Saç Şekillendiriciler remington S2013

NiL_xD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
188
0
arkadaşlar düzleştirici almayı düşünüyorm. satıcı kız remington S2013 önerdi kullanan vr mı aranzda almalı myıım szce yda hngisini önerirsinz?kafamçokkarıştı

bende remigton düşünüyorum çok kararsızım! yardım!

baktım bugün s2013e ısı ayarı yok direk 220 ye ısınıyor bnm saçlarım ince telli daha düşük sıcklıktada düz olur diye düşünüyorm. s1031 in ısı ayarı var onu mu alsam acaba:S

kesinlikle ısı ayarlı al, benimkide remington ama ısı ayarsız çok fena yapıyo saçlarım kabarıyo çok ısınıyo yıpratıyo ben memnun değilim

bende s2014 olanı alıcam ama nasıl bilmiyorum o yüzden karasızım

bir kararsızda benim bugün boyner ,teknosa ne bulursam bakacağım. babyliss,remington,vede philips arasında hala karar veremedim. saçımda deneme yaptıracağım. umarım yaparlar...

dememe yapıyorlar canım dün remingtondan denedi s2014de süperdi bide maşada yapıyor braunu görünce karasız kaldım

mrb kaç gündür düzleştirici de karar veremiyordum.bugun beylikdüzü migrostaki boynere uğradım ve remingtonlarda kampanya vardı.ben s9903 ü 89 tl ye aldım maşalar falanda acayip indirimde maşalara 39 tl dediler.gelir gelmez evde denedim zaten orda da denetiriyorlar.şuan iyiki bu modeli aldım diyorum ileride ne olur bilemem ama eğer remington düşünen varsa kampanya bitmeden kaçırmayın bence!

X