ROSSMAN urunlerı hakkında

yaşadığınız sıkıntıları yazarsanız bence daha iyi olur 3-4 tl diye almıyoruz aslında bu ürünleri rossman reklam kampanyalarına ayıracağı paraları fiyata eklemektense uygun fiyata ürünlerini kalitesi ile duyurabileceğine inanmış bir marka. Çoğu kişinin de yazdığı gibi alman kalitesine güvendiğimiz için alış veriş yapıyoruz hem de ürünlerinin pekçoğunun üzerinde kalite uygunluk testleri ile ilgili bilgiler mevcut
ben rossman ın avon oriflame gibi sadece reklam ile piyasanın nabzını tutan,evlerde ev hanımları, yurtlarda öğrenci potansiyeli var biz de bu potansiyelden faydalanalım bari diyen markalardansa en azından ürünlerinin arkasında duran ve satış görüşleri reklam olmadan fiyatı indirerek kaliteli hizmet veren bir marka olmasına gerçekten saygı duyuyorum

merhaba kızlar,bende rossman fanatiklerinden biriyim :KK1:Her alışveriş öncesi mutlaka bloglara,forumlara girerek yorumları okurum,alınabilecek ürünleri listelerim.Mağazaya girdiğimde de ilk işim bu listelediğim ürünleri incelemek olur.Şu ana kadar pek çok ürün aldım ve hemen hemen hepsinden memnun kaldım.Vücut peelingi (yosun özlü),soyulabilen maskesi,ısana marka el kremleri favori ürünleri.Rival markasına ait gece+gündüz+göz kreminden oluşan seti çok uygun fiyata aldım.Gece kremi biraz yoğun kıvamlı,cilt tipi karma olmasına rağmen (satıcı bayan karma ve kuru ciltler için uygun demişti) emilmesi biraz üzün sürüyor.2 -3 aliamdır yatmadan sürüyorum ama kokusu gerçekten berbat!..Bunun dışında kocaman şişeli zeytinyağlı duş jeli favorim.Maske,el kremi,ayak kremi,cilt bakım kremi,duş jeli satın aldım hepsinden de memnun kaldım.

Benim de çok sık gittiğim yerlerden birisidir. Ben özellikle kremlerini ve vücut losyonlarını kullanıyorum. Şampuanlarını pek sevemedim malesef. Ama fiyatları gerçekten çok cazip. bi de bazen içinde abuk subuk ıvır zıvırlar buluyorum. Keyifli bir yer. arkadaşımın annesi de temizlik ürünlerini alır ordan. O da gayet memnun.

En basinda Bende fiyatlarini ucuz bulup tereddut etsemde ozellikle bronzlastirici kreminden aldim 3 lira hemde kesin ise yaramaz diye aldim ama gercekten ise yariyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

En basinda Bende fiyatlarini ucuz bulup tereddut etsemde ozellikle bronzlastirici kreminden aldim 3 lira hemde kesin ise yaramaz diye aldim ama gercekten ise yariyor.

isana deodorant klasik mavili beyazlı olanı harika,isana peeling,ve duş jellerini kullanıyorum çok ta memnunum :KK16:

Ben Rossman'ın kendi çıkarmış oldugu güneş koruyucusundan almistim. Pek memnun kalmadim acikcasi :/ etkisi cok kisa suruyor

Rossman boş vakıtlerımde sırf tek tek uzun uzun urunlere bakmak ıcın gırdıgım bır yer ve mutlaka ne zaman girsem bır tane rıval de loop ruj ve parfüm alır cıkarım..vazgecemedıgım synergen vucut losyonları var mangolu kokanlardan. ucuz ama aşırı guzel..sevıyorum ınsallah boyle guzel gıder rossman

Bende isana saç kremlerinden aldım,temizlik ürünleri filan çok uygun fiyata ama kalitesi konusunda bir fikrim yok,parfümler de piyasaya göre oldukça ucuz,orjinal olup olmadığından emin olamadığım için almadım:/

kozmetik dışındakileri yazayım,fikir olsun:

