Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Çok teşekkür ederim darısı başınıza en yakın zamanda 🌺Rahim filmine anestezi ile girdim o yüzden benim için çok kolay geçti sonrasında lekelenme falan da yaşamadım. Ben 1 senelik evliyken gittim hiç korunmamıştık ama hamile kalamadım. Hafif adet düzensizliğim de vardı bazen 50. Günde falan oluyordum. Gittiğimde doktorum hafif pko var dedi 3 ay duphaston kullandım adetim düzene girsin diye yine olmadı. Sonra çatlatma iğnesine başladık 2 ay denedik rahim filmi falannderken şuan 35+5 haftalık hamileyim nasipse 22 martta bebeğime kavuşucam 🙏 demem o ki hiçbişey imkansız değil her zaman dediğim şey şuydu ben elimden geleni yapayım gerisi takdiri ilahi 🙏 çok üzdüm kendimi ama rabbim beni boş çevirmedi umarım en kısa zamanda sizde tadarsınız nu duyguyu 🥰
Film ücreti ne kadar ödediniz acaba

Rahim filmini çeken doktor bu tuple hamile kalma ihtimalin sıfır dedi kendi doktorum ise sıfır diye bisey yok ama çok düşük ihtimal demişti
Benim sol tüpümde sıvı birikmesi var sağ tüpte ya tıkalı yada hsg cekimi sırasında tıkalı gözükmüş olabilirmiş sol tüpümü alıcaklar ameliyat olucam ama sizin hikayenizi okuyunca acaba ihtimal varmı diye düşündüm çünkü banada doktorum bu şekilde hamile kalamazsın dedi

Ben yaptığımı iki kez daha kaynatıp tekrar yaptım sonra dök 3 kez kullanmış olacaksın bu şekilde yapılacak ama 5 gün boyunca yaparken her gün tazeden yapacak
Bugün 2. Günüm yaparken üşütme tersliyorsun çok çok dikkat et üşütme sanırım ben üşüttüm az gas çıkışı var çünkü bugün hep birde zor uyandım bugün üşüttüm az ben aşırı terledim yaparken bacaklarimdan aktı terler hep

Merhabalar benim sağ tüpümde sıvı birikmesi var ve ameliyatla o tupu aldırmam gerektiği söylendi ben ameliyat günü bile aldım benim yumurtalık rezervim de düşük o yüzden tup bebek önerdiler bu tüpü aldirmazsan tup bebekte tutmaz dediler ama ben hsg çektirdiğim ay hamile kaldım sol tüpüm açık 8 haftalik hamileyim inşallah sağ salim kucağıma alırım Allah size de nasip eder.

Benim sol tüpümde sıvı birikmesi var sağ tüpte ya tıkalı yada hsg cekimi sırasında tıkalı gözükmüş olabilirmiş sol tüpümü alıcaklar ameliyat olucam ama sizin hikayenizi okuyunca acaba ihtimal varmı diye düşündüm çünkü banada doktorum bu şekilde hamile kalamazsın dedi
Sag tupunuz film esnasında açıldı mı acaba ?ben doktoru dinleyip ameliyat olacaktım ama şansa gerek kalmadı isterseniz 1 2 ay denedikten sonra olun ameliyatı çünkü kaç doktora çıktım hepsi ameliyatta hem fikirdi doktorunuzu dinleyin bence umarım güzel sonuçlar alırsınız

Sag tupunuz film esnasında açıldı mı acaba ?ben doktoru dinleyip ameliyat olacaktım ama şansa gerek kalmadı isterseniz 1 2 ay denedikten sonra olun ameliyatı çünkü kaç doktora çıktım hepsi ameliyatta hem fikirdi doktorunuzu dinleyin bence umarım güzel sonuçlar alırsınız
Sağ tüp görüntüsü anlaşılmıyormuş güzel cekemedi sanırım ceken doktor

Merhabalar benim sağ tüpümde sıvı birikmesi var ve ameliyatla o tupu aldırmam gerektiği söylendi ben ameliyat günü bile aldım benim yumurtalık rezervim de düşük o yüzden tup bebek önerdiler bu tüpü aldirmazsan tup bebekte tutmaz dediler ama ben hsg çektirdiğim ay hamile kaldım sol tüpüm açık 8 haftalik hamileyim inşallah sağ salim kucağıma alırım Allah size de nasip eder.

Sag tupunuz film esnasında açıldı mı acaba ?ben doktoru dinleyip ameliyat olacaktım ama şansa gerek kalmadı isterseniz 1 2 ay denedikten sonra olun ameliyatı çünkü kaç doktora çıktım hepsi ameliyatta hem fikirdi doktorunuzu dinleyin bence umarım güzel sonuçlar amitsnjz
Sağ tüp görüntüsü anlaşılmıyormuş güzel cekemedi sanırım ceken doktor
Büyük ihtimalle o tupunuz açıksa benim gibi hamile kalabilirsiniz

Sag tupunuz film esnasında açıldı mı acaba ?ben doktoru dinleyip ameliyat olacaktım ama şansa gerek kalmadı isterseniz 1 2 ay denedikten sonra olun ameliyatı çünkü kaç doktora çıktım hepsi ameliyatta hem fikirdi doktorunuzu dinleyin bence umarım güzel sonuçlar amitsnjz

Büyük ihtimalle o tupunuz açıksa benim gibi hamile kalabilirsiniz
İnşallah bakalım ay sonu ameliyat olucam inşallah açık cıkar

Anestezili mi çektirdiniz acaba bir de fiyat neydi o zamanlar
Ben aneztezisiz çektirdim bulunduğum şehirde üniversite hastanesinde çekiliyordu kendi doktorum çekmişti 1.5 yıl önceydi ozaman 520 tl falandı

Çok zor muydu yani acı eşigine bağlı biraz tabi ama acılı oldu mu
Canım ben de yeni çektirdim. Biz orda 3 kişiydik daha önce doğum yapan arkadaşın acısı bize göre daha az olmuş ama biz iki arkadaş bayağı ağrı yaşadık. Hayatımda yaşadığım en zor regl sancısı ve acıydı diyebilirim.

Bende bu ay çektirdim. Saçma bir şekilde yumurtlama döneminden üç dört gün sonra göğüs uçlarım hassaslasmaya başladı. Dün reglime 5 gün varken sabah ilk idrarla test yaptım negatifti. Dün bir ara adet olacak gibi karnıma 5-10 saniyelik bir ağrı girdi ama gelen giden olmadı. İnşallah testi erken yapmisimdir

Merhaba hsg çektiğiniz ay hamile mi kaldınız

Arkadaşlar merhaba, 42 yaşındayım. Doktorum benden rahim filmi istedi. Devlet hastaneleri ücretini karşılıyor mu? Ayrıca tamalayıcı sağlık sigortası Allianz sigortam da var, özel hastaneler ücretini karşılıyor mu? Karşılamıyorsa ortalama ücretleri hakkında bilgi sahibi olan varsa beni lütfen bilgilendirebilir mi?

Ben hsg çektirdiğim ay gebe kaldım üstelik bir tupum tıkalı.hsg tuplerde bi sıkıntı varsa şansı arttiriyor
Merhabalar bizde 1 yıldır cocuk istiyoruz. Olmayinca doktora basvurduk benim yumurtalarim hormonlarim normal, esiminde sonucu iyi cikti. 11 martta hsg cekildim sag tup tikali cikti sol acik tup bebege yonlendirildim

X