Revizyon Burun lütfen herkes bildiğini paylaşsın

Dolcissimo

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
471
91
Merhaba arkadaslar ankarada aynı doktora 3 kez kapalı burun ameliyatı oldum memnun değilim sorunlar var. Doktorum atilla kurtaydı onepte olmustum o zamanlar. Şimdi tekrar doktor araştırıyorum
Emre ilhan bana güven vermedi negatif yorum da çok var görüştüm
Alparslan yıldırım o da emre ilhan gibi
Eren taştan çok güvenilir ama tarzı çok doğal ve fiyat çok yüksek herkes memnun ve güvenilir fiyatı yüksek tarzı çok istediğim gibi değil
Ümit taşkın iyi zannediyodum şikayetçi olan da var ümit beyden
Mehmet yazar iyi bir doktor gibi ama estetik cerrah olması tedirgin ediyor beni kbb sanki revizyonda daha iyi gibi
Haldun kamburoğlu çok soğuk geldi bana görüştüm onu da eledim
Tural fatullayev eren hocanın tekniği ile yapıyor ama burda 1 arkadas özelden yazmıştı kafamda soru işareti var
Hüseyin balıkçı iyi gibi ama benim columellam sorunlu çok da sıcak bakmadı dürüstlüğü için teşekkür ederim antalyada bşr kbbci var adını unuttum o nasıl acaba ergin bey miydi adı?
lütfen bildiklerimizi dürüstlükle paylaşalım burda inanjn türkiyede doktor kalmadı eleye eleye.. ya amelşyat olucam veya da böyle kalıcam benim gibi bardır illa ki revizyon arastıran lütfen bildiklerimizi paylaşalım

Merhaba arkadaslar ankarada aynı doktora 3 kez kapalı burun ameliyatı oldum memnun değilim sorunlar var. Doktorum atilla kurtaydı onepte olmustum o zamanlar. Şimdi tekrar doktor araştırıyorum
Emre ilhan bana güven vermedi negatif yorum da çok var görüştüm
Alparslan yıldırım o da emre ilhan gibi
Eren taştan çok güvenilir ama tarzı çok doğal ve fiyat çok yüksek herkes memnun ve güvenilir fiyatı yüksek tarzı çok istediğim gibi değil
Ümit taşkın iyi zannediyodum şikayetçi olan da var ümit beyden
Mehmet yazar iyi bir doktor gibi ama estetik cerrah olması tedirgin ediyor beni kbb sanki revizyonda daha iyi gibi
Haldun kamburoğlu çok soğuk geldi bana görüştüm onu da eledim
Tural fatullayev eren hocanın tekniği ile yapıyor ama burda 1 arkadas özelden yazmıştı kafamda soru işareti var
Hüseyin balıkçı iyi gibi ama benim columellam sorunlu çok da sıcak bakmadı dürüstlüğü için teşekkür ederim antalyada bşr kbbci var adını unuttum o nasıl acaba ergin bey miydi adı?
lütfen bildiklerimizi dürüstlükle paylaşalım burda inanjn türkiyede doktor kalmadı eleye eleye.. ya amelşyat olucam veya da böyle kalıcam benim gibi bardır illa ki revizyon arastıran lütfen bildiklerimizi paylaşalım
Barış çakır- Abdülkadir göksel var bütçen elverirse harika. Eren taştanı ben çok beğeniyorum. Tural Fatullayev hakkında olumsuz bir şey mi duydunuz?

Eren Taştan’ı öneririm ama dediğiniz gibi doğal burun yapıyor. Yapay duran bir burnunuz olmasın istiyorsanız bence onu düşünün. Revizyon olmama rağmen kimse anlamadı benim ameliyat olduğumu, 2 ay sonra bayramda tüm sülaleyi gezdim bir güzellik farklılık var sende dediler hep🙈

Eren Taştan’ı öneririm ama dediğiniz gibi doğal burun yapıyor. Yapay duran bir burnunuz olmasın istiyorsanız bence onu düşünün. Revizyon olmama rağmen kimse anlamadı benim ameliyat olduğumu, 2 ay sonra bayramda tüm sülaleyi gezdim bir güzellik farklılık var sende dediler hep🙈
Gerçekten Eren taştanı bende çok beğeniyorum pahalı olmasa hemen gidip olacağım

Siz ne kadara oldunuz

Eren bey düşük yapıyor burnu ve kaba ama çok güvenilir ben eren bey gibi güvenilir ama 3k burun yapcak bir doktor arıyorum kısa kalkık kavisli barbie nose denen burun çünkü suratım küçük ve kaldırır bunu

