Gebeliğe Hazırlık Regl bittiği gün yumurtladım galiba🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba öncelikle hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlarınız olur 🌺 ben de bişey sormak istiyorum. Dün reglim bitti bugün tekrar kanama geldi sizce neden olabilir. Kırmızı pembemsi renkte adet gibi hayatımda ilk kez böyle bişey yaşıyorum. Biz de bebek düşünüyoruz
Daha bitmemişte olabilir regliniz tam olarak. Elinizde ovulasyon testi varsa yapın isterseniz ben öyle yapmıştım koyu çıkınca gebelik testi yaptım. Hayırlısı olsun inşaallah güzel haberinizi alırız

Arkadaşlar şimdilik haberler iyi dış gebelik bulgusuna rastlamadı her şey yolunda gidiyor dedi yarınki kan testinde de güzel bir yükselme görürsek sağlıklı olduğu kesinleşecek inşallah🥺 cumartesi kese için çağıracak her şey yolunda giderse 🤲🏻

Arkadaşlar şimdilik haberler iyi dış gebelik bulgusuna rastlamadı her şey yolunda gidiyor dedi yarınki kan testinde de güzel bir yükselme görürsek sağlıklı olduğu kesinleşecek inşallah🥺 cumartesi kese için çağıracak her şey yolunda giderse 🤲🏻
Mesajlarini en bastan sona kadar heycanla ve umutla okudum her mesaj da dua ettim insallah cok Guzel olacak icini ferah tut senin icinde buyuyen cana stres yasatmaki kuzum o da yerini sevsin sana daha sıkı tutunsun 🥰🥰🤲🏻 Benim de 4 yildir oldu your bebegim annelerin duasi Kabul olurmus sen de Anne adayisin bana da dua eder misin 🤲🏻🥰😍🙏

Mesajlarini en bastan sona kadar heycanla ve umutla okudum her mesaj da dua ettim insallah cok Guzel olacak icini ferah tut senin icinde buyuyen cana stres yasatmaki kuzum o da yerini sevsin sana daha sıkı tutunsun 🥰🥰🤲🏻 Benim de 4 yildir oldu your bebegim annelerin duasi Kabul olurmus sen de Anne adayisin bana da dua eder misin 🤲🏻🥰😍🙏
Ah canım benim Allah razı olsun ❤️ Ben de şimdi sana içten dua ettim rabbim bekleyişlerini en güzel şekilde neticelendirsin hayırla sağlıkla evlatlar nasip etsin inşaallah🌺❤️

Reglin devam ettiği süreçte kasığında ağrı var mıydı yumurtlama zamanında olduğu gibi
Kasık ağrım normalde de çok sancılı olmaz benim ama çok azdı bu sefer ve sonlarına doğru hiç hissetmem normalde ama bu sefer sonlarına doğru kasıklarımda bir sızıldama hissetmiştim

Amiiin inşaallah sizinki nasıl oldu
Ben geçen sene Bi bebeğimi kaybettim sonrasında 5 defa çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı geçen ay rahim filmi çektirecektim doktor acil ameliyata alınmış bu aya atmışlardı adet olacağım diye beklerken umutsuz şekilde test yaptım pozitif çıktı şükür ki tam bir senenin sonunda yine bebiş sevindirdi bizi

Ben geçen sene Bi bebeğimi kaybettim sonrasında 5 defa çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı geçen ay rahim filmi çektirecektim doktor acil ameliyata alınmış bu aya atmışlardı adet olacağım diye beklerken umutsuz şekilde test yaptım pozitif çıktı şükür ki tam bir senenin sonunda yine bebiş sevindirdi bizi
Oh maşallah rabbim sağlıkla kucağına alacağın günlerin sevincinide yaşatsın inşaallah❤️

Kızlarrr ❤️Elhamdülillah sonucum 929.8 çıkmış❤️ Cumartesi kese için gideceğiz inşaallah hala inanamıyorum mucize gibi çok şükür❤️
Ya şu mesajına kendiminmiş gibi çok sevindim yemin ederim. Rabbim ol der ve olur çokkk şükür. Ne mutlu sana ki Allahım gönlüne göre vermiş ve ne değişik bir şekilde.. kucağına almak da nasip olur inşallah 😘

Ya şu mesajına kendiminmiş gibi çok sevindim yemin ederim. Rabbim ol der ve olur çokkk şükür. Ne mutlu sana ki Allahım gönlüne göre vermiş ve ne değişik bir şekilde.. kucağına almak da nasip olur inşallah 😘
Yaa canım benim Allah razı olsun🥰 amiiin ❤️

X