Gebeliğe Hazırlık Rica Etsem Ovülasyon Testime Bakar Mısınız? 🥰🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kasıklarım ve belim çok ağrıyor regl olacak gibi. Bir de göğüs hassasiyeti var. Hepsi de hem hamilelik hem de regl belirtisi 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Evet bende de 3 gündür falan dizlerimde bir ağrı var romatizma ağrısı yağmur yağacakmış gibi bir de iki kere çok hafif durduk yere midem bulandı hafif bir de öyle bir kuruluk oluştu ki hiç böyle değildim eşimle afedersin ilişkiye bile giremiyorum kuruluktan… bir denge değişikliği oldu bilmiyorum denize girmiştim enfeksiyon kapmış da olabilirim bakalım artık bugün yarın regl olurum belli olur

Evet bende de 3 gündür falan dizlerimde bir ağrı var romatizma ağrısı yağmur yağacakmış gibi bir de iki kere çok hafif durduk yere midem bulandı hafif bir de öyle bir kuruluk oluştu ki hiç böyle değildim eşimle afedersin ilişkiye bile giremiyorum kuruluktan… bir denge değişikliği oldu bilmiyorum denize girmiştim enfeksiyon kapmış da olabilirim bakalım artık bugün yarın regl olurum belli olur

Haber ver olur mu sonuç her ne olursa merak ederim.

Aa gerçekten de çok silik ama dikkatli bakınca var. Peki yerleşme kanaması yaşadınız mı? 🥰
Hayırlı uğurlu olsun inşallah kucağınıza sağlıkla almak nasip olsun 💕🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Aynen hatta ben de emin olamadım bi da bi daha yapmıştım. Ama ben yerleşme kanaması yaşamadım. Gerçi ben klasik bulantıyı da yaşamayan şanslı kesindenim. Ama yerleşme kanaması olan çok kişi var

Aynen hatta ben de emin olamadım bi da bi daha yapmıştım. Ama ben yerleşme kanaması yaşamadım. Gerçi ben klasik bulantıyı da yaşamayan şanslı kesindenim. Ama yerleşme kanaması olan çok kişi var

Beklemedeyim bakalım bende şimdi, hayırlısını dilemekten başka elden gelen de yok. 😊

Eklentiler

• 6BDD712A-5DB6-4437-9BDD-77184166DCDF.jpeg
    6BDD712A-5DB6-4437-9BDD-77184166DCDF.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 65
A gördüm şimdiiii evetttt şaşırtıcıııı 🥰 sonra ne yaptınız hemen kan vermeye mi gittiniz peki? Buarada Allah analı babalı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Amin canım çok teşekkür ederim darısı başına inşallah evet hemen gidip test yaptırdım bhcg 73 çıktı sonra düzenli olarak artınca da doktora gittim

X