REVİZYON iÇİN YARDIM EDiN YORULDUM...REVİZYoN Olanlar kıkırdakla burnu büyütenler lütfen yardım

sl arkadasşar dr cemal cingiye ameliyat olup başarısız gecen varsa bana özelden msj atabılırmı kendısıne mahkeme actım.

sl arkadasşar dr cemal cingiye ameliyat olup başarısız gecen varsa bana özelden msj atabılırmı kendısıne mahkeme actım.[/QUOTE merhaba canım revizyon için bir fikrin varmı doktor veya olan arkadaslar felan lütfen yardımlasalım

sl arkadasşar dr cemal cingiye ameliyat olup başarısız gecen varsa bana özelden msj atabılırmı kendısıne mahkeme actım.
Merhaba canım revizyon için doktor listen varmı yada olup memnun olan arkadas felan lğtfen yardımlasalım burdan allah yardımcmız oldun hepimizin nerdenbulaştık bu lanete

Slm drlere güveniyorum. Ameliyat edip para almak için yalan söylüyorlar. Hastalarını yakinda

Slm drlere güveniyorum. Ameliyat edip para almak için yalan söylüyorlar. Hastalarını yakinda
Canım tamam cogu öylede nerden bulacagız böylemi yasayalım yasanmıyorki okadar özlüyorumki eski beni bırunla birlikte ruhum gülüşüm degişti hersey anlamdiz ifadem sahte özgüven sıfır insanlar yüzüme bakınca rahatsız oluyorum.allahımkimseyevermesin olmayın su lanet ameliyarı olmayın

Merhabalar revizyon olanlar lütfen kulak verin tavsiyelerinizi ve sürec hakkında bilgi verin inanın dayanacak gücüm yok .deviasyon diye girdigim ameliyatta burnum kücültülmüş kavisten oldum olası nefret ederdim kemeri olmayan burnuma kavis verilmiş kısaltılmıs üstünebirde kanatlarım kesilmiş biri fazla kesilmiş yapişik duruyor.aylardır depresyondayım insan icine dosyal hayata dönemiyorum.hergünüm aglamakla geciyor nerdeyse bir sene olucak ve ben çöktüm bittim artık kimseyede güvenemiyorum .lütfen bıraya gercek revizyon hastalarını bekliyorum bu burun kıkırdakla uzarmı büyürmü kıkırdak erirmi süreci ve tavsiyeleri bekliyorum lütfen nerden bulastım bu musibete hayata dönmek cocugumla ilgilenemez oldum lütfen yardım edin

Seni o kadar iyi anlıyorumki. Ben 3 yıl 3 ay önce ameliyat oldum aslında burnum çok güzeldi profilden farklı duruyor diye gittim dedim iki taraf aynı olsun adam benim güzelim burnumu kesmiş biçmiş havaya kaldırmış gören herkes şok yaşadı ne yaptın sen kendine diye! Bir Allah'ın kulu beğenmedi tabibven bunalıma girdim ne yapacağımı bilemeden yaşadım mutsuz mutsuz işim gereği ekrana çıkmak zorundaydım o zaman dahada bunalıma giriyordum çünkü monitörden burnumu gördükçe çöktüm işimi Nil'e tam anlamıyla yapamıyordum işimden bile ayrıldım kendimi görmemek için o kadar vahim di durumum anlayacağınız. Neyse geçen hafta revizyon oldum şu an alçılı tabii o dr a değil yanına Nike gitmedim ama hergün lanet okudum. Buraya üye olmadaki sebep onu deşifre etmek ki kimse ona gidip hayatını karartmasın. Dr un adı NEVZAT DEMİRBİLEK KBB UZMANIYMIŞ SÖZÜM ONA!!! Bana göre kasap Fatih kıztaşında muayenehanesi medilife Çapa'da yaptı yapmaz olaydı. Ondan uzak durun. Hayatımı kabusa çevirdi kimse benim yaşadığımı yaşamasın diye yazmayı borç bildim kendime.

