Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2019)

Amin hepimize kolaylık versin inşallah. :KK74:
Zor oldu ama olsun saat 3'ü geçiyor,Allahımın izniyle akşam olur inşallah.
Senin oğluş seni uyandırıyor galiba. :KK70:
Evet az kaldi insallah .
Benim oğlus uyutmuyor desek daha doğru olur.
Dun canim cekti diye kuru fasulye yaptim .Gaz yapti .(aşırı gaz sorunumuz var yoğurt bile yapiyor)
Gece milyon kere uyandi .Simdi de ben uyumadan uyandi .Kalkalim da patlıcanları firina atalim bari :KK45:

Evet az kaldi insallah .
Dun canim cekti diye kuru fasulye yaptim .Gaz yapti .(aşırı gaz sorunumuz var yoğurt bile yapiyor)
Gece milyon kere uyandi .Simdi de ben uyumadan uyandi .Kalkalim da patlıcanları firina atalim bari :KK45:
Ah kıyamam ya mız mız prens.
Kolay gelsin,ellerine sağlık.

Gece nişanlım sahur yapmaya geldi ona patatesli tava böreği yaptım, domates salatalık falan doğradım, çay demledim. Susatmasın diye patatesli içe fazla baharat koymadım, susamamış iyi ki :) Açlık falan da hissetmemiş sevindim valla.

Selam canlar:KK25: İftar sonrası resim paylasayim dedim becerebilirsem:KK16:
İftar menumde ufak bi degisiklik yaptım salatayı eleyip,mercimek çorbası yaptım.normal yoğurt yerine, eşim cacık yapmamı istedi birde cacık yaptim

Çok şükür bugünde böyle geçti, rabbim artırsın,olmayanlara da versin güzel Allah'ım:KK68: IMG_20190514_194734.jpg

Selam canlar:KK25: İftar sonrası resim paylasayim dedim becerebilirsem:KK16:
İftar menumde ufak bi degisiklik yaptım salatayı eleyip,mercimek çorbası yaptım.normal yoğurt yerine, eşim cacık yapmamı istedi birde cacık yaptim

Çok şükür bugünde böyle geçti, rabbim artırsın,olmayanlara da versin güzel Allah'ım:KK68:Eki Görüntüle 2268771
Afiyet olsun herşey çok güzel olmuş 🤗
Yalnız çok acıktınız sanırım porsiyonlar bayağı dolu olmuş :KK48:

Evet az kaldi insallah .
Ayyy aynı ben, öğlen yattı kızım az iş yaptım uyanmadan bende yatayım dedim tam dalıyodum kiii "aaaaannnneeee!" velhasıl uyutmadı sıpa :KK51:

Afiyet olsun herşey çok güzel olmuş 🤗
Yalnız çok acıktınız sanırım porsiyonlar bayağı dolu olmuş :KK48:
Aslında yemekte bende farkettim elimin ayarının kaçtığını 😂 esimde ben yerim sen dert etme dedi,gayette yedi hatta bir iki kasıkta benim tabagima uzandı😅 artmadı ama şükür yedik valla😂
Teşekkürler bu arada😊

Aslında yemekte bende farkettim elimin ayarının kaçtığını 😂 esimde ben yerim sen dert etme dedi,gayette yedi hatta bir iki kasıkta benim tabagima uzandı😅 artmadı ama şükür yedik valla😂
Teşekkürler bu arada😊
Hahah yediyseniz afiyet olsun 🤗 eşler sağolsun benim eşim de iyi yer :KK70: mantıyla ekmek yiyenlerden,bir porsiyon mantının yanında bir tam da ekmek yer:olamaz: ama asla kilo almıyo ben yesem ertesi güne kalmadan bir kilo löp diye yerleşir:duduk:

Hahah yediyseniz afiyet olsun 🤗 eşler sağolsun benim eşim de iyi yer :KK70: mantıyla ekmek yiyenlerden,bir porsiyon mantının yanında bir tam da ekmek yer:olamaz: ama asla kilo almıyo ben yesem ertesi güne kalmadan bir kilo löp diye yerleşir:duduk:
Ayy bunu eşimin arkadaşında duymuştum ilk :KK70: adam mantının yanına ekmek istemişti de şok olup kalmıştım o geldi aklima:KK70:
Nasıl bir metabolizmasi var yahu eşinizin,mantıyı nerdeyse bir ekmekle yiyip kilo almıyor,çok mu hareketli bize de söylesin maşallah 😂

Ayy bunu eşimin arkadaşında duymuştum ilk :KK70: adam mantının yanına ekmek istemişti de şok olup kalmıştım o geldi aklima:KK70:
Nasıl bir metabolizmasi var yahu eşinizin,mantıyı nerdeyse bir ekmekle yiyip kilo almıyor,çok mu hareketli bize de söylesin maşallah 😂
Ben de zaten ilk defa eşimde gördüm sonra başkalarını da duydum hatta makarnayıda bir ekmekle yer :KK70: valla yeni evlendiğimizde bir sene içinde 10 kilo aldı yemeklerim nasıl lezzetliyse artık:KK53: sonra ben ailemin yanına gittim,eşimle gidersem bir hafta ancak kalabilecektim bende çok özlemiştim erken gittim,beni almaya geldiğinde şok oldum 2 haftada 6 kilo vermiş:KK57: yokluğuma dayanamamış belli:lülülü::lülülü: hala aynı kiloda,neler neler yiyo hemde ama metabolizma çok hızlı:işsiz:

X