REVİZYON iÇİN YARDIM EDiN YORULDUM...REVİZYoN Olanlar kıkırdakla burnu büyütenler lütfen yardım

Canım kk de tanıdığım biri dr.engin erkale oldu 4 uncu ameliyat 6 ayda kızın burnu çok güzel olmuş .bende senin le aynı durumdayım seni çok iyi anlıyorum bende suanlik bu doktora olmayı düşünüyorum arastir istersen ...

Canım kk de tanıdığım biri dr.engin erkale oldu 4 uncu ameliyat 6 ayda kızın burnu çok güzel olmuş .bende senin le aynı durumdayım seni çok iyi anlıyorum bende suanlik bu doktora olmayı düşünüyorum arastir istersen ...
Merhaba riri lütfen acil yardım cünkü bu bir iki ayda erkal engine bende revizyon olucam konustuk tartıstık ona karar kıldım lütfen o arkadas kim burnuna ne gibi işlemler yapılmıs benim burnumuda uzatıp büyütecegini söyledi tarıh verdi fakat korkumdan cesaretim ve ilk ameliyatın psikolojisinden ya daha küçülür kötü olur diye gidemiyorum lütfen yardım edin erkal hoca hakkında bilgi verin

Merhaba riri lütfen acil yardım cünkü bu bir iki ayda erkal engine bende revizyon olucam konustuk tartıstık ona karar kıldım lütfen o arkadas kim burnuna ne gibi işlemler yapılmıs benim burnumuda uzatıp büyütecegini söyledi tarıh verdi fakat korkumdan cesaretim ve ilk ameliyatın psikolojisinden ya daha küçülür kötü olur diye gidemiyorum lütfen yardım edin erkal hoca hakkında bilgi verin
Bende malesef husran sonuclara ugrayan biriyim instagramda revizyonalrını paylaşiyor bende onu dusunuyorum birde barış cakır düsunuyorum benimki cok yeni daha ama bem suan bime cok mutsuzum burnumu tekrar buyultebilecek bir doktor ariyorum. Resmen kendime yabancilastım.

Bende malesef husran sonuclara ugrayan biriyim instagramda revizyonalrını paylaşiyor bende onu dusunuyorum birde barış cakır düsunuyorum benimki cok yeni daha ama bem suan bime cok mutsuzum burnumu tekrar buyultebilecek bir doktor ariyorum. Resmen kendime yabancilastım.
Kendine yabancılasmaş allahım kimseye yasatmasın yenide olsa o his hic bitmeyecek keşke buraları önceden okudaydım bin yıl nefes almadanda yasadaydım ama nafile bir yıldır keşke keşke ama geri gelmiyor eskisi gibi de olmuyacak ama enazında yapaylıktan cıksın yeter canım sen ne zaman oldun sorunun ne kısa kalkıkmı oldu cok üzülüyorum cok hele ilk zamanlar insan daha kötü oluyor sonra alısıyorsun ama bben hala kabullenemiyorum

benim sorunum çok fazla kemer kısmım alınmış ve ucu okadar kısıltılmışki benim dudak yapım biraz değişik o ara açılınca ve kemer gidince ifadem çok ablak oldu canm fotolarda burnum yok gibi çıkıyor. çok değişik bir türlü alışamadım alışabileceğimide düşünmüyorum canım ya eskisi kötüydü ama kendimi onla iyi hissediyordum kemerlide olsa bununla iyi hissetmiyorm hiç güzel görünmüyorum tamamen başka biri gibi oldum iki farklı insan gibi.

benim sorunum çok fazla kemer kısmım alınmış ve ucu okadar kısıltılmışki benim dudak yapım biraz değişik o ara açılınca ve kemer gidince ifadem çok ablak oldu canm fotolarda burnum yok gibi çıkıyor. çok değişik bir türlü alışamadım alışabileceğimide düşünmüyorum canım ya eskisi kötüydü ama kendimi onla iyi hissediyordum kemerlide olsa bununla iyi hissetmiyorm hiç güzel görünmüyorum tamamen başka biri gibi oldum iki farklı insan gibi.
Benimde malesef kücük kalkık ve kısa oysa uyardım kemerim yoktuki onu bile oymuş sadece burun ucumu düşüktü kaldır dedim onun dişinda tek müdahale yapma dedim ama pislik herif canı sıkılmış heryeriyle oynamış gözyası cukurunu bile oymus kanatlarımı kesip daraltmiş dava actım inşallah cezasını alır bence şikayet edin ki artık kafalarına göre kesip biçmesinler bu işi gercek doktorlar yapsın vicdansız kasaplar yapmasın

Benimde malesef kücük kalkık ve kısa oysa uyardım kemerim yoktuki onu bile oymuş sadece burun ucumu düşüktü kaldır dedim onun dişinda tek müdahale yapma dedim ama pislik herif canı sıkılmış heryeriyle oynamış gözyası cukurunu bile oymus kanatlarımı kesip daraltmiş dava actım inşallah cezasını alır bence şikayet edin ki artık kafalarına göre kesip biçmesinler bu işi gercek doktorlar yapsın vicdansız kasaplar yapmasın
Benimde öyle.

canım senin ki inan kötü durmuyor bence daha alışamamışsın o yüzden bak tarafsız olarak söylüyorum inan

canım senin ki inan kötü durmuyor bence daha alışamamışsın o yüzden bak tarafsız olarak söylüyorum inan
Nebilim canım ya bir turlu alışamadım benimde sağ taraftan iki parca gibo duruyor falan kücük kücük pürüzler var yani resimde belli olmuyor ama. Boyle duz gitmiyor. Minik oyuntular var umarım 6 ayda oturunca fikim degısir o ameliyat stresini allah kimseye yaşatmasın. Bu düsüncede olsam birinciyide olmazdım hiç

Merhabalar revizyon olanlar lütfen kulak verin tavsiyelerinizi ve sürec hakkında bilgi verin inanın dayanacak gücüm yok .deviasyon diye girdigim ameliyatta burnum kücültülmüş kavisten oldum olası nefret ederdim kemeri olmayan burnuma kavis verilmiş kısaltılmıs üstünebirde kanatlarım kesilmiş biri fazla kesilmiş yapişik duruyor.aylardır depresyondayım insan icine dosyal hayata dönemiyorum.hergünüm aglamakla geciyor nerdeyse bir sene olucak ve ben çöktüm bittim artık kimseyede güvenemiyorum .lütfen bıraya gercek revizyon hastalarını bekliyorum bu burun kıkırdakla uzarmı büyürmü kıkırdak erirmi süreci ve tavsiyeleri bekliyorum lütfen nerden bulastım bu musibete hayata dönmek cocugumla ilgilenemez oldum lütfen yardım edin
Ben olali henuz 36 saat oldu. 6 yil once oldugum operasyonda burun ucumdaki kikirdagi almislar. Simdi kulaktan kikirdak alip burun ucuna eklediler. Simdilikk iyilesme donemindeyim . Herey yolunda. Tavsiye ederim .

Canim kulaktan kikirdak alinip burnumun ucundan alinmis olan bir onceki operasyonun hasari giderildi. Burnumun ucunda kocaman bir bosluk vardi. Hergecen gun hissedilir sekilde yercekimine maruz kaliyor ve solynum problemi yasiyordum .
anladım geçmiş olsun inşallah güzel bir sonuç olur içinize siner

X