rahim filmi çektirecekler tecrübelerim ve tavsiyelerim

yaseminlikamelya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
61
21
40
kızlar merhaba, rahim filmi çektirme sürecimde kk yı çok karıştırdım, şimdi artık iki farklı merkezde en kötü ile en iyiyi deneyimlemiş biri olarak tecrübemi paylaşacağım.
polip ameliyatımdan 6 geçmesine rağmen hala gebe kalamayınca rahim filmi çektirmeye em muayene izmire gittim. internette meşhur olan Fatma horosanlı nın kapısını çaldım. bu dr kadın doğum dr u ama daha muayene aletini takarken rahim girişini kanattı,sonra da orda yara varmış ondan kanadı dedi !(aletleri güzel ve hepsini kameradan bende görebiliyorum yara falan da yok )
uzatmayım rahim filmi için beni bir görüntüleme mrk götürdü,çalıştığım kurumun orayla anlaşması olduğu için normal şartlarda 5 para vermeden çektirebiliyorum filmi, ama dr ben çekeceğim onlar güzel çekemez diye benimle ta oraya kadar yürüdü, tabi dr ya güveniyorsunuz hiç ayıkmıyorsunuz para için yapacağına.
saat geç olduğu için orda görevliler ve anestezici gitmiş zorla çağırıldı gizli tel konuşmaları oldu...
en nihayetinde zorla ekip toplanarak anestezi altında filmim çekildi. ayıldığımda başımda eşim korkuyla bakıyordu ağlamış gözleri nemli, kafamı kaldırıp kendime baktığımda alt tarafım kan içinde ve vajinaya gazlı bez tıkılmış resmen. güya kanser taraması için parça almış bi de rahme çizik atmış... otele gidip gazlı bezi çıkardığımda oluk gibi kan aktı benden. Fatma horosanlı filmin temiz sorun yok dedi ama rapor öyle demiyordu sineşi falan bişeyler yazıyordu ama dr diye yine güveniyorsunuz.o gün hep nasıl oldunuz diye kendisi ve asistanları mesaj atıp durdu. bana femara diye bir ilaç verdi 8 gün kullan dedi bittiğinde yumurtalarını ölçtür bildir dedi, bildirdiğimde bi 8 gün daha kullan dedi. ama eşim izin vermedi çünkü normalde 5 gün kullanılan bir ilaç, iyiki eşimi dinlemiş ve kullanmamışım.
filmimi alıp kendi şehrime ve dr ma gittim, bu nasıl film böyle bisey sıkmamış ki rahme hep hava kabarcığı oluşmuş dedi.sonrasında 3 farklı dr değiştirdim ve yine bir aşılama yaptırdım malum bebek olmadı bu arada 4 ay geçti yani koskoca 4ayımı yedi ne için benden aldığı 1500 tl rahim filmi ücreti için. üstelik her yer 300-600 arası yaparken.
4 ay sonra bu ay eşimle internetten araştırıp echomar da bir daha film çektirmeye karar verdik.çünkü drlar yapışıklık olabilir diyordu ama filme bakarak karar veremiyorlardı. bu ne biçim film böyle diyorlardı. öncesinde Cevat Bayrak a bu filmi attım mail ile bu film ile bişey anlamak mümkün değil dedi bana izah etti telefonla arayıp.adetimden sonraki ilk güne randevum vardı gittim ama benim hem heycan hem korkudan elim ayağım buz gibi. çünkü ağrın olmaz diyerek ilaç vermiyolar bende başıma kötü şeyler geleceğinden çok eminim, odaya girdim tertemiz profesyonel olduklarını zaten makinaya yatağa bakınca hemen anlıyorsunuz.diğeri gibi merdiven altı kürtaj yeri gibi değil. cevat bey geldi eski filmime yine baktı hikayemi dinledi rahatlattı.hadi başlayalım dedi başladık ısrarla acı bekliyorum ama bir taraftan da ekranda rahim beliriyor,içi sıvı doluyor tüplerden çıkıyor falan. hiç ağrı sızı yok bisey yok heralde benim değil diyorsunuz :))
bitti dedi ve inanamadım nasıl bitti acımadı dedim. asistanlar cevat bey görevli kızlar hepsi öyle güler yüzlü ve profesyonel ki.kimse senin mahremine bakıp rahatsı etmiyor ellerinde örtüyle seni kendileri kapatıyolar rahatsız olma diye.
neyse tam ortasında kocaman bir yapışıklık vardı.gebeliği engelleyeceğini anlamak için dr gitmeye gerek yoktu. cevat bayrak da anlattı zaten.
çok uzattım ama bu tecrübem işinize yarar inşallah.rahim filmi çekilecekseniz hiç kendinize eziyet etmeyin zamanınızı da paranızı da boşa harcamayın yazık

