ROSSMAN urunlerı hakkında

domol'un çamaşır makinesi için renk ayırıcı mendillerinden (beckmann'dan daha iyi bulduk biz), sıvı bulaşık deterjanını (konsantre ve ellere zarar vermediği yazıyordu internette), bulaşık makinesi kokusundan (limonlu&nötralize yazanın kokusu daha hafif) memnunuz.

bulaşık makinesi deterjanı da evdeki bitince almayı düşünüyoruz. kullanan olduysa yorumlarını okumak isterim.

Rival de lopp un el peelingi 5 liralik bir sey sanirim benim kazulet gibi ellerimi bile yumusacik yapti tavsiye ederim:)

Bayılıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum, bayılıyorum, bayılıyorum, bayılıyorum. :KK52:
Aşığım ben o mağazaya. Bir girdim mi insan çıkamıyor. :KK16:
Muhteşem duş jelleri, vücut sütleri, kremleri, parfümleri var .
Hele Rival de Loop'un rujları ve allıkları çok iyi.

Hele Isana'nın o duş jellerinin hepsini alıp gidesim geliyor.
Helene D'Arcy ve Mel Merio'nun parfümleri de çok güzel kokuyor.
Nasıl tarif etsem bilmiyorum ki. Cennet gibi bir yer.. :KK1:

daha önce kahverengi kurşun kalem gibi göz kalemi almış ve çok sert gibi geldiğinden memnun kalmamıştım. yine aynı markanın rival yani kısa tombul mavi(aqua) göz kalemini ise yumuşak sürümüyle çok beğendim.

rival young rujlar kokusu ve kıvamıyla hep iyi not alıyor zaten.

yeni keşfim şu ıslak tuvalet kağıtlarının sensitiv parfümsüz ve papatya özlü olmak üzere yine ama tek tek ambalajlı hali çıkmış ya da ben yeni gördüm. bence muhteşem bir şey çantaya atmak için.

aloe veralı sıvı el sabunları 1.99 du hem şişeli hali hem de yedek paketleri elleri sertleştirmiyor ve ağır koku bırakmıyor, e daha ne isterim ki?:)

seyahat boy makyaj temizleme sütü, yüz yıkama jeli ve göz makyaj temizleyicisi hepsi rival marka tabii ki, tam bir nimet benim gibiler için fiyatları da daha uygun sayılır bu arada büyük ambalajlara göre:KK66:

rival de loop -rouge powder allığı fazla tozlu ,fazla dağınık .Sürüş kontrolü az oluyor bu durumda.
Ancak rival de loop-rouge stick daha iyi

Merhabalar. Uzun zamandır sitenin uzaktan takipçisiyim ama Rossmann'la ilgili bi konu görünce üye olup yorum yapmaktan kendimi alamadım :)
Rossman'a çarşıya her çıkışımda gidiyorum elim boş dönmüyorum :)
Kullandığım ürünlerden Synergen'in 1 numaralı pudrası gerçekten harika bir şey. Ben ki Barbara Bord'dan başka pudra kullanmazken bu ürüne bayıldım. Hiç ağırlık hissetmiyorsunuz çok doğal duruyor ve gözenekleri kapatmıyor.
Bir de Rival de Loop'un 17 numaralı rujundan çok memnunum. Önceleri sürüşü çok sert geliyordu ama daha sonra yumuşadı sanırım ya da ben alıştığım için öyle geldi :)
Isana'nın duş jellerinden ve deodorantlarndan da memnunum.
Synergen'in hydro nemlendiricisini kullanıyorum içinde panthenol var ki bepanthenin içinde bulunan maddedir kendisi.
Yine Rival'in makyaj temizleme sütünü ve mendillerini kullanıyorum. Lilibe'nin de makyaj temizeme medillerini kullandım ama Rival daha iyi.
Alterranın maskarasından çok çok memnunum hangisi olduğunu şu an hatırlayamıyorum ama ince ve uzun olanından.
Benim favorim Wellnes & Beauty'nin deniz tuzu ve yosun içeren vücut peelingi. Banyodan sonra cildi yumuşacık yapıyor. Şu an 11 lira sanırım büyükçe bir cam kutuda. Şiddetle tavsiye ediyorum!
Bugün Alterra'nın adaçayı kokulu deodorantını bileğimde denedim ve saatlerce kokusu gitmedi. Onu da keşfettim ve em kısa zamanda o da alınacak :)
Ocağıma incir ağacı diktin be Rossman :) Hem hesaplı hem de gerçekten kaliteli, onaylı ürünler bunlar. Denenmeye değer olduğunu düşünüyorum, yanılıyor muyum? :)

