fazla fazla para aldıgı ıcın baska bı odeme olmuyor sonra gotrudugun hastanede trasnfer parası verıyorsun okadar
Siz neden memnun kalmamıştıniz zaten transfer ücreti genelde aynı degilmi

Anladım sirf para için gereksiz birşey istediklerini dusunuyormusun Dr kimdi
bunu bilemem sonucta yada belkide ilk embrıyo bılerek tutunmasın dıye verıldı cok kapsamlı ve mudale edemıycegımız bır konu ucu cok acık ve asırı pahalı yarı fıyatına yaptırıcam sımdı

bunu bilemem sonucta yada belkide ilk embrıyo bılerek tutunmasın dıye verıldı cok kapsamlı ve mudale edemıycegımız bır konu ucu cok acık ve asırı pahalı yarı fıyatına yaptırıcam sımdı
Başarıları düşmesin diye öyle birşey yapacaklarını sanmam başka merkezde benimde ilk transferim negatif şimdi bahceciye geçtim labaratuvar iyi diye bakalım göreceğiz

banada bahçecideki tedavimde rahim dinlendirme uygulanmıştı transferimi bekletmişti doktorum biraz

X