isana duş jeli shea yağlı ve çarkıfelekli:kokusu nefis ama öko test notu: yok. 1,99 tl fiyatı hepsinin..
isana duş jeli süt protenli:kokusu fena değil,öko test notu: gut(iyi)
isana duş jeli yoğurtlu vitaminli: bayıldım,öko test notu: gut
isana 7 bitkili yeşil şampuan:yağlıya dönük saçlar için, paraben ve silikon içermiyor ve benim kullandığım birçok şampuandan daha başarılı..400 ml 3 tl fiyatı..
isana meyve ve vitaminli sarı şampuan: kokusuna bayıldım ama paraben türevi içeriyor,üsttekini tavsiye ederim.
mavi bebek şampuanı:ökotestten sehr gut(çok iyi) almış içeriği çok güzel,kokusu da güzel sebamedden sonra memnun kaldığım için bunu da kullanmaya başladık,yumuşatıyor saçlarını da..
isana men traş jeli yeşil-hassas cilt: eşim gayet memnun,bu grupta en çok sattıkları ürünmüş.
isana men traş sonrası nemlendirici losyon: eşim bundan da memnun.
isana men roll-on: kokusu da güzelmiş eşim beğendi
perlodent ağız bakım suyu:çok keskin mentol tadı sevenler sevebilir, alkol yok , ben ağız bakım sularında en çok bu özelliğe bakıyorum detayında çünkü listerine'de falan hep alkol var.. keskin nane tadı sevenlere öneririm.
domol narin çamaşırlar ve renkliler için sıvı deterjan: 1,5 lt ben performansından memnun kaldım, yani çok kirlilerde çok işe yaramasa da normal kirliler için fiyatına göre beğendim.
domol 7 in 1 bulaşık deterjanı: ben 8 senedir hep finish hepsi bir arada tabletlerden kullanıyordum bulaşık makinemde , sonra bardakların içinde minik minik kalıntılar kalmaya başladığını farkettim,makineyi temizlettik vs.. sonra reklamlara kanarak fairy aldım tam bir felaket hala duruyor berrrbatmış asla tavsiye etmem fairy'yi,sonra bim marketinden ayrı ayrı bind activit deterjan+tuz+parlatıcı ayrı olarak aldım , acayip memnun kaldım, domol'u da denedim güzel en azından kalıntı bırakmadı ama bimden ayrı ayrı aldıklarım hepsine on bastı :)) domolun 11 in 1 bulaşık tableti de vardı sanırım, indirimde falan görürsem onu da almak istiyorum bakalım..
domol fırın temizleyici: işte bu bomba bir ürün!süpermiş buradan okuyarak öylesine almıştım hatta yanımdaki bir teyzeye de aldırdım çok methetmişler internette diye.. bayıldım.. fırın pırıl pırıl oldu.. ama sildikten ve kuruduktan sonra kokusunun gitmesi için birkaç kez boş çalıştırdım fırını,siz de öyle yapın..
domol köpük wc temizleyici sarı: bu ürün pek başarılı değil,üstünkörü temizlik sağlıyor.. ben yine çamaşır suyu katkılı mor cife devam.. bu cife bayılıyorum en başarılısı bu şimdiye kadar temizlikte..
prima:ilk açıldığında 24 tl olan primaları indirimde 18 tlye almıştık, üçlü ıslak mendiller de çok ucuzdu..
diş macunu:indirimde diye silindir şeklindeki diş macunlarından 2 tane aldık ama daha sıra gelmedi onlara..
lilibe peelingli makyaj temizleme pedleri:daha açmadım
saç kesim makası:piyasaya göre çok ucuz, 7,50 tl
manikür seti: çok da gerekli değilmiş pilli pembe şeffaf kutusunda.. 13 tl idi.. almasam da olurmuş
kirpik kıvırma aleti: bu da çok uygundu 3,5 tl gibi ve güzel de..
mel merio parfümler: aşık oldum bunlara,2 tane aldım, indirime girerse stoklayacağım ikisinden de..
çikolatalar çok da ucuz değil..
pastil bademcik için iyi geldi ucuzdu açılışta..
oğlumun ballı sütünü burada bulabildiğimi için sık sık gidiyoruz.o da uygun migrosa göre..

kozmetik olanları bloğumda yorumladım..onlara da bakabilirsiniz.
sevgiler
Canım sağol topluca bilgi alabileceğimiz faydalı yorumun için

Rossman'ın kendi markalarını kullanıyorum, gayet memnun ediciler

rossmann bana göre mükemmel bir mağaza
istanbul mecidiyeköy mağazası artık benim için kozmetik mağazası olmaktan çıktı :)
rival de loop young 4lü kapatıcısını gördüğünüz yerde kaçırmayın
ayrıca rival de loop rujlar mükemmel
rival de loop çift fazlı göz makyaj temizleyicisi bir harika temizleme sütüde gayet başarılı
ayrıca domol marka cam ayna temizleme mendilleri var indirimde 20li 1,99 gibi bir fiyattaydı
diş macunları gerçekten onlarca lira verdiğimiz markalarla yarışır
göz kremi olarak rival de loop markasının kremleri gerçekten çok ama çok güzel hemde indirimde 7-8 liraya alabilirsiniz
rivalin gene yeşildi galiba paketi nem maskesi var zeytinyağlı onuda deneyin derim
hatta minicik bir tiyo verim aldığım duyumlarla sevgililer gününde 12-15 şubat aralığında %50 indirim olucak aramızda kalsın :) şimdi yapmayın alışverişinizi bekleyin accık :)

Domol marka iyi mi arkadaşlar?fiyatları oldukça uygun geldi bana.

en son slikon içermeyen şampuan aldım İsana marka evdeki bitsin kullancağım isana duş kremlerini ve sıvı sabunları devamlı aldıklarımdam diş macunu kendi ürettiği markası gayet uygun bir fiyata mağazalarında ben seviyorum rossmanı ürünlerinin çoğunda ekolojik test işareti var fiyatları uygun gerçi euro artışından biraz etkilenmiş fiyatlar ama genede uygun kalitesine göre

Rossman gerçekten harika bir mağaza. Özellikle Rival de Loop markasının 59 numaralı rujunden 2 adet aldım, rujları harika gerçekten. Alman markaları gerçekten çok kaliteli oluyor. Ayrıca far fırçası, pudra süngeri de gerçekten çok güzel.

en sonunda izmite de bi tane açıldı çok mutlu oldum.Kalitesine gerçwkten güveniyorum çünkü hem alman markası hemde k çoğu üründe ekolojik testten geçtiği görülüyor fiyatlar da çok makul.Dün kulak çubuğu domol sirkeli yüzey temizleyicisi perlodent diş macunu isana duş jeli falan aldım gayet uygundu

Rossman gerçekten harika bir mağaza. Özellikle Rival de Loop markasının 59 numaralı rujunden 2 adet aldım, rujları harika gerçekten. Alman markaları gerçekten çok kaliteli oluyor. Ayrıca far fırçası, pudra süngeri de gerçekten çok güzel.
o markanın rujundan bende almıştım gayet de uygundu hala kullanıyorum

X