Rahim filmi çektirenlerin çektirecek olana tavsiyeleri

Merhaba canım bende ikinciyi cektirecez ilkini anestezisiz çektirdim çok acı çekmedim ama kolonoskopi olduktan sonra korkum oluştu ikinciyi anestezili çektirmeyi düşünüyorum adetin bitimi çekiliyor gebelik olmadığına emin olunca ilkinde doktor sıkıntı yok dedi 1 seneyi geçti şimdi farklı doktora gittim oda rahim kalınlığindan şüphelendi birde polipten o yüzden görmek istedi anestezili çektir derim fiyat olarak ben özelde Van'da yaptırdım 600 tlydi anestezisiz anestezili 1100 TL dedi
Merhaba Van’da hangi hastanede çektirdiniz birde yeni mi çektirdiniz acaba ?

Merhaba Van’da hangi hastanede çektirdiniz birde yeni mi çektirdiniz acaba ?
Merkez de değil ilçesinde özel hastanede çekilmiştim 1 sene önce bu ay yine tekrarlayacam

2 defa ilaçsız çekindim ilki devlet, 2. Özel çok acı çekmedim ,kan alınırken çekilen acı kadar ,doktor ve sizin aşı eşiğiniz çok önemli.

Hangi ilçedesiniz ben merkezdeyim Akdamar a sordum 750 demişlerdi 2 ay önce falan .geçenlerde bir arkadaş 1000 TL imiş dedi emin olamadım
Ben lokmani aramıştım geçen sene tabi o zaman bana 900 demişti anestezisiz anestezili 1500 civarı demişti ben ilcedeyim Erciş'te medtip ta yaptırdım geçen sene 500 TL anestezisiz şimdi tekrar düşünüyorum anestezili 900 dedi

Ben lokmani aramıştım geçen sene tabi o zaman bana 900 demişti anestezisiz anestezili 1500 civarı demişti ben ilcedeyim Erciş'te medtip ta yaptırdım geçen sene 500 TL anestezisiz şimdi tekrar düşünüyorum anestezili 900 dedi
Hmm o zaman Akdamar anestezili fiyata 1000 TL dedi umarım hepimiz için herşey güzel olur 👍🏻

X