ısana bebe yağını kullanan var mı ? almayı düşünüyorum ama bi yorum duymadan pek almak istemedim nedense güvenemedim

istanbul avrupa yakasında mağazaları var mı kızlar? ben de denemek istiyorum ürünlerini.

Nişantaşı'nda var canım, bir giren bir daha çıkamıyo.
Bayıldım ben rossmann'e...

Dün rival de loop'un Aloe vera ve papatya özlü 2 kullanımlık maskesinden aldım... Harikaydııı, cildimi yumuşacık yaptıı, bebek gibi hissettim kendimi..
Birde Rival de loop ruj aldım, 19 numara bayıldımmmmmmmmmmmmmm :KK70:

ısana duş jelleri ve ısana sıvı sabunları (özellikle aloe vera olan) favorim.fiatları da oldukça uygun.evde bir dolapta epey bir stoğum var her gittikçe alırım.Bunun dışında altera marka ürünleri de favorim.Rossmana gidince çıkasım gelmiyo çok seviyorum orayı (birde Gratisi:KK16::KK16::KK16::KK16:)

kozmetik dışındakileri yazayım,fikir olsun:

isana duş jeli shea yağlı ve çarkıfelekli:kokusu nefis ama öko test notu: yok. 1,99 tl fiyatı hepsinin..
isana duş jeli süt protenli:kokusu fena değil,öko test notu: gut(iyi)
isana duş jeli yoğurtlu vitaminli: bayıldım,öko test notu: gut
isana 7 bitkili yeşil şampuan:yağlıya dönük saçlar için, paraben ve silikon içermiyor ve benim kullandığım birçok şampuandan daha başarılı..400 ml 3 tl fiyatı..
isana meyve ve vitaminli sarı şampuan: kokusuna bayıldım ama paraben türevi içeriyor,üsttekini tavsiye ederim.
mavi bebek şampuanı:ökotestten sehr gut(çok iyi) almış içeriği çok güzel,kokusu da güzel sebamedden sonra memnun kaldığım için bunu da kullanmaya başladık,yumuşatıyor saçlarını da..
isana men traş jeli yeşil-hassas cilt: eşim gayet memnun,bu grupta en çok sattıkları ürünmüş.
isana men traş sonrası nemlendirici losyon: eşim bundan da memnun.
isana men roll-on: kokusu da güzelmiş eşim beğendi
perlodent ağız bakım suyu:çok keskin mentol tadı sevenler sevebilir, alkol yok , ben ağız bakım sularında en çok bu özelliğe bakıyorum detayında çünkü listerine'de falan hep alkol var.. keskin nane tadı sevenlere öneririm.
domol narin çamaşırlar ve renkliler için sıvı deterjan: 1,5 lt ben performansından memnun kaldım, yani çok kirlilerde çok işe yaramasa da normal kirliler için fiyatına göre beğendim.
domol 7 in 1 bulaşık deterjanı: ben 8 senedir hep finish hepsi bir arada tabletlerden kullanıyordum bulaşık makinemde , sonra bardakların içinde minik minik kalıntılar kalmaya başladığını farkettim,makineyi temizlettik vs.. sonra reklamlara kanarak fairy aldım tam bir felaket hala duruyor berrrbatmış asla tavsiye etmem fairy'yi,sonra bim marketinden ayrı ayrı bind activit deterjan+tuz+parlatıcı ayrı olarak aldım , acayip memnun kaldım, domol'u da denedim güzel en azından kalıntı bırakmadı ama bimden ayrı ayrı aldıklarım hepsine on bastı :)) domolun 11 in 1 bulaşık tableti de vardı sanırım, indirimde falan görürsem onu da almak istiyorum bakalım..
domol fırın temizleyici: işte bu bomba bir ürün!süpermiş buradan okuyarak öylesine almıştım hatta yanımdaki bir teyzeye de aldırdım çok methetmişler internette diye.. bayıldım.. fırın pırıl pırıl oldu.. ama sildikten ve kuruduktan sonra kokusunun gitmesi için birkaç kez boş çalıştırdım fırını,siz de öyle yapın..
domol köpük wc temizleyici sarı: bu ürün pek başarılı değil,üstünkörü temizlik sağlıyor.. ben yine çamaşır suyu katkılı mor cife devam.. bu cife bayılıyorum en başarılısı bu şimdiye kadar temizlikte..
prima:ilk açıldığında 24 tl olan primaları indirimde 18 tlye almıştık, üçlü ıslak mendiller de çok ucuzdu..
diş macunu:indirimde diye silindir şeklindeki diş macunlarından 2 tane aldık ama daha sıra gelmedi onlara..
lilibe peelingli makyaj temizleme pedleri:daha açmadım
saç kesim makası:piyasaya göre çok ucuz, 7,50 tl
manikür seti: çok da gerekli değilmiş pilli pembe şeffaf kutusunda.. 13 tl idi.. almasam da olurmuş
kirpik kıvırma aleti: bu da çok uygundu 3,5 tl gibi ve güzel de..
mel merio parfümler: aşık oldum bunlara,2 tane aldım, indirime girerse stoklayacağım ikisinden de..
çikolatalar çok da ucuz değil..
pastil bademcik için iyi geldi ucuzdu açılışta..
oğlumun ballı sütünü burada bulabildiğimi için sık sık gidiyoruz.o da uygun migrosa göre..

