Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

AMİN İNŞALLAH CANIM BENİM YAA 2 SENEDİR İSTİYORUZ DR DEGİŞTİM ŞİMDİKİ DR RAHİM FİLMİ İSTEDİ HEMEN ŞİMDİYE KADAR YAPMAM GEREKİYORMUS DİĞER DR İSTEMEYİNCE BİZDE BİR BİLDİGİ VARDIR DEDİK İNSALLAH SONUC IYI CIKARDA SENİN Kİ GİBİ İLK AYDA HAMILE KALIRIM RABBİM İSTEYEN TÜM KARDESLERİME BU MUBAREK RAMAZAN AYINDA NASİP ETSİN SAGLIKLA RABBİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM
Amin canım.. Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin :KK68: Demek ki hayırlısı buymuş sizin için.. Yeter ki sağlıkla gelsinler.. İnşallah en kısa zamanda nasip olsun hayırlısıyla canım..
Rahim filmini 1 sene sonra falan istiyorlar normalde. Doktorunuz bekletmiş sizi.. ama dediğim gibi, hayırlı zamanı buymuş demek.. Allah sağlık versin de her şey olur.. hiç kötü düşünmeyin :KK68: Bize de 1 sene sonra nasip oldu.. Ben de çok ağladım zamanında, ama zaman nasıl da geçiyor.. Siz de bir bakacaksınız gelmiş miniğiniz :emir_bebek: Hep güzel şeyler düşünün :KK37: İnşallah sağlıkla gelsinler :KK200:

Amin, Rabbim hakkimizda hayirlisini gonlumuze razi eylesin. Özel gitmeyi çok istedim bir arkadas tavsiye etmisti ama ekstra masraf çıkar diye çekindim. :KK43: Bu doktorum çok şükür iyi.
Tabi ki canım.. Masraflar hep oluyor, haklısın.. Zor işler.. biz de imkanları zorluyoruz.. Devlette iyi bir doktor bulduysan devam et.. Allah en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşallah :KK68:

Merhaba kızlar adetimin 3. günü bugün.
Bu ay rahim filmi çektirmeyi planlıyorum.
Adetin kaçıncı günü çekiliyo?
Ve istanbul'da olanlardan memnun kaldığınız yerlerin
isimlerini istiyorum.

isimlerini istiyorum.
Merhaba;
Bir arkadaş daha sormuştu. Cevap vermiştim. Aşağıda bulabilirsin. Hayırlısı olsun..

Rica ederim..
Hazırlanman, yapılması, çıkman 10 dakika sürer maksimum. İşlem 5 dakika bile sürmüyor. İlacı verirken hafif bir sancı oluyor. O da 1 dakika sürmüyor. Kaç gün önce gitmeliyim derken neyden kaç gün önce? Ne zaman gidilmesi gerekiyor diyorsan, adetin başlamasından itibaren 1 hafta içinde gitmen iyi olur. Çünkü hamilelik şüphem yoktur diye imza attırıyorlar. Hamilelik şüphesi olmaması gerekiyor. Randevu alıp gidiyorsun. Bir şey yapman gerekmiyor.
Senden bunu doktorun istemedi mi? Ona sorsaydın bildiğiniz bir yer var mı diye? Ya da internetten bakacaksın. Yaptıracağın yere sorarsan, ne zaman gelmen gerektiğini falan söylerler zaten.

Özel görüntüleme merkezleri çekiyor canım. Özel hastaneler hastaları dışında çekmiyor genelde. Avcılar'da bilmiyorum maalesef ama en acısız çekenler Şişli'de Echomar ve Bakırköy'de Radyomar. Ben Radyomar'a çektirmiştim ama oradaki ekip Echomar'a geçmiş. O yüzden Echomar'ı tavsiye ederim. 7 ay oldu çektireli, sanıyorum 400 lira vermiştim.

Ben ne kas gevşetici ne ağrı kesici içtim, ne önce ne sonra.. ama ben özele gitmiştim, ağrısız çekim yapan bir yerdi.. Cihazdan cihaza fark ediyormuş, o yüzden bilmiyorum canım.. İnşallah seninki de acısız olur.. Hiç bir şey almadan öyle gittim. Çıkışta ped verdiler. Hafif bir kanama olmuş, geçmişti bir kaç saate.. İlacı verirken acı olmuştu biraz. Bir dakikada geçmişti.

Sonuçlarınız iyi olur inşallah.. Ben rahim filminden sonraki ay hamile kaldım Allah'ıma bin şükür :nazar: Artık film mi vesile oldu bilmem. Zamanı gelmişti demek.. 1 senedir istiyorduk.. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız.. İnşallah sizler de güzel sonuçlar alırsınız :KK36:

isimlerini istiyorum.

