ROSSMAN urunlerı hakkında

Nasıl kullanıyorsun canım sıkılaştırıcı serumu?

Rossman gerçekten harika bir mağaza. Özellikle Rival de Loop markasının 59 numaralı rujunden 2 adet aldım, rujları harika gerçekten. Alman markaları gerçekten çok kaliteli oluyor. Ayrıca far fırçası, pudra süngeri de gerçekten çok güzel.
Bu markayı ilk defa duydum canım ama muhakkak bakıcam ürünlerine:)

rossmann bana göre mükemmel bir mağaza
istanbul mecidiyeköy mağazası artık benim için kozmetik mağazası olmaktan çıktı :)
rival de loop young 4lü kapatıcısını gördüğünüz yerde kaçırmayın
ayrıca rival de loop rujlar mükemmel
rival de loop çift fazlı göz makyaj temizleyicisi bir harika temizleme sütüde gayet başarılı
ayrıca domol marka cam ayna temizleme mendilleri var indirimde 20li 1,99 gibi bir fiyattaydı
diş macunları gerçekten onlarca lira verdiğimiz markalarla yarışır
göz kremi olarak rival de loop markasının kremleri gerçekten çok ama çok güzel hemde indirimde 7-8 liraya alabilirsiniz
rivalin gene yeşildi galiba paketi nem maskesi var zeytinyağlı onuda deneyin derim
hatta minicik bir tiyo verim aldığım duyumlarla sevgililer gününde 12-15 şubat aralığında %50 indirim olucak aramızda kalsın :) şimdi yapmayın alışverişinizi bekleyin accık :)
Cam mendilleri,yer silme bezleri,dezenfektan spreyleri,koku gidericiler,klozet temizleyici köpük,vs bir çok ürününü kullanıyorum Domol'ün ve çok memnunum.

domol ürünleri temizlik olarak çok güzel ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. onları doldurup almak istiyorum resmen.

domol hijyen spreyinden ben de memnun kaldım. küçük boyu bana pahalı geldi birim fiyat olarak, o sebeple büyüğünü aldım.
isana ve rival de loop cilt bakım ürünlerini de severek kullanıyorum.

isana vucut kopugu aldim kokusu cok guzel kalicida fiyatlari niye bu kdr ucuz diye tereddut ettim ama alman urunleri oldugundan guvendim asetonu harika 6.7 lira verip aldigim asetonlar siyah ojemi cikartmiyor ama isana tek suruste cikartti smpuan ve sac kreminide aldim bakalim nasil cikacak eger begenirsem devam edicem dis fircasi ve dis macunuda aldim dis macununu sevdim valla ufacik biseye 50 lira verince iyidir diyoruz ama yanildigimizida goruyoruz sanirim biz herseyi pahali aliyoruz normal fiyatlar bize ucuz geliyor

Son bayram indiriminde uzun uzun ürünleri inceleme fırsatı buldum daha öncesinde de internette de araştırmıştım zaten. Aldıklarımdan en memnun olduklarım: kağıt çay filtresi beyazlatılmadığı için içim rahat kullanıyorum, istediğim çay karışımını yapıp içine koyduktan sonra normal siyah çay demler gibi demliyorum.
Mikrofiber yüz temizleme bezi, suya dayanıklı makyaj dahil her şeyi tertemiz çıkarıyor, yüz temizleme jeli kullanmam gerekmiyor, makinada yıkanıyor.

ben yeni avon temsilcisi oldum sipariş verince kaç günde geliyor bana yardımcı olursanız sevinirim
siparisin onaylandigi mesaji geldikten sinra en gec uc gune geliyor ama hafta sonu falan verilsen hafta sonu calismadiklari icin uzar sure siparisini pazartesiye kabul eder o zamanda en gec carsamba gelir

wellness &beauty isimli vucut ürünleri harika.
vanilyalı losyonunu kullanıyorum. nemlendirmesi çok iyi.
hemde içinde alkol,silikon,paraben ve mineral yağlar yokmuş. uzun zamandır böyle bir marka arıyordum

Domol baş tacı.
Bitki çaylarını seviyorum.
Ama yiyecek olarak gecen gün raffaello almıstım, bayat gibiydi.

Yaa rossmann <3
Magazaya girince kendimi dunyanin en guzel yerindeymis gibi mutlu hissediyorum ve saatlerce dolasiyorum, her seyi tek tek inceliyorum. Bu zamana kadar cok fazla urununu kullandim ve hepsinden memnunum, begenmedigim hic olmadi.

Ne zaman görsem gittiğim yerde hemen girdigim magaza hiçbir şeye ihtiyacım olmasa bile öylesine girip bişeyler almış buluyorum kendimi. Eşimde alıştı artık gratis ve rossman gorunce hemen giriyoruz eskiden kızardı :)

merhaba arkadaşlar rossmanın kendi pişirme yağlı kağıdını kullanan var mı memnun kalan
bir tane başka marka aldım 120 derecede bile yapıştı dün rossmanndan kendi yağlı pişirme kağıtlarını aldım daha denemedim aynı sorunla karşılaşırmıyım diye korktum açıkcası :)

vala güvenebildiğim bi yer değil
bu yurtdışından gelirken getirilen ucuz adi hediyelere benziyor
ne oldğunu bilmeden alıp kullanmak hoşuma gitmiyor
ordan far alan birini görmüştüm oldukça şaşaırmıştım ki fiyatıda normal üstüydü
ki göz bölgesi çok önemli
herkesin kendi teni tabi
sadece oda kokularını kullanıyorum

Öyle zaten...yani kendi ürünleri genelde iyi değil.
Yurtdışından gelen hediyeler arasinda genelde schauma sampuan ve burda kimsenin kullanmadığı crem ve jeller oluyor. İcinde petroleum ve paraben dolu olmasi cabasi.
Neyse, bende rossmandan alışveriş (deterjan, çöppoşeti vs) yapıyorum ama kalkıp suratıma rival de loop sürmem yani

Diğer kozmetik firmalarından daha uygun ve daha kaliteli.Ayrica diğer mağazalardaki gibi firmalarin satış temsilcileri de yok daha rahat alışveriş yapıyorsun

X