rodosya'nın başarı öyküsü...

ah ya... bir ben yapamiycam sunu herhalde. 10 kilom var fazla. her ay 1 kilo vermeye raziyim. varsin 10 ayda gitsin. sok olmasin... ama yok yani gitmiyor. cunku gecen yildan bliyorum. o zaman da 10 ay vermistim. kilolar vucuda yerlestikce vermek cok daha zorlasiyor. yerlerine alismadan kurtulmak lazim yaglardan...

vallahi tebrik ederim
ne diyeyim alkisalkisalkisalkisalkisalkis alkisalkisalkis
keşke bende başarabilsem ya....

seni azminden dolayı tebrik ederim eminim kalan 10 kiloyuda kısa sürede verip çıtır bir kız olursun

çok kısa sürede çok fazla kilo verilir
kilolarla birlikde sağlığınızıda eritmeyin

selam radosya ee ne oldu kilo verme isin?? son kilon nekadar...bende 35 kilo vermis biriyim:)) kilom takildi demissin yani devam kilo veremiyorum yazmissin bende bir uzman yardimi ile kilo verdim..benimde kilom 85 te takili kaldi haftalarca bir gramm bile veremedim kadin dediki uzun zamandir 85 kiloda kalmismiydin evet dedim... vucudun o kiloyu tanidi o yüzden takilo kaldin demisti...ve haftalar sonra tekrar basladim bende 73 kiloya kadar indim ama bu aralar kis zzamaninda 4 5 kilo aldim...ama yine basliyacagim kendimce yememeye...cok mutluyum bu duyguyu yasayan anlar ..bambaska bir insan oldum...herkese basarilar diliyorum :==

zayiflarsin istedikten sonra ama yapamiyorum olmuyor demiceksin..baslangicini bir basarsan o tadi bir alsan varya kimse seni durduramaz artik...kac kilosunki?? cokk sismanmisin? yau ben neymisim ne olmusum yaa kendime hayret ediyorum...nasil yasamisim o kiloyla birde kendimi nasil begenirmisim...simdi daha cokkkkkkk güzelim...beni merak edenler face de görebilirler arkadas olabiliriz teklif yollayabilirsiniz :KK66:))) safiye arslan atam ismim...

Yaa okadr kilo verimii sarkma, çatlaklık falan yapmazmıı ??? bunlardaan nasıl kurtuldunuzz yada kurtulabildinizz mii??

X