rinoplasti sonrası ne zaman kaliteli nefes almaya başladınız

izmirpkz

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
128
12
33
5 buçuk ay oldu eski kaliteli nefesimi alamıyorum çoğu zaman ya sağ tıkanık ya sol😒 izotonikle yıkama yapınca biraz rahatlıyorum ama yine tıkanmalar oluyor..kendimi ağzımı açarken buluyorum..sizin ne zaman düzeldi lütfen yorum yazarmısınız

Benim 5 yıl falan oldu hala doğru düzgün nefes alamıyorum burun bandı takınca ama harika nefes alıyorum

5 buçuk ay oldu eski kaliteli nefesimi alamıyorum çoğu zaman ya sağ tıkanık ya sol😒 izotonikle yıkama yapınca biraz rahatlıyorum ama yine tıkanmalar oluyor..kendimi ağzımı açarken buluyorum..sizin ne zaman düzeldi lütfen yorum yazarmısınız
benim nefesimde eskisi gibi degil tikaniyo surekli ne illet bi ameliyat ya lanet olsun. benim nefesim 7 8. ayda acildi biraz 7. aya kadar hic nefes alamadim 8 9. ayda kendine geldi suan bile geceleri alamiyorum

2. Ay gibi. Doktorum bastan 1.5 / 2 ayi bulur demisti. Doktorunuza sorun. Ben de burdan aldigim bilgilerle kafami bulandirmistim. Ilk haftadan alan da var sonucta.

benim nefesimde eskisi gibi degil tikaniyo surekli ne illet bi ameliyat ya lanet olsun. benim nefesim 7 8. ayda acildi biraz 7. aya kadar hic nefes alamadim 8 9. ayda kendine geldi suan bile geceleri alamiyorum
benim 6 ay oldu sol tarafta genelde her dk değil ama gün içinde sürekli tıkanmalar oluyor yıkama yapıyorum açılır gibi oluyor..iliadin şprey kullansam sorun olurmu acaba sizin doktorunuz önermişmiydi

2. Ay gibi. Doktorum bastan 1.5 / 2 ayi bulur demisti. Doktorunuza sorun. Ben de burdan aldigim bilgilerle kafami bulandirmistim. Ilk haftadan alan da var sonucta.
ilk haftalarda bende aliyordum aslında 3 cu aydan sonra tıkanmalar başladı doktoruma soruyorum içerde sıkıntı yok diyor bazı kişilerde uzun sürebilir diyor 2 seneyi bulan var diyor geçiştiriyormu anlam veremedim ya

ne kadar şanslısınız maşallah diyelim
Darısı size diyeyim, ki benim tamamen estetik kaygılarla ilgili de değildi ameliyatım sağ tarafım kemik eğriliği vardı ve sık sık ortakulak iltihabı oluyordum. Geçici sağırlık geçmişim bile var 🤭 hem estetik ve hem eğrilik düzeltildi. Doktorunuza tekrar danışın bence 🙏

ilk haftalarda bende aliyordum aslında 3 cu aydan sonra tıkanmalar başladı doktoruma soruyorum içerde sıkıntı yok diyor bazı kişilerde uzun sürebilir diyor 2 seneyi bulan var diyor geçiştiriyormu anlam veremedim ya
Valla gecistiriyor da olabilir canim ben de bazi konularda gecistirildigimi dusunuyorum. 2 sene biraz fazla gibi geldi ama tip bilgimiz yok bi sey diyemiyorum ama gecistirme konusuna katiliyorum biraz. Biraz daha bekle olmadi baska doktordan gorus al. Burda yazilanllarla kisitli kalma sadece diyecegim o. Herkesin sureci farkli

hiç bi zaman 17 sene oldu

benim de olalı 6 ay oldu ilk başlarda iyiyken şimdi bozuldu sağ hep tıkalı içine bir şey kaçmış gibi of şu burunla uğraşmaktan bıktım bee

X