Yöresel Tarif Ramazan Sofrası-İçli Köfte-Öncü Biber Salçası Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Konuyu açtığından beridir bakmayacağım diye söz vetmiştim kendime... Bazen açtığımda resimleri hızlı hızlı geçiyordum. Ama şimdi baktım ve:olamaz:
Niye acımıyorsunuz bize :KK43: niye.... :sinirli: eline sağlık canım nevrestem ama çok güzel görünüyor çok :KK60:

Konuyu açtığından beridir bakmayacağım diye söz vetmiştim kendime... Bazen açtığımda resimleri hızlı hızlı geçiyordum. Ama şimdi baktım ve:olamaz:
Niye acımıyorsunuz bize :KK43: niye.... :sinirli: eline sağlık canım nevrestem ama çok güzel görünüyor çok :KK60:
Çok teşekkür ederim canımcım:KK60:Ama gelmeseydin küserdim:-)

Nevom ellerine sağlık canım .

İçli köften bi harika :kk77: patates bende mutlaka koyarım harca , çatlama patlama ne varsa engeller :super:

Başarılar dilerim sana :KK36:

Çok güzel görünüyor elinize sağlık.

Geçenlerde ben de içli köfte yaptım böyle cevizli mevizli özenerek yaptım, şekli güzeldi ama çeperi çok kalın olmuş pişince :KK43:

Çok güzel görünüyor elinize sağlık.

Geçenlerde ben de içli köfte yaptım böyle cevizli mevizli özenerek yaptım, şekli güzeldi ama çeperi çok kalın olmuş pişince :KK43:
Çok teşekkür ederim :KK200:
Ellerinize sağlık:kk77:
İlk zamanlar öyle oluyor:KK66:Birkaç deneme sonrası daha ince olu :kk77:

Ozelden adres atsana bana.:KK8:
Icli kofte yemege gelecegim sana.:KK3:
Bos tabagi birakip bir bardak su icme bahanesiyle mutfaga dalacagim ne var ne yok mideye indirecegim. Pesinen soyleyim.:KK70: Ellerine saglik.. Bayildim sofrana:hamarat::KK15:

Ozelden adres atsana bana.:KK8:
Icli kofte yemege gelecegim sana.:KK3:
Bos tabagi birakip bir bardak su icme bahanesiyle mutfaga dalacagim ne var ne yok mideye indirecegim. Pesinen soyleyim.:KK70: Ellerine saglik.. Bayildim sofrana:hamarat::KK15:
Tamam özelden adresi atıyorum:KK66::KK45:
Çok sağol canım :KK200:
O zaman önceden haber ver hazïrlık yapayım:KK45:

X