Son düzenleme:
Geçmiş olsun ben direk dr yönlendirmesiyle echomara (şişli)gittim .ve çok memnun kaldım ...gerçekten çok temiz ve profesyonelller

kızlar merhaba, rahim filmi çektirme sürecimde kk yı çok karıştırdım, şimdi artık iki farklı merkezde en kötü ile en iyiyi deneyimlemiş biri olarak tecrübemi paylaşacağım.
polip ameliyatımdan 6 geçmesine rağmen hala gebe kalamayınca rahim filmi çektirmeye karar verdim.(ne hikmetse hiçbir dr aşılama vs yapmadan önce buna bi bakalım demedi bana) hem muayene hem
film çektirmek için izmire gittim. internette çok meşhur olan Fatma Horosanlı nın kapısını çaldım. bu dr kadın doğum dr u ama daha muayene aletini takarken rahim girişini kanattı,sonra da orda yara varmış ondan kanadı dedi !( hepsini kameradan bende görebiliyorum aletleri güzel)
uzatmayım rahim filmi için beni burtom görüntüleme mrk götürdü,çalıştığım kurumun orayla anlaşması olduğu için normal şartlarda 5 para vermeden çektirebiliyorum filmi, ama dr ben çekeceğim onlar güzel çekemez diye benimle ta oraya kadar yürüdü, tabi dr ya güveniyorsunuz hiç ayıkmıyorsunuz para için yapacağına.
saat geç olduğu için burtomda görevliler ve anestezici gitmiş zorla çağırıldı gizli tel konuşmaları oldu...
en nihayetinde zorla ekip toplanarak anestezi altında filmim çekildi. ayıldığımda başımda eşim korkuyla bakıyordu ağlamış gözleri nemli, kafamı kaldırıp kendime baktığımda alt tarafım kan içinde ve vajinaya gazlı bez tıkılmış resmen. güya kanser taraması için parça almış bi de rahme çizik atmış... otele gidip gazlı bezi çıkardığımda oluk gibi kan aktı benden. Fatma horosanlı filmin temiz sorun yok dedi ama rapor öyle demiyordu sineşi falan bişeyler yazıyordu ama dr diye yine güveniyorsunuz.o gün hep nasıl oldunuz diye kendisi ve asistanları mesaj atıp durdu. bana femara diye bir ilaç verdi 8 gün kullan dedi bittiğinde yumurtalarını ölçtür bildir dedi, bildirdiğimde bi 8 gün daha kullan dedi. ama eşim izin vermedi çünkü normalde 5 gün kullanılan bir ilaç, iyiki eşimi dinlemiş ve kullanmamışım.
filmimi alıp kendi şehrime ve dr ma gittim, bu nasıl film böyle bisey sıkmamış ki rahme hep hava kabarcığı oluşmuş dedi.sonrasında 3 farklı dr değiştirdim ve yine bir aşılama yaptırdım malum bebek olmadı bu arada 4 ay geçti yani koskoca 4ayımı yedi ne için benden aldığı 1500 tl rahim filmi ücreti için. üstelik her yer 300-600 arası yaparken.
4 ay sonra bu ay eşimle internetten araştırıp echomar da bir daha film çektirmeye karar verdik.çünkü drlar yapışıklık olabilir diyordu ama filme bakarak karar veremiyorlardı. bu ne biçim film böyle diyorlardı. öncesinde Cevat Bayrak a bu filmi attım mail ile bu film ile bişey anlamak mümkün değil dedibana izah etti telefonla arayıp.adetimden sonraki ilk güne randevum vardı gittim ama benim hem heycan hem korkudan elim ayağım buz gibi. çünkü ağrın olmaz diyerek ilaç vermiyolar bende başıma kötü şeyler geleceğinden çok eminim, odaya girdim tertemiz profesyonel olduklarını zaten makinaya yatağa bakınca hemen anlıyorsunuz.diğeri gibi merdiven altı kürtaj yeri gibi değil. cevat bey geldi eski filmime yine baktı hikayemi dinledi rahatlattı.hadi başlayalım dedi başladık ısrarla acı bekliyorum ama bir taraftan da ekranda rahim beliriyor,içi sıvı doluyor tüplerden çıkıyor falan. hiç ağrı sızı yok bisey yok heralde benim değil diyorsunuz :))
bitti dedi ve inanamadım nasıl bitti acımadı dedim. asistanlar cevat bey görevli kızlar hepsi öyle güler yüzlü ve profesyonel ki.kimse senin mahremine bakıp rahatsı etmiyor ellerinde örtüyle seni kendileri kapatıyolar rahatsız olma diye.
neyse (osman develioğlunun söylediklerinin aksine rahmim t şeklinde tüplerinde tıkalı demişti bana sırf tüp yapmak için) tüplerim açık çıktı rahmim şekil olarak normaldi ama tam ortasında kocaman bir yapışıklık vardı.gebeliği engelleyeceğini anlamak için dr gitmeye gerek yoktu. cevat bayrak da anlattı zaten.
çok uzattım ama bu tecrübem işinize yarar inşallah.rahim filmi çekilecekseniz hiç kendinize eziyet etmeyin zamanınızı da paranızı da boşa harcamayın yazık
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Üzüldüm yaşadıklarınıza gerçekten inanıyoruz inanmak zorunda hissediyoruz doktor karsısında kendimizi allah iyi insanlarla karsılaştırsın. Bende bu hafta çektiricem rahim flimi echomarda randevu aldım gerçekten hiçbişey hissetmedinizmi ? Aletleri yerleşdirirken vs acı oldumu ?

