Rutubetmi ?

Evet kurumuştu baya yeniden oldu ev sahibini sıkıştırmak lazım çocuk var evde yada kendimiz yapıp kiradan düşmeli baya kötü oldu odayı sarıyor

Kurusa da tamir edilse de tekrarlar :KK43: Tamir edilmezse de büyür gider. Çok çektim rutubetten :KK43:

Tavanlar ıslandı , üst katımdan su borusunda patlak varmış. Kendileri boruyu tamir ettirdiler ama bizim masraflarımıza karışmadılar. iyice kuruttuk sonrasında badana yaptırdık. bir süre kabarma olmadı sonrasında yine pul pul döküldü oralar. Şu an da banyomda var aynı sorun umurlarında değil üst kattakilerin :KK43:

Evet giriş kat evimiz yerden yani direk topraktan ebeveyn banyosu var küçük oradan su sızmış dedi ama kabarıyor duvar 1 senedir iki gündür baya ıslandı gene oğlumda çok öksürüyor ne yaptıysam geçiremedim bu sebepten olabilirmi
Yok korkma sanmam o derece hizli bi sekilde etki etsin daha yeni islanmis gibi duruyor. Küf falan olursa astim gibi etki ediyor anca. Ben londrayim burdaki evlerin çoğu küflü marketlerde paso küf sökücü satiliyor her yerde. Gene saglam insanlar korkma bisey olmaz. Ufo gibi biseyiniz varsa islanan yerlerin önüne koy yansin kurur biraz. Kokar elbet boyanin betonun islagi kokuyor.

Kurusa da tamir edilse de tekrarlar :KK43: Tamir edilmezse de büyür gider. Çok çektim rutubetten :KK43:

Tavanlar ıslandı , üst katımdan su borusunda patlak varmış. Kendileri boruyu tamir ettirdiler ama bizim masraflarımıza karışmadılar. iyice kuruttuk sonrasında badana yaptırdık. bir süre kabarma olmadı sonrasında yine pul pul döküldü oralar. Şu an da banyomda var aynı sorun umurlarında değil üst kattakilerin :KK43:
Malesef insanlarımız umursamaz bizde kiracıyız bir gün geciksin kira ev sahibi hemen soruyor değişik bir apartman zaten herkes kiracı ev sahibi kimseyle muhatap değil zam dışında Allah sabır versin sizede zor

Yok korkma sanmam o derece hizli bi sekilde etki etsin daha yeni islanmis gibi duruyor. Küf falan olursa astim gibi etki ediyor anca. Ben londrayim burdaki evlerin çoğu küflü marketlerde paso küf sökücü satiliyor her yerde. Gene saglam insanlar korkma bisey olmaz. Ufo gibi biseyiniz varsa islanan yerlerin önüne koy yansin kurur biraz. Kokar elbet boyanin betonun islagi kokuyor.
Daha önceden de böyle oldu kurudu şimdi tekrardan oluştu iki günde yakıyoruz UFO oda çok güneş almıyor zaten kurumaz o şekilde dediğiniz gibi ısıtmak gerekli

Merhaba hanımlar evimiz giriş kat duvardan su çıkmıştı daha önce yatak odamızdan Hole doğru kurudu boya yapılacaktı şimdide iki gündür böyle 1 yaşında oğlum var öksürüyor sebebi bu olabilir mi bu rutubetmidir hiç anlamadığım bir konu vanadan sıkıntı varmış evsahibi o şekilde söyledi yardımcı olursanız sevinirim 🙏
Bizim evimiz de yüksek giriş. 4 yıldır aynı evdeyiz bu seneye kadar sorun yoktu. Banyomuzda kurutucu vardi onu başka bir bölüme aldik. Ondan sonra banyonun bitişiğinde ve karşısında olan duvarlarda aynı bu şekilde rutubet ve ıslanma oldu. Tesisatci kaçak olmadığını banyodan gelen buharın sebep olduğunu söyledi. Banyoya havalandırma taktık ve sonrasında duvarlar kurudu. Su sızıntısı yoksa belki boyle bir havalandırma seçeneği size de çözüm olabilir.

Malesef insanlarımız umursamaz bizde kiracıyız bir gün geciksin kira ev sahibi hemen soruyor değişik bir apartman zaten herkes kiracı ev sahibi kimseyle muhatap değil zam dışında Allah sabır versin sizede zor

Evet kendileri çıktı kiracı var şu an onlarda umursamaz duyarsız insanlar malesef ki... Komşudan yana yüzümüz gülmedi bi türlü.. Klima taktılar mesela cam açamıyorum suyu içerde , banyonun tavanı ıslak , koridor yine kabarıyor , küçük banyo kabardı.. Defalarca söyledik umurlarında değil... Anten takmışlar balkona kablo rüzgarda pat pat cama vuruyo ahh ahh dilerim güzel komşularla karşılaştırsın rabbim herkesi..

Merhaba hanımlar evimiz giriş kat duvardan su çıkmıştı daha önce yatak odamızdan Hole doğru kurudu boya yapılacaktı şimdide iki gündür böyle 1 yaşında oğlum var öksürüyor sebebi bu olabilir mi bu rutubetmidir hiç anlamadığım bir konu vanadan sıkıntı varmış evsahibi o şekilde söyledi yardımcı olursanız sevinirim 🙏
Evet maalesef

X