Regli ve hamilelik belirtileri aynı mı

Gok yuzu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
110
33
Hamile olduğunuzu öğrenmeden önce regli olacakmış gibi hissettiniz mi aynı belirtileri yaşadınız mı?

Ben öyle hissettim. Her sabah adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı. Geç yapmıştım o yüzden testi. Ama farklı olarak üşüme geliyordu hasta olacakmışım gibi bir de belim çok ağrımıştı ama ben hep adete yordum.

Ben öyle hissettim. Her sabah adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı. Geç yapmıştım o yüzden testi. Ama farklı olarak üşüme geliyordu hasta olacakmışım gibi bir de belim çok ağrımıştı ama ben hep adete yordum.
Teşekkür ederim

İnşAllah benimkisi de hamileliktir yaa.. Her adet öncesi göğüs ağrısı mide bulantısı kasık ağrısı bel ağrısı oluyor şu an Bi de herkesin sıcaklığı odada üşüyorum ek olarak inşallah hamileliktendirr.. Ne zaman başladı belirtilerin

Evet aynisiydi canim. O yüzden hamile olduğuma inanamamistim. Çünkü hamile olmadığım aylar daha cok belirti yaşıyordum 😅

Gebelik testi yaptıysan bce ilk o şekil öğrendiysen de yine regli olacakmış gibi mi hissettin?
O regl olacakmisim hissi 1 2 hafta sürdü canım sonra goguslerim reglden farklı olarak çok daha aciyordu ve uçları koyulasmisti sivilceler vardi. 6 7 haftalikken hiç belirtim yoktu sislik vardı idrarimda koku vardı sadece. Bide çok koku aliyordum. 8 haftada hafif sabahlari mide bulandim basladi 10 haftaligim şuan mide bulantim cok. Bide 6 7. Haftalae beyaz akimtim vardi suan oda zaman zaman artiyo

İnşAllah benimkisi de hamileliktir yaa.. Her adet öncesi göğüs ağrısı mide bulantısı kasık ağrısı bel ağrısı oluyor şu an Bi de herkesin sıcaklığı odada üşüyorum ek olarak inşallah hamileliktendirr.. Ne zaman başladı belirtilerin
İnşallah💜 4,5 gün kala başlamıştı sanırım. Adet günümde yerleşme kanaması oldu o şekilde şüphelendim ama kasık ağrısı olduğu için 6 gün sonra yaptım testi.

İnşallah💜 4,5 gün kala başlamıştı sanırım. Adet günümde yerleşme kanaması oldu o şekilde şüphelendim ama kasık ağrısı olduğu için 6 gün sonra yaptım testi.
Bende kist olduğundan göğüs şişliği ve ağrısı adet bitiminden 3 gün sonra başladı umutlanmak istemiyorum ama umut olmadan yaşanmıyor

Bende kist olduğundan göğüs şişliği ve ağrısı adet bitiminden 3 gün sonra başladı umutlanmak istemiyorum ama umut olmadan yaşanmıyor
Herşey nasip kısmet eğer nasibinde varsa zaten olur üzülme bende 2 senedir çocuk istiyorum olmuyor hepimizin nasibi kısmeti gizli umarım en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin rabbim en kısa zamanda hepimize inşAllah🙏

Herşey nasip kısmet eğer nasibinde varsa zaten olur üzülme bende 2 senedir çocuk istiyorum olmuyor hepimizin nasibi kısmeti gizli umarım en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin rabbim en kısa zamanda hepimize inşAllah🙏
Amin inşallah 🙏🏻 peki tedavi falan oldun mu

Umudunuzu kaybetmeyin tabi ki. Ben hiç beklemediğim bir ayda aldım haberini ki bize doğal yoldan imkansız neredeyse demişlerdi ona rağmen oldu. İnşallah siz de bu ay güzel haberi alırsınız🙏🏻 ve tüm bekleyenler.

• Beğen
Reactions: Eay
Bende yardımcı olmak isterim adet öncesinde olan belirtim beyaz losyon gibi bir akıntı yumurtlama başladı hiç kesilmedi adete kadar göğüslerde dolgunluk adete 1 hafta kala dolgunlaştı kenarları sivilcelendi kahverengi bölümün ayağa kalktıgımda koltuktan aniden gözüm kararmaya başladı bigariplik olduğunu sezdim ama aklıma hiç hamilelik gelmedi😁idrarım sarı parlak geldi gözüme ve sık geliyordu adet günü geldi karnımda hiç farkı yok bildiğimiz adet ağrısı ağrıyo şiddetli ama birden geciyo olmuyo bu böyle 5 gün sürdü çok üşüyordum 5 ci gün öğrendim

Canım ben 1 buçuk yıldır spiral ile korunuyorum ama şu 4 gündür hayatımda ilk defa sadece dokununca göğüs uçlarım ağrıyor arada kasık batması gibi bişey oluyor ve dünden beridirde sadece sağ bacağımda bi sızı başladı sence olabilir mi tedirgin de oldum napcam?🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

X