Merhaba bende bu hafta çektiricem echomarda aletleri yerleştirirken veya ilacı verirken gerçekten bişy hissetmedinizmi ?
Canım inan bana hiç birşey hissetmiyorsunuz, düşün benimki yapışık olmasına ve su zor dolmasına ragmen ne baskı ne agrı hiçbirşey. Benden önce girenler ve sonrakiler de hepimiz gülerek çıktık. Sakın korkma merkez tertemiz aletler çok profosyonel cevat bayrak ve ismini bilmediğim bir bayan doktor var o da çok ilgili. Kesinlikşe doğru yere gidiyorsun.korkma kasma kendini hiç bişey olmayacak

Merhaba bende bu hafta çektiricem echomarda aletleri yerleştirirken veya ilacı verirken gerçekten bişy hissetmedinizmi ?
Hiçbirşey hissetmedim demek yanlış olur ...hissettiğim şey normal çatal muayenesi kadar birşeydi ve kısa sürüyor ...öyle abartılacak kadar bir durum değildi ...ki korkudan çenem vura vura bacaklarım titrete titreye girdim

Canım inan bana hiç birşey hissetmiyorsunuz, düşün benimki yapışık olmasına ve su zor dolmasına ragmen ne baskı ne agrı hiçbirşey. Benden önce girenler ve sonrakiler de hepimiz gülerek çıktık. Sakın korkma merkez tertemiz aletler çok profosyonel cevat bayrak ve ismini bilmediğim bir bayan doktor var o da çok ilgili. Kesinlikşe doğru yere gidiyorsun.korkma kasma kendini hiç bişey olmayacak
Tamam çok saolun teşekkür ederim 🙈

X