Rahimde perde(septum) ameliyatı

Hmm hiç duymamış tim canim
Merhaba bu serklaj her yerde yapılmıyor deniliyor ya sebebi ne kim? Basit bir dikiş değil mi bu? Ben Ankara bahçeciyi aradım hastanemizde yapılmıyor dediler, Dr arayacakti ama hala aramadi:KK43: aklımda binbir soru oldu neden her kadın doğum uzmanı yapmıyor devlette bile yapılıyormuş tüp bebek merkezinde yapılmaması saa geldi bana bir fikrin var mi canım?

Merhaba bu serklaj her yerde yapılmıyor deniliyor ya sebebi ne kim? Basit bir dikiş değil mi bu? Ben Ankara bahçeciyi aradım hastanemizde yapılmıyor dediler, Dr arayacakti ama hala aramadi:KK43: aklımda binbir soru oldu neden her kadın doğum uzmanı yapmıyor devlette bile yapılıyormuş tüp bebek merkezinde yapılmaması saa geldi bana bir fikrin var mi canım?
Perinatolojiye gidecen canım riskli geblik uzmanları yapıyor genelde ankara buyuk sehir vardır kesin yapan

Tamam canim teşekkür ederim
Burda iki tane yapan Dr varmış aradım fiyat sormak için ve bana diyorlar ki kişiye özel fiyat oluyor ve Dr bey belirliyor fiyatı gelmeden muayene etmeden fiyat söyleyemeyiz muayene ücreti 300 TL ya her yerde mi böyle net bı fiyatı olmaz mı bunun ne demek kişiye özel vajinal serklaj yani liste fiyatı yok mu yani ben mi abartıyorum yoksa normal mi her yerde bu şekilde mi oluyor bu işlem

Bundan fiyat almak için gidip 300 vericem diğerinden ayrı fiyat almak için yine aynı bu ne ya ben mi olayların çok gerisinde kalmışım 😠

Vajinal atılan serklajın 2 cesiti var belki ondam demiştirler oyle bilemiyorum canım benim oldugum sehşrde zaten bir doktor yapıyordu

Rize de Evren akmut yaptı ameliyatımı abdominal serklaj oldum
Merhaba öncelikle bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun Allah uzun ömürlü bahtını güzle etsin 🙏🏼 Ben de kayıplarım sebebiyle abdominal serklaj olacağım. Ameliyat hakkında sizden bilgi alabilirsem çok memnun olurum. Bu operasyonu olan pek bulamadım. Ameliyat nasıl geçti? Kaç güne iyileştiniz? Bir de bu ameliyattan sonra ne zaman hamile kaldınız ? Vereceğiniz bilgiler benim için çok kıymetli. Şimdiden teşekkürler

Merhaba öncelikle bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun Allah uzun ömürlü bahtını güzle etsin 🙏🏼 Ben de kayıplarım sebebiyle abdominal serklaj olacağım. Ameliyat hakkında sizden bilgi alabilirsem çok memnun olurum. Bu operasyonu olan pek bulamadım. Ameliyat nasıl geçti? Kaç güne iyileştiniz? Bir de bu ameliyattan sonra ne zaman hamile kaldınız ? Vereceğiniz bilgiler benim için çok kıymetli. Şimdiden teşekkürler
Amin canım ameliyatın zorlugu yok bir gun hastane kaldım cıktım ben hamileyken oldum riskleri daha fazlaydı ama sorunsuz gecti hiç korlmayın olun ameliyatı gebe kalmadan olmak daha iyi tabiki

Amin canım ameliyatın zorlugu yok bir gun hastane kaldım cıktım ben hamileyken oldum riskleri daha fazlaydı ama sorunsuz gecti hiç korlmayın olun ameliyatı gebe kalmadan olmak daha iyi tabiki
Çok teşekkürler 🙏🏼 Bana güç verdiniz 🥰 İnşallah benimki de sorunsuz geçer 😌

X