Eren bey düşük yapıyor burnu ve kaba ama çok güvenilir ben eren bey gibi güvenilir ama 3k burun yapcak bir doktor arıyorum kısa kalkık kavisli barbie nose denen burun çünkü suratım küçük ve kaldırır bunu

O tarz burunları Emre İlhan yapıyor sanırım en güzel. Disney princess nose diye paylaşımlarını görmüştüm ama o da size güven vermemiş. İnşAllah istediğiniz doktoru bulursunuz 🙏🏻

O tarz burunları Emre İlhan yapıyor sanırım en güzel. Disney princess nose diye paylaşımlarını görmüştüm ama o da size güven vermemiş. İnşAllah istediğiniz doktoru bulursunuz 🙏🏻
Emre ilhan günde 3 ameliyata giriyormuş ve çok verimli değil kimisi çok memnun kimisi çok şikayetçi şikayetleri de sildiriyor benim bir tanıdığım emre ilhana oldu ilk ameliytı gştti sonra baskasına revşzyon oldu

Ben Ahmet Alp e olmuştum, çokkkk memnun kaldım, küçük hafif kalkık ve kavisli. Ben çok kalkık istemedim çünkü dudak üstüm geniş benim. İnstagramdan bir araştırın isterseniz, revizyonda da iyi olduğunu duymuştum.

Bi de çok güleryüzlü ve samimidir, ben Ankara’dan gidip yaptırıp geri döndüm, sürekli telefonda konuştuk, çok ilgilidir.

benim revizyon için değil normal burun için yaman estetik ile görüştüm. ilk kez yaptırmak istiyorum. oradaki burunları başarılı buldum ve fiyatlar geyet makul uçuk kaçık değil. tabi revizyon fiyatını bilmiyorum

Kesinlikle maddi imkan varsa Eren taştan en güvenilir olanı
Eren Taştan benim tamamen sorunsuz, hiçbir fonksiyonel sıkıntısı olmayan, kavisli ve kalkık olması için revizyon yaptıracağım burnumdan 45.000 tl istedi. Sorunlu bir burundan 70.000 istemiş. Ancak ilk ameliyatlar için bir kadın arkadaşa 20.000, bir erkek arkadaşa da 17.000 demiş. Yani çok saçma bir ücretlendirmesi var. Ayrıca ucu düşük ve dümdüz yaptığı biriyle de tanıştım. 5 sene önce 5000 euro vermişti, tam olarak memnun olmadığını belirtti.

17.000 nereeee 45.000, 70.000 nereeee. Abartmasın. O kadar da değil yani.

Eren Taştan benim tamamen sorunsuz, hiçbir fonksiyonel sıkıntısı olmayan, kavisli ve kalkık olması için revizyon yaptıracağım burnumdan 45.000 tl istedi. Sorunlu bir burundan 70.000 istemiş. Ancak ilk ameliyatlar için bir kadın arkadaşa 20.000, bir erkek arkadaşa da 17.000 demiş. Yani çok saçma bir ücretlendirmesi var. Ayrıca ucu düşük ve dümdüz yaptığı biriyle de tanıştım. 5 sene önce 5000 euro vermişti, tam olarak memnun olmadığını belirtti.

Gerçekten aşırı abartı ücretler bunlar gereksiz fazla ve tutarsız

Siz tekrar başkasına ameliyat oldunuz mu?

Gerçekten aşırı abartı ücretler bunlar gereksiz fazla ve tutarsız
Doğrusu ben de anlamadım. İsteyene burnumun fotoğrafını atabilirim, doğal ellenmemiş burundan hiçbir farkı yok. Hatta revizyon olacak demediğim takdirde doktorlar kendileri de anlamıyorlar. Buna 45 isteyen başkasına kaç ister düşünemiyorum bile.

Eren Taştan benim tamamen sorunsuz, hiçbir fonksiyonel sıkıntısı olmayan, kavisli ve kalkık olması için revizyon yaptıracağım burnumdan 45.000 tl istedi. Sorunlu bir burundan 70.000 istemiş. Ancak ilk ameliyatlar için bir kadın arkadaşa 20.000, bir erkek arkadaşa da 17.000 demiş. Yani çok saçma bir ücretlendirmesi var. Ayrıca ucu düşük ve dümdüz yaptığı biriyle de tanıştım. 5 sene önce 5000 euro vermişti, tam olarak memnun olmadığını belirtti

Burnun zorluğuna ve uygulanacak işlemlere göre fiyatlandırma yapıyor. Ben 2018 de ilk randevumu alırken sorduğumda ilk ameliyat İçin 17-27 , revizyona ise 35-45 demişti asistanı. Kaburgadan kıkırdak alınırsa üst sınıra yaklaşıyor sanırım fiyatı.

X