Rahim Filmi ve sonraki süreçler

Benim de önce hsg çekildi sonra hamile kalıp gelebilirsin şansın yüksek günleri değerlendirelim dedi.hsgden sonraki ay olmadı gebelik. Tekrar gittim artık ilaca başlayalım dedi ve klomen verdi 5.günden itibaren. Bugün son ilacı alıcam ara olması gerekir cuma gel yumurta takibi için dedi.
Sizde de tam tersi tedavi uygulanmış önce klomen hsg diye. Valla anlamadım pek cuma geç gibi o zamana kadar yumurta çatlarsa 1 ay daha klomen verir heralde. Neyse bakalım belli olacak cuma günü. Teşekkür ederim tavsiye için koşma ve ip atlama aklımda olsun. Tamamdır inşallah hayırlı haberleri veririz 🙏
İnşallah hepimiz için hayırlı güzel sonuclar olur 🤲🏽
Klomen adetin 5. Günü verilirmis genelde burda da öyle okudum ama vardır doktorunda bı bildiği şimdi bu hsg çektirdiğim için gebelik şansımın çok yüksek olduğunu söyledi inşallah vardır tutmuştur bu ay 🤲🏽🤲🏽

İnşallah hepimiz için hayırlı güzel sonuclar olur 🤲🏽
Klomen adetin 5. Günü verilirmis genelde burda da öyle okudum ama vardır doktorunda bı bildiği şimdi bu hsg çektirdiğim için gebelik şansımın çok yüksek olduğunu söyledi inşallah vardır tutmuştur bu ay 🤲🏽🤲🏽
İnşallah tutmuştur canım tüm olumlu enerjilerim ve dualarım seninle 🙏🌺 bebek isteyen herkesle, kendimle 🙏

X