Gebeliğe Hazırlık Regl bittiği gün yumurtladım galiba🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C Canan0904 ManyakMisir ManyakMisir kızlar benim durum çok nadir görülen bir şey bence sonuc negatif çıksa da üzülmeyin çünkü gerçekten iki yıldır ilk defa oldu benim de böyle. benim durumumdan etkilenip üzülmenizi istemem

yarın kan testine gidicem iki kat artış olup olmadığı önemli ona göre doktorum değerlendirecekmiş. taze kırmızı kan olursa haberleşelim dedi bide
Yoktur insAllah kötü birşey. Allah'ın izniyle sağlıcakla dogruursun

Şimdi bütün mesajlarınızı okudum da benim adetim de 2 gün gecikmişti test yaptığımda silik çizgi çıktı bende heveslendim sonra ki gün kanamam başladı ama diğer adetlerime göre yoğun baya sizin ki gibi pıhtılı felan acaba bende sizin gibi hamile olabilir miyim diye bir umut oldunuz 🥺 yarın bende mi test yapsam 😂 yeni bitti kanama

Şimdi bütün mesajlarınızı okudum da benim adetim de 2 gün gecikmişti test yaptığımda silik çizgi çıktı bende heveslendim sonra ki gün kanamam başladı ama diğer adetlerime göre yoğun baya sizin ki gibi pıhtılı felan acaba bende sizin gibi hamile olabilir miyim diye bir umut oldunuz 🥺 yarın bende mi test yapsam 😂 yeni bitti kanama
🤣🤣 Sende ilk idrarla yap bende yapicam olsun umut her zaman olmalı olumsuz sonuç çıkarsa üzülmek yok

sizin ki farketmeden kimyasal olmuşta olabilir ben regl günü yaptığımda negatifti test. olduysada sonradan yükselmiş. ama denemekten ne çıkar üzülmeyecekseniz test yapın bence :)

sizin ki farketmeden kimyasal olmuşta olabilir ben regl günü yaptığımda negatifti test. olduysada sonradan yükselmiş. ama denemekten ne çıkar üzülmeyecekseniz test yapın bence :)
Yok zaten olmadı diye kendimi inandırdım sonuçta pozitif çıkarsa sürpriz olur çıkmazsa da biliyodum zaten derim 😂 zaten pozitif değilse muhtemelen kimyasal gebelik geçirdim :)

Kızlar sabaha karşı şiddetli sırt ağrısıyla hastaneye gittim bir şey çıkmadı fakat beta 87 çıktı… ilki 105ti. Bir düşük daha yapıyorum😔

Kızlar sabaha karşı şiddetli sırt ağrısıyla hastaneye gittim bir şey çıkmadı fakat beta 87 çıktı… ilki 105ti. Bir düşük daha yapıyorum😔
Aa üzüldüm. Hayırlısı böyleymiş Allah'tan ümit kesilmez insanlar yıllarca bekliyorlar sabırlarinin sonu selamet oluyor bol bol dua et. Biz evlat diye yakiniyoruz ama evladın hayırlısı olmayınca keşke taş dogursaydim diyenler var. Rabbim bize doğru zamanda insAllah hayırlı evlat nasip eder

X