Rahim filmi sonrasi gebelik olanlar

Hasret ne kadar pozitif ve tatlı bir insansın masallah 😍 bende 14 ay olacak evliyim bugün hsg cekindim cok guzel gecti agridi ama dayandim yeter ki bebegim olsun diye hicbir sorunum yok bende esimde gebelik olusmuyor belki hsg sonrasi olur
Yaa çok teşekkür ederimmm🥰 ooh cok iyi olmuş masallah, sağlıkla sihhatle hayırla gelir bebiş kendiliğinden hicbiseye gerek kalmadan insallahhh 🧿 ben klomene başladım 3. Gün bugün inşallah klomenle nasip eder Rabbım bu ay 😇

Merhaba, benim normal hsgde iki tüpüm de kapalı çıktı. Açtırmak için Cevat bayrak’a gittim orda biri kapalı göründü (sanırım diğeri hsg sırasında açılmış) ve diğeri de o işlem sırasında açıldı çok şükür. Hiç lekelenmem bile olmadı. Biz o gün tatile çıkacaktık yasakları sordum, hiçbir şey yasak değil günlük yaşantına devam edebilirsin dedi. Denize havuza girmek yasak değildi ilişkiye girebilirsin dedi. O ay hamile kalmadım ama hiçbir sorun da yaşamadım. Ertesi ay hamile kalmıştım. Her doktor farklı olabiliyor bazısı ilişki yasağı koyuyor bazısı bir ay korun diyor. Size fikir olması açısından yazdım, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏

Yaa çok teşekkür ederimmm🥰 ooh cok iyi olmuş masallah, sağlıkla sihhatle hayırla gelir bebiş kendiliğinden hicbiseye gerek kalmadan insallahhh 🧿 ben klomene başladım 3. Gün bugün inşallah klomenle nasip eder Rabbım bu ay 😇
Bende femara kullanicam her ay yumurtluyorum aslinda ovulasyon testi ile bence bizimki stresten olmuyor. Dr femara verdi regl olunca kullanicam 5 gün gunde 2 defa 3 ay bunu denicez olmazsa tüp bebek insallah olur rabbim.

X