Rüyamda gördüğüm isim

Mevsim hep bahar

Popüler Üye
Pro Üye
8 Mart 2020
6.982
15.906
Merhaba kızlar daha öncede isim konusunda buraya önerilerinizi aldım ve yazanlara teşekkür ediyorum . Biz 28. Haftadayim hamileliğimde halen isim koyamadik daha doğrusu babamızla anlaşamıyoruz . Bir kaç gün önce rüyamda hiç gercekte birkez olsun aklıma gelmeyen bir ismi ,rüyamda kızımı doğurmuş ve ismini soran birine isminin ikranur olduğunu ilettim. Şimdi bu takıldı aklıma acaba rüyamda gördüğüm ismi koymalı mıyım, manasınıda telafuzunuda sevdim içime de belki rüyam dolayısıyla sindi gibi . Buarada rüyaları çoğunlukla çıkan biriyim . Sizce bu bana Allah tarafından önerilen bir isim midir, gerçekten bilenlerin cevabını bekliyorum . Hepinize şimdiden teşekkür ederim 😊🙏🏻

Merhaba kızlar daha öncede isim konusunda buraya önerilerinizi aldım ve yazanlara teşekkür ediyorum . Biz 28. Haftadayim hamileliğimde halen isim koyamadik daha doğrusu babamızla anlaşamıyoruz . Bir kaç gün önce rüyamda hiç gercekte birkez olsun aklıma gelmeyen bir ismi ,rüyamda kızımı doğurmuş ve ismini soran birine isminin ikranur olduğunu ilettim. Şimdi bu takıldı aklıma acaba rüyamda gördüğüm ismi koymalı mıyım, manasınıda telafuzunuda sevdim içime de belki rüyam dolayısıyla sindi gibi . Buarada rüyaları çoğunlukla çıkan biriyim . Sizce bu bana Allah tarafından önerilen bir isim midir, gerçekten bilenlerin cevabını bekliyorum . Hepinize şimdiden teşekkür ederim 😊🙏🏻
İkra ismi güzeldir bence rüyanızda gördüyseniz koyun🤗

Bencede rüyanda gördüysen koy derim.isimde güzel canım adıyla yaşasın inşallah 🥰

Benim annem de birkaç kere rüyasında bir erkek ismi duymuş, demiş ki herhalde hayırlısı bu, erkek olursa bu ismi koyayım .
Şükür ki kız doğmuşum, asla istemeyecgim, salak bir isimdi
Bence inanmayın rüyaların hikmetine. Asla dusunmedigim isim diyorsunuz da bilinçaltınız derin bir kuyu. Ne oldu da girdi beyninize bir şekilde ,mutlaka vardır,bir yerden bir şey çağrışım yapmıştır.
Bence kendi gönlünüzden geçeni- ileride kızınızın seveceği ismi koyun

Valla ben eklemedim 🥲 rüyada öyle telafuz ettim ismi ikranur diye . Yanlış anlaşılmasın bende sevmem nur ekli isimleri
Rüyanız hayrolsun çok güzel bir rüya bence annem çok güzel rüya tabir eder bana da biraz geçmiştir o şeyi ikra oku demek nur da allah cc sıfatlarından allahın adını oku olarak yorumladım doğacak evladınız çok hayırlı bir evlat olucak allahın izniyle

İlahiyat fakultesinde hoca olan kuzenim hep der ki: “siz peygamber misiniz de, haberci ruya goresiniz?” 🙊🙈 yorumu size birakiyorum

Benim annem de birkaç kere rüyasında bir erkek ismi duymuş, demiş ki herhalde hayırlısı bu, erkek olursa bu ismi koyayım .
Şükür ki kız doğmuşum, asla istemeyecgim, salak bir isimdi
Bence inanmayın rüyaların hikmetine. Asla dusunmedigim isim diyorsunuz da bilinçaltınız derin bir kuyu. Ne oldu da girdi beyninize bir şekilde ,mutlaka vardır,bir yerden bir şey çağrışım yapmıştır.
Bence kendi gönlünüzden geçeni- ileride kızınızın seveceği ismi koyun
Birkez olsun düşünmedim hani düşünsem derim düşündüm belki ondan aklımın ucuna bile bu isim gelmedi . Bilinçaltımın jeomorfolojik kuyusuna inmiş belli ki

X