Rüya Yorumları Rüyaaa

Damla28

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
47
10
32
Mrb arkadaşlar ben anksiyete tedavisi görüyorum ilaç ta kullanıyorum ama biktim artık her gece ruya görmekten sabah oluyor anlamina bakiyorm internttn kendi ölümüm v.s şeyler yaziyor artık uyumak istemiyorm anlami böyle olan ruyalar gormek istemiyorm acaba bana malum mu oluyor diye aklımda bir sürü soru😔varmi aranzda rüyalarla ilgilenen

Aranızda hiç rüyanızda dişi yerinden cikan oldumu mesela?

bence su an tedavi gördüğünüz için rüyalarınızı haberci olarak düşünmeyin.

kaygılar da sebep olur kabuslara biliyosunuzdur. inşallah tedaviniz sağlıkla sonuçlanınca siz de rahat edersiniz.
geçmiş olsun.

Bakmayın anlamlarına ne önemi war didiklemenin.hayır olsun deyin geçin. Bende aksam tabancayla 5kişiyi taradim beyninin aktigni gördüm rüyamda .ben napiym smdi :) benim daha wahim

bence su an tedavi gördüğünüz için rüyalarınızı haberci olarak düşünmeyin.

kaygılar da sebep olur kabuslara biliyosunuzdur. inşallah tedaviniz sağlıkla sonuçlanınca siz de rahat edersiniz.
geçmiş olsun.
Bilemiyorum dediğim gibi uyumak istemiyorum internetten bakınca anlami böyle olan ruyalar gormek istemiyorm

Bakmayın anlamlarına ne önemi war didiklemenin.hayır olsun deyin geçin. Bende aksam tabancayla 5kişiyi taradim beyninin aktigni gördüm rüyamda .ben napiym smdi :) benim daha wahim
Ben gordugum ruyalardan degilde internetten anlami kotu seyler yazınca korkuyorum daha cok

X