Rüya Yorumları Rüyada bebek sahibi olmak

melinya

Fit olayım derken, fil olanlardan mısınız?
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
29
575
Yakın bir arkadaşım 4 buçuk aylık hamileydi, bebeği de kız olacaktı. Ve yaklaşık 10-15 gündür kanaması olduğu için hastanelere gidip gelip tedavi görüyordu. Bebeğinin suyu gelmiş kanla beraber ve bebek susuz kaldı, şuan karnında ölmesini bekliyorlar müdahale edip öldürmek istemedikleri için...
Bugün yarın sancıları çoğalınca hastaneye gidicek..

Bu gece gördüğüm rüya ise şöyleydi, hayır olsun;

Kız bir bebek doğurmuştum (Hamile değilim ama çocuk sahibi olmaya çalışıyorum ve kız bebek istiyorum :KK23:)
Bahsi geçen arkadaşımda 'erkek' bir bebek doğurmuştu. Bebeği de var ya böyle etli butlu tertemiz kocaman bir bebekti. Yani bayağı iriydi güzel bir bebekti. (Karnındaki bebeğin şuan bir avuç kadar olduğunu konuşuyorduk, böyle doğunca şaşırmıştım rüyamda da.)
Ben vakitsiz doğum yaptığım için güya sütüm yokmuş ve kızımı bahsettiğim arkadaşıma getirip benim bebeğimi de emzirir misin, süt annesi olursun dedim. Oda emziriyordu.

Sizce anlamı nedir, belkide bebeğinin suyu yeniden yerine gelmiştir kurtulur%1 ihtimal tabi yada ben bebek sahibi mi olucam, yada çok düşünmekten mi bilinç altıma mı yerleşti?:KK17:

Etki altında kalıp görmüş olabilirsin ama rüyada hamile kadın görmek gebelik derler.

X