kozmetik olanları bloğumda yorumladım..onlara da bakabilirsiniz.
sevgiler

rossman muhteşem :21: ben en çok isana marka aloe veralı el kremine bayıldım kesinlikle tavsiye ederim benim gibi hassas elleri olanlar için muhteşem o kadar çok krem denedim ki piyasada denemediğim el kremi kalmamıştır herhalde ama o pahalı marka kremler bile bu kremin eline su dökemez kesinlikle tavsiye ederim :nazar::21:
isana marka duş jelleride muhteşem kokuları çok kalıcı sanki parfüm sıkmış gibi oluyosunuz bayıldım anlıycanız:KK66:
rival de loop un el peelingini aldım memnun kaldım güzel işe yaradı :103:
birde isananın kırmızı kapaklı vücut losyonu var mutlaka denemelisiniz çook ama çook memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim yumuşacık yapıyor :21:
deneme boyları zaten harika seyahatlerde çok işe yarıyor kesinlikle :21:

rossman :103::103:

rossmann çok seviyorum.Ürünler alman kalitesi ile satıldıkları için içim çok rahat ederek alıyorum.En son Wellnes&beauty seyahat boyu duş jeli aldım vanilya&macadamia kokusu harika, banyo süngerleri aldım 2 liraya ve 4 liraya çok memnun kaldım.

rossman fusswhol ayak bakım kremleri hem piyasadaki diğer ürünlere göre neredeyse üçtebiri fiyatına hem de çok etkili üç kullanım sonunda bebek ayakları oluyor insanın alman kalitesi bir harika dostum :)

rossman fusswhol ayak bakım kremleri hem piyasadaki diğer ürünlere göre neredeyse üçtebiri fiyatına hem de çok etkili üç kullanım sonunda bebek ayakları oluyor insanın alman kalitesi bir harika dostum :)

ayak kremini bende kullandım topuk çatlaklarına karşı da bir hayli etkili

Isana duş jelleri fena değil bence ama isana deodorant bende kırmızı kırmızı sivilcelere neden olmuştu koltukaltımda. Normalde benzer bir durumu hayatımda hiç yaşamamıştım nivea ve rexonayla.

Arkadaslar ben 3-4 liraya urun alirken elbette cebimi dusunur mutlu olurum ancak icerigini dusununce midem bulaniyor. Kendimize sagligimiza zulmetmenin hic geregi yok. (kullandigom birkac urunden yola cikarak soyluyorum)

X