rahim filmi boyle mi oluyor lutfen yardim

ISSIZZ

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
3.788
15.481
merhaba arkadaslar bende dun rahim filmi cektirdim..
bin bir korku ile gittim hastaneye.. olucem agridan ya kapali cikarsa korkusundan butun gece uyumadim..
dun artik gittim hastaneye .. doktor once temizlemek icin bi sivi yolladi rahime.. sonra temizlemem lazim once dedi ve basladi makasla biseyler kesmeye orda cok agri duydum..tamponla kan lari aldi icinden..kesti biseyler makasla..aci duydum .. yeter artik dedim dayanamiyorum..once temizlemeliyim dedi.. boyle bisey basina gelen var mi rahim filminde makasin ne isi var sok oldum..
sonra tamam temizledim dedi ve filmi cekebiliriz dedi yardimcisina sen bilgisayarin basina gec dedi ...
bayan gitti bilgisayar basina ve rahat ol kasma sakin dedi bana ...
bende bekliyorum allahim nasil bi aci cekicem ben diyorum icimden...
sonra elvidenleri cikardi bitti dedi... ben sok oldum hic bisey hissetmedim.. hersey yolunda dedi doktor ve hemen gitti...
yardimcisina sordum hersey iyi dedi tupler acik dedi...3 ay sansin cok yuksek dedi..
filmleri verdi ve bilgisayardanda bakabilirsin dedi...
naptilar bana anlamadim tamam tupler acik cok sukur... ama makasla ne kesti icinde hala saskinim...
basina gelen varsa paylasirsa sevinirim veya bi bilgisi olan lutfen yorum bekliyorum...

ozur dilerim biraz acik yazmisim galiba kusura bakmayin.. bende saskinim ne temizlemis olabilir diye icim icimi yedi...
Makas kan bunlar ne ben hıc duymadım bende daha evvel cektırmıstım hıc boyle bısey bılmıyorum ben

Bende kasım ayında çektirdim ama kesinlikle böyle olmadı bence bi doktorunuza danışın.

Bende çok ağrılı sızılı çığlık çığlığa çektirdim hiç hatırlamak istemiyorum ama makas kullanıldığını hatırlamıyorum ama içime burgulu aletler sokulup döndürülüyormuş gibi korkunç bi his yaşadım

internetde okudugum kadariyla polipleri aliyorlarmis rahim filminden once ..
sordum temizledim dedi sadece adamin isine de karismak istemedim.. yaparkende bi sorun mu var diye sordum hersey yolunda oldugunu soyledi...

Bende çok ağrılı sızılı çığlık çığlığa çektirdim hiç hatırlamak istemiyorum ama makas kullanıldığını hatırlamıyorum ama içime burgulu aletler sokulup döndürülüyormuş gibi korkunç bi his yaşadım

ayni his bendede oldu iste boylle temizliyor bende bi an gordum makasi alirken gordum sadece yattigim icin pek goremedim neler yaptigini...

ayni his bendede oldu iste boylle temizliyor bende bi an gordum makasi alirken gordum sadece yattigim icin pek goremedim neler yaptigini...
Çok geçmiş olsun geçmiş bitmiş artık çok üstünde durmayın bi sıkıntınız yoksa yanlış bişey yapıldığını sanmıyorum

İnşallah bebekle sonuçlanır

Kist falan mi vardı acaba. Evli de değilim ama hiç duymadım böyle birşey film çekimi deyince basit birşey geliyor akla. Kötü bir durum olacağını sanmıyorum ama keşke sorsaydiniz o anda. Geçmiş olsun bu arada

merhaba arkadaslar bende dun rahim filmi cektirdim..
bin bir korku ile gittim hastaneye.. olucem agridan ya kapali cikarsa korkusundan butun gece uyumadim..
dun artik gittim hastaneye .. doktor once temizlemek icin bi sivi yolladi rahime.. sonra temizlemem lazim once dedi ve basladi makasla biseyler kesmeye orda cok agri duydum..tamponla kan lari aldi icinden..kesti biseyler makasla..aci duydum .. yeter artik dedim dayanamiyorum..once temizlemeliyim dedi.. boyle bisey basina gelen var mi rahim filminde makasin ne isi var sok oldum..
sonra tamam temizledim dedi ve filmi cekebiliriz dedi yardimcisina sen bilgisayarin basina gec dedi ...
bayan gitti bilgisayar basina ve rahat ol kasma sakin dedi bana ...
bende bekliyorum allahim nasil bi aci cekicem ben diyorum icimden...
sonra elvidenleri cikardi bitti dedi... ben sok oldum hic bisey hissetmedim.. hersey yolunda dedi doktor ve hemen gitti...
yardimcisina sordum hersey iyi dedi tupler acik dedi...3 ay sansin cok yuksek dedi..
filmleri verdi ve bilgisayardanda bakabilirsin dedi...
naptilar bana anlamadim tamam tupler acik cok sukur... ama makasla ne kesti icinde hala saskinim...
basina gelen varsa paylasirsa sevinirim veya bi bilgisi olan lutfen yorum bekliyorum...
Senin kan sandığın baticon olabilirmi? Makas gibi bir aletin ucuna steril bez tutturup baticonka temizlemiltir bence

Bende çektirdim kesmiyorda bence ordan bişey yakalıyor bana da kullanılmıştı daha sonra içeriye bi sıvı gonderip çekiyolar filmi
Nasıl ilerledigine bakıyolar
Daha sonra az bişey kanama oluyo

insallah hayirlisiyla olsun insallah 2 yildir bekliyoruz sabrin sonu selamettir...
Bizde 1 buçuk yıldır ikinciyi bekliyoruz çok nazlı çıktı sıpa
İlki tek kurşunla olmuştu
Bi sebepte yok ama olmuyor
Rahim filmi sonrası çok ümitliydik ama 7 ay geçti üstünden
İnşallah sizinki hızlı olur
Çok olumlu örnekleri var
Allah hayırlısını versin hakkınızda

internetde okudugum kadariyla polipleri aliyorlarmis rahim filminden once ..
sordum temizledim dedi sadece adamin isine de karismak istemedim.. yaparkende bi sorun mu var diye sordum hersey yolunda oldugunu soyledi...
polipleri ucunda kamera olan bir aletle narkozla alıyorlar öyle minicik makasla olacak işlem değil :kahve:

Bende çektirdim kesmiyorda bence ordan bişey yakalıyor bana da kullanılmıştı daha sonra içeriye bi sıvı gonderip çekiyolar filmi
Nasıl ilerledigine bakıyolar
Daha sonra az bişey kanama oluyo

evet dun azcik kanamam oldu bugun iyim cok sukur
bide dun hafif kramplar girdi karnima ...

Kist falan mi vardı acaba. Evli de değilim ama hiç duymadım böyle birşey film çekimi deyince basit birşey geliyor akla. Kötü bir durum olacağını sanmıyorum ama keşke sorsaydiniz o anda. Geçmiş olsun bu arada

cok sagolun sordum sadece temizliyorum bi sorun yok dedi...
bende fazla karismak istemedim isine...
makasi alirken gordum masadan sonra tampon gibi biseydi kirmizi olmustu ve masaya koydu ...
allahtan hayirlisi bi sorun olsa asiri kanamam olur galiba ..
dun biraz kanama oldu bugun iyim cok sukur bi agrida yok kan da...

X