Ruhum daralıyor, yalnızlıktan gerçekten bunalmış durumdayım

söylediklerinde haklılık payı yüksek ancak yurtdışından yabancı bir erkekle kısmına çok katılmıyorum.elbette bu şekilde evlenenler de yok değil ama toplumumuzda özellikle kız kısmının yabancı biriyle evlenmesi hoş karşılanmıyor.tabii arkadaşımızın yetiştiği aile ve sosyal çevre daha serbestse bu konular fazla sıkıntı olmayabilir.

Benim için dil, din, ırk önemli değil ; ben insanları bunlara göre yargılamıyorum. Sonuçta bunlar insanın elinde olmayan şeyler, nerde doğduysan kısmetin o dil, din ve ırktan olmak. Benim için karşımdaki adamın neye ne şekilde inandığı ya da nerde yetiştiğinden çok kafasının içi , zihniyeti ve yüreği önemli. Konuşulan dil farklı olsa da sonuçta aynı yüreği anlatıyorsun.

Her insanda sevme kapasitesi yok ne yazık ki, sevebilmek gerçekten önemli bir meziyet, sevmeyi bilmek benim için tek kriter galiba. Ailesini, dostlarını, insanları, hayvanları sevmeyi bilmesi çok önemli benim gözümde.

Bir de uzun boy kriterim var ama onu katmayalım gerek yok

Son düzenleme:

Aslında bir yıl olmuş ama yazmadan duramadım.
"Mükemmel aşkı" arar gibi bir halin var. O sokakta imrendiğin çiftlerin mükemmel uyum ve yoğun duygularla bir araya gelmediklerini bilecek birine benziyorsun aslında. aslında önceden ben de "sihir bekleyen" o tipteydim ama sonra yaşadıklarımın etkisiyle saldım, mantığa yattım.

Hoşlanırsın, mantığın kabul eder, gurur yapmadan karşındakine belli edersin ve bom.

Canım ben yazdığın cevabı okuyunca kendimi gördüm.. Onun için seninle dertleşmek istiyorum. Ben de mükemmel Aşkı bekliyorum çünkü ve karşıma çıkan adamı elimin tersi ile ittim şimdi geri dönmem gerektiğini anladım, ona şans verip tanışmam lazım ama ah bu suçluluk duygusu ! Mükemmel aşkı aradığım için ilerde onunla olabilecek çocuklarıma karşı suçluluk bile hissediyorum, ben nasıl derim onlara babanı bir aralar sevmiyordum başkalarını istiyordum gibisinden??

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Hayatta hersey herkese esit dagitilmamis iste..bizde asksizliktan yana hep eksigiz..allaha cok sukur bugune kadar hicbiseyden eksik kalmadim ama bunun acisini bende cok cektim.hep ozendim hayati paylasicagim biri olsun diye ya hep yanlis kisiye denk geldim yada bisekilde kader engel oldu..yalnizlik zorr..bide yas otuzlara yaklastiginda daha bi baskisi hissedilir oluyor.umarim gonlune gore biri cikar bir an once.su arkadaslarada takilma lutfen onlarin tuzu kuru tabi anlamazlar senin halini..yasayan bilir ancak..hayat paylasinca guzel bu cok dogru ama ask herkese nasip olmuyor bunuda unutmamak lazim.ben cok buyuk konustum asik olmadan hayatta evlenmem diye su an beni seven biriyle gorusuyorum ama icimde asktan eser yok..onun sevgisi beni mutlu ediyor..banada bununla yetinmek kaliyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…