Rozasea (gül hastalığı)

tr_lelli

Elbet bir gün çiçek açar umutlar 🌸
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
44.344
112.473
Merhaba
Özellikle Rozasea hastası olanlar, tedavi olanlar ya da atak yasayanlar, tamamen kurtulanlar yazarsa sevinirim.

Tamamen tedavisi olmayan zaman zaman atak yapan bu cilt hastalığı için hem yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor hem de sıcaktan, stresten sakinmamiz gerekiyor.

Benim sorum şu lazer, tedaviler harici losyon, temizleme ya da başka baskılayıcı kullandığınız ya da öneriniz var mı? Yani şu ürün ya da şu kızarmalara yangılara iyi geliyor dediğiniz.

Bit sampuaninin iyi geldiğini duydum (ikiside bir nevi parazit) ama kullanmadım.
Hiç böyle birsey duyan, kullanan var mı?

Merhaba
Özellikle Rozasea hastası olanlar, tedavi olanlar ya da atak yasayanlar, tamamen kurtulanlar yazarsa sevinirim.

Tamamen tedavisi olmayan zaman zaman atak yapan bu cilt hastalığı için hem yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor hem de sıcaktan, stresten sakinmamiz gerekiyor.

Benim sorum şu lazer, tedaviler harici losyon, temizleme ya da başka baskılayıcı kullandığınız ya da öneriniz var mı? Yani şu ürün ya da şu kızarmalara yangılara iyi geliyor dediğiniz.

Bit sampuaninin iyi geldiğini duydum (ikiside bir nevi parazit) ama kullanmadım.
Hiç böyle birsey duyan, kullanan var mı?
Öncelikle geçmiş olsun ben o parazit ilacını kullandım antibiyotik tablet kullandım bir müddet geçiyor sonra tekrar ediyor dr önerisi ile degişik oldukça pahalı kremler kullandım kesin çözüm olmadı tavsiye üzerine muhtevanının keçi sütlü sabunu ile düzenli olarak sabahları yüzümü yıkıyorum bir yıldan beri hastalık hiç nüksetmedi bir sabundan bu kadar faydalanabilecegimi hiç tahmin etmezdim benim gibi yıllarca rozadan müzdarip olmuş insanlar umarım faydalanırlar muhteva sabun yanız amozonda satılıyor

Öncelikle geçmiş olsun ben o parazit ilacını kullandım antibiyotik tablet kullandım bir müddet geçiyor sonra tekrar ediyor dr önerisi ile degişik oldukça pahalı kremler kullandım kesin çözüm olmadı tavsiye üzerine muhtevanının keçi sütlü sabunu ile düzenli olarak sabahları yüzümü yıkıyorum bir yıldan beri hastalık hiç nüksetmedi bir sabundan bu kadar faydalanabilecegimi hiç tahmin etmezdim benim gibi yıllarca rozadan müzdarip olmuş insanlar umarım faydalanırlar muhteva sabun yanız amozonda satılıyor
Hemen sikayet ettim nekadar kolay dimi reklam hemde sağlık üzerinden

Sizde haklısınız isim verince reklam sandınız ama ben ciddi anlamda fayda gördüğüm için isim yazdım .Faydasını gördüğüm şeyin ismini yazmadan mı anlatmamı tercih ederdiniz .Kusura bakmayın insanlar o kadar paralarını harcıyorlar roza için onlardan biri de benim o yüzden isim yazdım şikayet ederseniz edin .Benim buradan bir karım yok .Şans eseri rast gele yüzde yüz doğal diye bir arkdas tavsıyesıyle aldım ve ilginç bir sekılde rozama cok ıyı geldi her sene surekli eczanelere para bayıyordum şimdi cok sukur bu sabunu kesfettım.

Hemen sikayet ettim nekadar kolay dimi reklam hemde sağlık üzerinden
Hem soruyorsunuz hem de cevabımı reklam olarak algılıyorsunuz siz bilirsiniz .Şimdiye kadar yaptığım ilk yorumdu bu kadınlar kulubunde. kı bende roza hastası olduğum için size yardımı dokunsun dedim .Çok ilginçsiniz gercekten.

X