Seni o kadar iyi anlıyorumki. Ben 3 yıl 3 ay önce ameliyat oldum aslında burnum çok güzeldi profilden farklı duruyor diye gittim dedim iki taraf aynı olsun adam benim güzelim burnumu kesmiş biçmiş havaya kaldırmış gören herkes şok yaşadı ne yaptın sen kendine diye! Bir Allah'ın kulu beğenmedi tabibven bunalıma girdim ne yapacağımı bilemeden yaşadım mutsuz mutsuz işim gereği ekrana çıkmak zorundaydım o zaman dahada bunalıma giriyordum çünkü monitörden burnumu gördükçe çöktüm işimi Nil'e tam anlamıyla yapamıyordum işimden bile ayrıldım kendimi görmemek için o kadar vahim di durumum anlayacağınız. Neyse geçen hafta revizyon oldum şu an alçılı tabii o dr a değil yanına Nike gitmedim ama hergün lanet okudum. Buraya üye olmadaki sebep onu deşifre etmek ki kimse ona gidip hayatını karartmasın. Dr un adı NEVZAT DEMİRBİLEK KBB UZMANIYMIŞ SÖZÜM ONA!!! Bana göre kasap Fatih kıztaşında muayenehanesi medilife Çapa'da yaptı yapmaz olaydı. Ondan uzak durun. Hayatımı kabusa çevirdi kimse benim yaşadığımı yaşamasın diye yazmayı borç bildim kendime.
Merhaba naz lütfen suanki durumun hakkında bilgi ver kime oldun revizyonu burnun uzadımıbaynı durumdayım benım burnumuda güzeldinşimdi kısa ucu kalkık yamuk yumuk kavisli bir kişi bile güzel olmus demedi lütfen yardımcı olalım revizyon olupta memnunolanlar paylaşsın herseyi lütfen inanın birkac hayat kurtarırsınız cünkü cogu revizyonluklar agır depresyonda

Merhaba naz lütfen suanki durumun hakkında bilgi ver kime oldun revizyonu burnun uzadımıbaynı durumdayım benım burnumuda güzeldinşimdi kısa ucu kalkık yamuk yumuk kavisli bir kişi bile güzel olmus demedi lütfen yardımcı olalım revizyon olupta memnunolanlar paylaşsın herseyi lütfen inanın birkac hayat kurtarırsınız cünkü cogu revizyonluklar agır depresyonda
bende uzatmak istiyorom çok mutsuzum daha 2 hafta olmadı ama eski burnumu istiyorum alışamam ben bu burna

bende uzatmak istiyorom çok mutsuzum daha 2 hafta olmadı ama eski burnumu istiyorum alışamam ben bu burna
Eski burnumu ende istyorum ama imkansız allah bikere yaratıyor ama biz begenmeyip bıcakla bozup maymuna ceviroyoruz burdan herkese seslenıyorum olmayın su lanet ameliyatı olmayın

olmayın benimde gitti burnum dayanamayıp ölcegim sonunda sürekli tek bunu düşünüyorum hayatımın en büyük hatasını yaptım

olmayın benimde gitti burnum dayanamayıp ölcegim sonunda sürekli tek bunu düşünüyorum hayatımın en büyük hatasını yaptım
Aynı durumdayım bşran bile aklımdan cıkmıyor ayna foto cekmek yasakladım musibet gibi birsey ruhun yuzün ifaden yüzünde güzel olan herseyi ne barsa götürüyor burda birini engellemek bile hayat kurtarmaktır olmayın hayatınızı bitirmeyin

ben bakıyorum aynaya ne bileyim nbende deli gibi aynaya bakıyorum nasıl oldu ne yapabilirim diye çözüm bulmaya çalışıyorum zor olsada

ben doktorumla konuştum dikişler sayesinde kalkık oluyormuş o dikişler ameliyatta alınınca eski düşük haline gelirmiş burun kanatları falan kesilmediyse mümkün

ben doktorumla konuştum dikişler sayesinde kalkık oluyormuş o dikişler ameliyatta alınınca eski düşük haline gelirmiş burun kanatları falan kesilmediyse mümkün

Benim kanatlarım kesilmedi herhalde cünkü dikis yoktu?? Ne yani dikisler olmayınca burun kaldırılabilirmi??

X