Roidmi eve plus

yorukshale

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
121
224
30
evde hayvan varsa zaten robot süpürge kullanmak şart yoksa ya sürekli temizlik yapmak gerekiyo ya da her yerin tüy olmasına alışmak 😂
Benimde evde köpeğim var golden olduğu için çok tüy döküyo almayı düşünüyodum ama aklımda soru işaretleri vardı yazılanları okuyunca netleşti ben de alcam 😅

vio

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
85
48
Benim eşimin ablası aldı bu süpürgeden temizliğe ayırdığım zamanı çocuklarıma ayırıyorum evimde hep temiz kalıyo diyo para biriktiriyorum ben de alcam valla

yine

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
96
48
bu süpürgenin toz haznesini kendisi boşaltması olayı çok iyi ya diğer markalarda duymadım hiç bu özelliği

maivesiyah

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
106
167
31
merhaba yerleri silmeyi nasıl yapıyor acaba açık alanları mı siliyor yoksa halıları kaldırınca mı silmeye başlıyor hiç bilmediğim için soruyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-09-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gulusoldurma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
1
0
42
Ben yakın bir zamanda aldım, çokk memnunum. Her evde olması gereken bir ürün olacak zamanla. Almadığım her güne pişman oldum. Büyük rahatlık, öven az övmüş! Hiç zaman kaybetmeyin alın, aldırın... Şarj harika, çekim gücü piyasada en iyi olan birkaç süpürgeden biri. Lütfen geç kalmayın