Regenesis max kullananlar

Floraa12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
2.217
1.434
26
Kızlar merhaba bugün ilk muayene için hastaneye gittim doktor regenesis max verdi ama içinde bir sürü takviye var beni biraz düşündürüyor kullanan gebeler memnun mu tavsiye eder misiniz?

Ben gebe kalmak istiyorum dediğimden beri doktorum bunu kullandırıyor yani 2 3 aydır Kendisine çok güvendiğim ve çok başarılı bir doktor olduğu için araştırma gereğide duymadım canım. Ama bi sürü vitamin olması beni psikolojik olarak rahatlatıyor
Ya canım içeriğine baktım da değişik vitaminler yazıyor ondan biraz değişik geldi bana birde ilk aylarda sadece folik asit kullanıyor mu

Ya canım içeriğine baktım da değişik vitaminler yazıyor ondan biraz değişik geldi bana birde ilk aylarda sadece folik asit kullanıyor mu
Yanında ek bişey vericek mi diye ilk randevumda sorucam ben de Demir ilacı falan da veriliyor sanırım ama ne zaman

Bana da verdi hamileligimde canim son bir iki ayda kesti. Cogu vitamini barindiran bir takviye. insani dinc de tytuyor.

Bana da verdi hamileligimde canim son bir iki ayda kesti. Cogu vitamini barindiran bir takviye. insani dinc de tytuyor.
Sevindim öyle olmasına insan enerjiye ihtiyaç duyuyor baktım biraz araştırma yaptım hamileliğin başında fazla kullanan yok sanki

bilmiyorum :) yani olumlu yada olumsuz etkilerini hissetmedim..şu an takviyeleri doğal yollarla alma taraftarıyım..ilaçlara güvenmiyorum..3 yıl önce bile ücreti yüksekti şimdi ne kadardır bilemedim
Doğal yollarla aldıklarımız yetmiyormuş ki onların doğal olduğu da meçhul bende ilaç içmeyi sevmiyorum ama mecbur içiyorz ben 67 liraya aldım pahalı gerçekten.

canım ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum 32. haftamdayım. Doktoruma güvendiğim için sorgulamadım içeriğini ama genelde şöyledir. 12. haftaya kadar sadece folik asit 12. haftayala beraber multivitamin, demir hapı ve varsa d vit vs eksikliğe göre takviye edilir. Benim böyleydi yaklaşık 5 aydır hep aynı ilaçları kullanıorum. Bu arada internette 40 lira civarında bulabilmek mümkün ben hiçbirini eczaneden almadım

canım ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum 32. haftamdayım. Doktoruma güvendiğim için sorgulamadım içeriğini ama genelde şöyledir. 12. haftaya kadar sadece folik asit 12. haftayala beraber multivitamin, demir hapı ve varsa d vit vs eksikliğe göre takviye edilir. Benim böyleydi yaklaşık 5 aydır hep aynı ilaçları kullanıorum. Bu arada internette 40 lira civarında bulabilmek mümkün ben hiçbirini eczaneden almadım
Bende 5 haftalıkken başladım o yüzden biraz sormak istedim kullananlara doktor şimdiden başlattı

Doğal yollarla aldıklarımız yetmiyormuş ki onların doğal olduğu da meçhul bende ilaç içmeyi sevmiyorum ama mecbur içiyorz ben 67 liraya aldım pahalı gerçekten.
hmm ben o zaman 50 civarına alıyordum haliyle artmış..şifa olur inşallah :)

Bende 5 haftalıkken başladım o yüzden biraz sormak istedim kullananlara doktor şimdiden başlattı
Gebe degilim ama kadın dogum doktorları banada bu ilacı tavsiye etti icinde folik asitte var ücay öncesinden öneriyoruz gebeligi düsünenlere dedi. Hergün kullandıgımda tırnaklarımdaki beyaz lekeler bile gitti etkili bir ilac bence ama hala gebe kalamadım🙂

Sizde de uyku yaptı mı acaba ben kullanmaya başladığımdan beri sabah içiyorum akşam 8de uykuma dayanamayıp yatmak zorunda kalıyorum

X