Rahim Yeterli Kalınlığa Ulaşmıyorsa Ne Yapmalı?

Kızlar merhaba bugün rahim duvarımı ölçtürdüm ve 8.03 çıktı şimdiye kadar en çok 7.36 yı görmüştüm çayın faydası olduğunu düşünüyorum hayırlısı ile cumartesi transfer yapacağız dedi doktorum inşallah pozitif sonuç çıkar yüzüm Güler😊😊😊
çook sevindim arkadasım insallah tutuar bebeğın

Kızlar merhaba bugün rahim duvarımı ölçtürdüm ve 8.03 çıktı şimdiye kadar en çok 7.36 yı görmüştüm çayın faydası olduğunu düşünüyorum hayırlısı ile cumartesi transfer yapacağız dedi doktorum inşallah pozitif sonuç çıkar yüzüm Güler😊😊😊
Canım çok iyi inşallah olumlu sonuçlanır.

kızlar merhaba salı günü tahlil günüydü çok şükür 30 ☺☺☺Çıktı Allahım inşallah tamamına erdirir sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip eder yarın tekrar tahlil yaptıracağım inşallah değer katlamıştır☺☺☺
Gozun aydın arkadaşım.Allah tamamına erdirsin. Rica etsem rahim hazırlığında neler verdi doktorun hangi dozlarda yazarmısın?Benim de en fazla 7.3 falan oluyor.

Bende bir zamanlar sizler gibi çok araştırdım Nar suyu içtim günde 3 kez estrofem kullanmama rağmen rahim kalınlığım 7.5 ile dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım. Doktorum önemli olan embriyo kalitesi ve rahim kalınlığının 7 ve üzeri olması yeterli demişti. Rabbim yardımcınız olsun bol şans.

Gozun aydın arkadaşım.Allah tamamına erdirsin. Rica etsem rahim hazırlığında neler verdi doktorun hangi dozlarda yazarmısın?Benim de en fazla 7.3 falan oluyor.
Teşekkür ederim ben çayın faydasının da olduğunu düşünüyorum sabah aksam aç karnına içtim ayrıca sabah akşam.2ser adet estrofem sabah akşam , gece 2 adet fitil olarak kullandım . ecopiririn 1 defa , prednol 1 defa , climaraford bant kullandım 4 günde bir degiştirdim

Teşekkür ederim ben çayın faydasının da olduğunu düşünüyorum sabah aksam aç karnına içtim ayrıca sabah akşam.2ser adet estrofem sabah akşam , gece 2 adet fitil olarak kullandım . ecopiririn 1 defa , prednol 1 defa , climaraford bant kullandım 4 günde bir degiştirdim
Bugün tekrar tahlil yaptırdım 62 çıktı salı günü 30 çıkmıştı doktorum iyi dedi fakat daha çok artması getirdi salı tekrar kan vermemi istedi bakalım artık sonuç nasıl olacak

Merhaba kızlar bende aynı dertten muzdaribim.7.36 ile ilk transferim yapıldı nisan ayında maalesef sonuç olumsuz oldu ara verdık bi süre şimdi 2.transfere hazırlanıyorum bugün itibariyle forumun birinde peyronie çayından bahsetmişler faydasını görenler olmuş siparişini verdim bende deneyenleriniz oldu mu
Ne çayı kullanmıştınız?

Histeroskobi sonrası 4.ay ara verdim.t rahim genisletmede yapildi.bugun kontrolde 10 gün 6.9 çıktı rahim kalinligim yarin tekrar çağırdı.tramsvere karar verecek büyük ihtimal transver olur.cunku incelikten dolayı çok iptal oldu. Artık gerisi nasip.rahmi kalın olup tutmayanda var.ince olup tutanlarida biliyorum.

Histeroskobi sonrası 4.ay ara verdim.t rahim genisletmede yapildi.bugun kontrolde 10 gün 6.9 çıktı rahim kalinligim yarin tekrar çağırdı.tramsvere karar verecek büyük ihtimal transver olur.cunku incelikten dolayı çok iptal oldu. Artık gerisi nasip.rahmi kalın olup tutmayanda var.ince olup tutanlarida biliyorum.
4 ay arayı siz mi istediniz yoksa geçen aylarda iptal mi oldu transfer? Ben de histereskopi oldum, bekliyorum.

Bence rahim kalınlığı iyi çıkmış. Transfere kadar 8 i bulur.

X