REVİZYON iÇİN YARDIM EDiN YORULDUM...REVİZYoN Olanlar kıkırdakla burnu büyütenler lütfen yardım

Merhabalar revizyon olanlar lütfen kulak verin tavsiyelerinizi ve sürec hakkında bilgi verin inanın dayanacak gücüm yok .deviasyon diye girdigim ameliyatta burnum kücültülmüş kavisten oldum olası nefret ederdim kemeri olmayan burnuma kavis verilmiş kısaltılmıs üstünebirde kanatlarım kesilmiş biri fazla kesilmiş yapişik duruyor.aylardır depresyondayım insan icine dosyal hayata dönemiyorum.hergünüm aglamakla geciyor nerdeyse bir sene olucak ve ben çöktüm bittim artık kimseyede güvenemiyorum .lütfen bıraya gercek revizyon hastalarını bekliyorum bu burun kıkırdakla uzarmı büyürmü kıkırdak erirmi süreci ve tavsiyeleri bekliyorum lütfen nerden bulastım bu musibete hayata dönmek cocugumla ilgilenemez oldum lütfen yardım edin

Doktor Ahmet Islam'ı araştırın. Hocaya 2014 de rinoplasti yaptırdım, kontrollerim sırasında ve sonrasında revizyon hastalarını gördüm bence sonuçları çok başarılı. Kadınlar kulübünde de turecurdo isimli üye sizin durumunuzda revizyon yaptırmıştı buradaki yazılarından hatırlıyorum epeyce memnundu...Tabi bu benim degerlendirmem siz mutlaka iyice araştırın.

Doktor Ahmet Islam'ı araştırın. Hocaya 2014 de rinoplasti yaptırdım, kontrollerim sırasında ve sonrasında revizyon hastalarını gördüm bence sonuçları çok başarılı. Kadınlar kulübünde de turecurdo isimli üye sizin durumunuzda revizyon yaptırmıştı buradaki yazılarından hatırlıyorum epeyce memnundu...Tabi bu benim degerlendirmem siz mutlaka iyice araştırın.
keşke o üyeye ulaşabilsem adı ne instgram olsa da buldam en kaç ay öncesinde girmiş

ama onda da yamuk olma iski oluyormuş sanırım öyle diyorlar riskli revizyon biraz
Jaaa rizkli olsa niye okadar reveziyon basarili!?? Hem o risk her ameliyatda var ister ilk smeliyat olsun ister 2. her ameliyata yamulma veyahut erime gibi seyler olsbilirmis yillar gectikce

var mı revizyonda başarılı burunar bilmeme ben bir kaç kişininkini gördüm begenmedim çok farklı duuryordu sorun olmaz dimi büyütülebilir var mı örnkeleri

var mı revizyonda başarılı burunar bilmeme ben bir kaç kişininkini gördüm begenmedim çok farklı duuryordu sorun olmaz dimi büyütülebilir var mı örnkeleri

Vallahi büyütülürmü onu bilmiyom bende ucunu kaldirmak istiyom senin o gördügün reveziyonlar hep büyütülen burunlarmiydi??

bende fotograflardan gördüm instagramda falan konuştuklarım küçütenlerde oluyor ama kolay da degil diye biliyorum revizyon sainşallah başarılı olabilir buldugumuz doktor

Kızlar bir cok doktorla görüstüm eger derin esnekse veya derinin izin verdigi kadar burun büyütülebiliyor fakat gercekten burun büyütme isini her doktor yapamıyor tecrübesi olan doktoru bulmak gerek buda cok zor kimse yardımcı olmuyor revizyonla burnunu büyütenler yok gibi. Gerci benim burnumun heryeriyle oynamıs pislik assaglık herif cok umudum yok düzelecegine tiksiniyorum resmen dilerim yasattıklarını yasamadan gebermez benim gözyaslarımda boğulur

taşkın yücel'in instgram sayfasında gördüm bi kadının ç burnunu uzatmış biraz kosta kıkırdağı ile ama o kadının kimçpkmçok kötüydü yani benim ki normal ben alışamıyorum bizimki daha kolay olur umarım

X