Doğal Saç Bakım Kürleri redox-c ampül saça uygulanır mı?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
ombreli ve dibi çıkmış saçlarım var ve ben saçlarımı hızlı uzatmak istiyorum sizce c vitaminini ampül olan c vit sampuanıma ya da saça uygularsam sonuç verir mi? tecrübeleri olanlar paylasırsa çok sevinirim bu arada evde c vitamini bemiks evigen bepanten buldum tarihleri geçmeden değerlendirmek istiyorum diğerlerini zaten kullanıyorumda bemiksi kokusu yüzünden kullanmıyordum, ampül şeklinde olan c vitamininide yani redox-c hiç bir yerlerde duymadım... bu arada saç açmak ve boya akıtmak için kullanıyormuş bazı hanımlar ama c vitamini suda eriyen formlarını.. tamda saç diplerim gelmişken bir iki ton açılsa hiç fena olmazdı

kimse denememiş galiba ben denedim arkadaşlar 40 dakika saçımda bıraktım ve saçımın rengi mükemmel açıldı ya 5-6 ton fark attı.. saçımın dipleri çok açılmıştı o zamanlar kuaförde kendi rengine boyamıştı hatta koyu kahve ve siyah gibiydi 40 dakikada nasıl sarı oldu anlamadım ya açık kahve oldu birden c vitaminini papatya yerine kullanabilirmişiz yıpratmadı ama ben bir çok yağ ile arıştırdım.. sizinkini yıprattı mı deneyen var mı???? çok merak ediyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…