Resmini yolla seni batan yarataym...

prensesin.uykusuyum

standart.
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
6.357
15
Ben bu işlerden hiç anlamam ,resim üzernde değişiklikler yapamam diyorsanız eğer isterseniz resimlerinizi yollayın ben sizin için yapayım . Resim üzerinde makyaj ,saç, kaş, göz rengi oynamalarıyla sizi baştan yaratayım yerimseniben

Örn :

10s6paq.png

Son düzenleme:
aslında yararlı bi topik olabilir cnm ama sanmam herkesin fotosunu göndereceğini eşleri veya sevgilileri istemeyebilir çünkü erkekler de girebiliyor ve bu durumdan rahatsız olanlar olabilir erkeklerin girme şansı olmasaydı zevkli ve eğlenceli bi topik olurdu. bu benim görüşüm bunlara takılmayanlar olursa gönderirler fotolarını güzel bi topik olur zemuszemus

aslında yararlı bi topik olabilir cnm ama sanmam herkesin fotosunu göndereceğini eşleri veya sevgilileri istemeyebilir çünkü erkekler de girebiliyor ve bu durumdan rahatsız olanlar olabilir erkeklerin girme şansı olmasaydı zevkli ve eğlenceli bi topik olurdu. bu benim görüşüm bunlara takılmayanlar olursa gönderirler fotolarını güzel bi topik olur zemuszemus

evet cnm ben sadece isteyene yardımcı olurum herkesin kendi tercihi ,çok büyük tabuları olanlarda özelden ulaşsınlar bana farketmez :)ama dediğin qibi sadece kadınlar qirebilse keşke kaydirigubbakcemile3

nasıl yaptığını anlatsan bence daha yararlı olur :) o kadar büyük değişiklikler değilde daha bi hoşluk makyaj vs..

Yani istenilen bi resimde eğer uygunsa saç değişkliği yapabilirim . yada sadece makyaj değiştirebilirim, yada qöz rengi ve bunlar çoğu resimde farkedilmeyecek kadar qerçek olabiliryor..Saç herzaman sağlıklı bir sonuç vermiyor ama .. makyaj , göz rengi değişikliği çoğu zaman iyi sonuçlar veriyor. :KK66:

Son düzenleme:
2vkn9yp.png

Mesela Amanda Crew ablamızın üzerinde çok abartı olmayan değişiklikler yaptım..
Pembe tonlarında bir makyaj, yeşil bi lens ,biraz daha fazla rimel, daha açık bi fondoten :)​

cok güzelmiş ya ben beğendim.Benim böle bi değişikliğe ihtiyacım var çünkü.:eek: peki özelden yollasam fotomu olurmu sen değişiklik yapıp bana dönsen cokmu sey istemiş olurum.

cok güzelmiş ya ben beğendim.Benim böle bi değişikliğe ihtiyacım var çünkü.:eek: peki özelden yollasam fotomu olurmu sen değişiklik yapıp bana dönsen cokmu sey istemiş olurum.

Yok cnm benim çok şey istemiş olmassın. Ben elimden geleni yapmaya çalışırım :) istersen yükleyip linkini özel mesaj olarakk gönder. bende aynı şekilde sana geri dönerim. Tabi neler istediiğini de belirt ,eğer resmin bu değişikliğe uygunsa hepsini uygularım ..

inan ilk bakışta benim de dikkatimi bu çekti :umursamaz:

katilmana sevindim canim..opuyorumnanaktan
güzelligine lafim yok cok hos bir güzelligi var ama
su kendini begenmisligi ve yapmacikligi, simarik simarik
hareketleri yeterince itici bence ve güzelligini fena halde
bozuyor...:umursamaz:

yasemin ergene de belli olmuş cnm yapay duruyo ama diğerleri oldukça başarılı=) ayrıca beren saat in gülüşü bana hiç yapmacık gelmedi ve hiç kendini beğenmiş değil tabi bu benim görüşüm sizin görüşünüze de saygım var=)

cnm çok tşk ederimm, gayet radikal değişimler yapmışsın benim resimlerimde de.. ama ben bu kadar ciddi değişimlere cesaret edemem :))) çok tşk ederim benim için zaman ayırdığın için..

yasemin ergene de belli olmuş cnm yapay duruyo ama diğerleri oldukça başarılı=) ayrıca beren saat in gülüşü bana hiç yapmacık gelmedi ve hiç kendini beğenmiş değil tabi bu benim görüşüm sizin görüşünüze de saygım var=)

evet cnm yasemin ergeneyle fazla uğraşmadım işin aslı . bende beğenmedim o yüzden şimdi değiştirdim daha iyi oldu.. :)

canım cok teşekkür ederim benim içinde vakit ayırdığın için.Hepside cok güzel ve eğlenceli olmuş doğrusu kendini başka başka görmek.sarı saçlı halimide merak ediyodum sayende o merakımdan kurtuldum:))

Tekrar teşekkürler emeğine sağlık

cnm çok tşk ederimm, gayet radikal değişimler yapmışsın benim resimlerimde de.. ama ben bu kadar ciddi değişimlere cesaret edemem :))) çok tşk ederim benim için zaman ayırdığın için..

canım cok teşekkür ederim benim içinde vakit ayırdığın için.Hepside cok güzel ve eğlenceli olmuş doğrusu kendini başka başka görmek.sarı saçlı halimide merak ediyodum sayende o merakımdan kurtuldum:))

Tekrar teşekkürler emeğine sağlık

Ne demek arkadaşlar ,herzaman :KK66:

X