şişli echomar 450 tl ve en son adetin 10. gününe kadar çekim yapıyorlar

Arkadaslar bugun rahim filmini cektim bakirkoy dr sadi konuk egitim ve arastirma hastanesinde hersey o kadar titizliklen hazirlaniyor crken kisi cekmeden once tum bilgileri nasil yapacagina kadar anlatip sonra isleme basliyor spekulumu yerlestirince cok hafif bir agri 3 sn suruyo o kadarda dayanin artik ilaci verince 2 sn basinc oluyo rahat olun tuplerim acik gozukuyo insallah cuma dr gosterecm hic gerek yok o kadar para verip de 5 dk islem icin yazik gunah dogu turkistandaki kardeslerimizi dusunun o kadar iskenceye maruz kaliyorlar 5 dk yi mi gozunuzde buyutuyorsunuz sadece icinizi rahatlatmak icin yazdim canlar bir faydam olmustur insallah

Arkadaslar bugun rahim filmini cektim bakirkoy dr sadi konuk egitim ve arastirma hastanesinde hersey o kadar titizliklen hazirlaniyor crken kisi cekmeden once tum bilgileri nasil yapacagina kadar anlatip sonra isleme basliyor spekulumu yerlestirince cok hafif bir agri 3 sn suruyo o kadarda dayanin artik ilaci verince 2 sn basinc oluyo rahat olun tuplerim acik gozukuyo insallah cuma dr gosterecm hic gerek yok o kadar para verip de 5 dk islem icin yazik gunah dogu turkistandaki kardeslerimizi dusunun o kadar iskenceye maruz kaliyorlar 5 dk yi mi gozunuzde buyutuyorsunuz sadece icinizi rahatlatmak icin yazdim canlar bir faydam olmustur insallah
Kesinlikle katiliyorum bende 1.5 senedir ozelde gitmedigim doktor kalmadi hicbiride onemsemedi sonrasinda devlet arastirma hastanesinde 5 kurus vermeden cektirdim ve oylesine korkuyordumki nefesim kesilecekti cekilecegim zaman ama cekildikten sonra aman be bumuymus dedim ben adet olunca daha cok sancim oluyor dedim.bosuna strese girmeyin kizlar ben filmden ciktiktan sonra sanki dunya ustumden kalkti icim bir rahatladi ki valla hic ama hic korkmayin allah herkese hayirli haberler almayi nasip etsin su guzel ayda

Merhaba, doktorum bugün benden rahim filmi çektirmemi istedi. Burada yazılanları okuyunca korktum biraz. Bu film nasıl çekiliyor ?Ne kadara ve nerede çektirebilirim ? Birde hangi günler çekiliyor ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Canim ben devlet hastanesinde cektirdim korkma sakin adet agrisi ni cok sik yasayan biriysen eger emin ol ondan fazlasi degil.ilac verildigi anda basinctan dolayi biraz canin yaniyor ama dayanilmayacak bir aci degil.inan stres yapacak bisey yokmus.ben memnun kaldim vallahi.ilk basta ozelde anestezili cektirmeyi dusunuyordum ama hic gerek yok 10 dakika suruyor.adetinin en gec 12. Gunu cekiliyor ama ben 10.gununde sira bulabildim ve o gun cektirdim.odadan cikarken gorevli adam bu aydan sonra 3 ay icinde hamile kalma ihtimalin artiyor dedi gulerek ciktim.bundan daha guzel bir haber olabilirmi.

Bende bu Pazartesi çektireceğim. Anestezi almaya karar verdim özel bir hastanede. Normalde almadan çektirecektim ama Or süreçlerden geçtim kaldıramam diye korkuyorum. Yani acıdan değilde sadece psikolojik benim biraz.

Anestezili çektiren varsa işlem nasıl oluyor?

Canim ben devlet hastanesinde cektirdim korkma sakin adet agrisi ni cok sik yasayan biriysen eger emin ol ondan fazlasi degil.ilac verildigi anda basinctan dolayi biraz canin yaniyor ama dayanilmayacak bir aci degil.inan stres yapacak bisey yokmus.ben memnun kaldim vallahi.ilk basta ozelde anestezili cektirmeyi dusunuyordum ama hic gerek yok 10 dakika suruyor.adetinin en gec 12. Gunu cekiliyor ama ben 10.gununde sira bulabildim ve o gun cektirdim.odadan cikarken gorevli adam bu aydan sonra 3 ay icinde hamile kalma ihtimalin artiyor dedi gulerek ciktim.bundan daha guzel bir haber olabilirmi.

Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah en kısa zamanda o mutlu haberi alırsınız. Olduğum yerdeki hastaneler çekmiyor. Özel hastane buldum. Bende Ramazandan sonra çektirmeyi düşünüyorum. Umarım gerek kalmaz.

Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah en kısa zamanda o mutlu haberi alırsınız. Olduğum yerdeki hastaneler çekmiyor. Özel hastane buldum. Bende Ramazandan sonra çektirmeyi düşünüyorum. Umarım gerek kalmaz.
İnşallah ama olduda kalmadin hamile korkma git cektir en azindan soru isaretleri kalkiyor insanin kafasindan ve inanilmaz rahatliyorsun.allah zamani gelince saglikli sekilde nasip etsin hepimize inşallah

Kızlar Merhaba hgs çekilmiş olanlar bana da yardımcı olur musunuz ben vajinusmus hastasiydim 1 ay önce kurtuldum bu dertten hgs çekilmem lazım kisten ameliyat olmustum o zaman hasta olduğum için ertelemedim hep ama şimdi çektirmem lazım ama çok acı cekiliyor diye okudum vaji tekrar etmesini istemem siz ce ben anestezilimi çekiliyor filmi

Kızlar Merhaba hgs çekilmiş olanlar bana da yardımcı olur musunuz ben vajinusmus hastasiydim 1 ay önce kurtuldum bu dertten hgs çekilmem lazım kisten ameliyat olmustum o zaman hasta olduğum için ertelemedim hep ama şimdi çektirmem lazım ama çok acı cekiliyor diye okudum vaji tekrar etmesini istemem siz ce ben anestezilimi çekiliyor filmi

ben geçen ay çekilmiştim. kesinlikle ama kesinlikle genel anestezili yaptır. diğer türlü dayanman çok zor . özellerde anestezili die biliorum bi araştır istersen . filmi isteyen doktora bi söyle belki senin durumundan dolayı anestezi verirler.

ben geçen ay çekilmiştim. kesinlikle ama kesinlikle genel anestezili yaptır. diğer türlü dayanman çok zor . özellerde anestezili die biliorum bi araştır istersen . filmi isteyen doktora bi söyle belki senin durumundan dolayı anestezi verirler.
anestezili olursa cektiririm o zaman olan yerlere giderim :KK43:tesekkür edrim

ya korkutmak istemem ama ben çok zorlandım ömrümden ömür gitti resmen kısa sürdü ama yinde şuanki aklım olsa hiç düşünmeden anestezi :KK57:

merhaba.. her ne kadar yorumlar korkutsa da seni ben çektirince anladım ki korkulacak bişi değil ama tamamen çektirdiğin yerle alakalı vajinumus hastası olduğun için devlette çektireceksen anestezili ol derim ama özelde çektireceksen şişli echomar da çektir derim.. anestezi ya da bi ilaca gerek yok gerçekten ağrısız bi işlem araştırıp, görüşüp karar verebilirsin.. şimdiden geçmiş olsun

merhaba.. her ne kadar yorumlar korkutsa da seni ben çektirince anladım ki korkulacak bişi değil ama tamamen çektirdiğin yerle alakalı vajinumus hastası olduğun için devlette çektireceksen anestezili ol derim ama özelde çektireceksen şişli echomar da çektir derim.. anestezi ya da bi ilaca gerek yok gerçekten ağrısız bi işlem araştırıp, görüşüp karar verebilirsin.. şimdiden geçmiş olsun
devlette anestezili cekerlemi bilmiyorum ben su an oraya dokunulması fikrine bile henüz alışamadım tam nasıl cekildigi hakkında bi bilgimde yok acıkcası araştırmaya bile korkuyorum :KK43:

Canım çok acı çekilmiyor. Son yazılanları oku. Eskindenmiş öyle. Artık çoğu yer ağrısız çekiyor.Normalde herkese anestezisiz öneriyorum. Ben öyle çektirdim. Bir kaç dakikalık bir şey zaten.. Anestezi almanın hiç gereği yok. Senin durumundan dolayı belki kendini kasarsın falan, farklı olabilir. Yeni de geçtiği için.. İstersen sen doktoruna sor, anestezi ile ol. Kendini de daha rahat hissedersin öyle olunca belki canım. Geçmiş olsun..

Canım çok acı çekilmiyor. Son yazılanları oku. Eskindenmiş öyle. Artık çoğu yer ağrısız çekiyor.Normalde herkese anestezisiz öneriyorum. Ben öyle çektirdim. Bir kaç dakikalık bir şey zaten.. Anestezi almanın hiç gereği yok. Senin durumundan dolayı belki kendini kasarsın falan, farklı olabilir. Yeni de geçtiği için.. İstersen sen doktoruna sor, anestezi ile ol. Kendini de daha rahat hissedersin öyle olunca belki canım. Geçmiş olsun..
tesekkür edrim canım o anda kendini kasmaman lazımdır sanırım benim durumumda olan arkadaşlardan biriyle konuştum o da anestezili olmuş banada öyle olmamamı önerdi kişiden kişiye cekilen acılar farklı sanırım

X