Rüya Yorumları rüyamda tecavüze uğradım..! yorumLarınızı bekLiyorum..

XxX_havva_XxX

aşk bize yakıştı..
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
99
1
önceLikLe hayırLı ramazanLar kızLar..
rüyamı anLatıyorum...
bizim evimizle ablamların oturduğu ev birbirine çok yakın. bir gece yarısı annem bana gümüş renginde bir tepsi veriyor içinde kek,pasta v.s aL bunLarı abLanLara götür diyor. bende apartmandan iniyorum. apartmanımızın önünde çok büyük bi kamyon duruyor. kamyonun üstündede 9 yaşındaki yiğenim var. (abLamın oğLu)
ona diyorum ki: 'gece yarısı tek gitmemeyim geL de şu tepsiyi beraber verip geLeLim' diyorum. ama o ben gitmem burda oturcam sen git diyor. sonra ben tek başıma yürümeye başLıyorum. ama yoLu çok uzatmışım evi arıyorum. sonra tam evi bulup köşeyi dönecekken yanıma hızLa bisikletli biri yakLaşıyor. daha önce hiç görmediğim biriymiş bu. benim kolumdan asılıyor ve eLimdeki tepsi yere düşüyor. sonra bana tecavüz etmeye başLıyor. o sırada ben bağırmaya başLıyorum ve tepsideki kırık cam bardağını, o bana tecavüz eden adamın ayağına batırıyorum ama ne kan akıyor ne de kurtuLduğumu görüyorum:1no2:
sonrada uyandım zaten..
hadi sevgili KK üyeLeri yorumLarını bekLiyorum. :a015:

bence hemen savcılığa dilekçe ver bisikletli adamlar 100 metre yakınına yaklaşamasın CADIARZU

Rüyada tecavüz ne anlama gelir !
08.02.2009 14:22

cinsel ilişkiye zorlama - tecavüz gibi rüyalar ne anlama gelir?

Hayatta istemediğimiz bir şey boyun eğmek zorunda bırakıldığımızda bu olayı kişiliğimize bir tecavüz gibi algılıyoruz. Bu rüyaları anlamada anahtar değerde kullandığımı kelimeler var. Cinsellik kısmını bir kenara bırakırsak karşımıza 'zorlama' ve 'tecavüz' çıkar. İşte, bu rüyaların hayattaki karşılığı budur.

Tecavüz rüyalarının hayatta bir karşılığı var mı?

İnsanlar, hayatında belli bir ilişkiye zorlandığında ya da kişisel alanına sürekli müdahale gösterildiğinde bu tür rüyaları görebiliyor. Örneğin işyerinde sürekli baskı altında tutulan bir kişiyi ele alalım. Sürekli istemediği şeylerin yapmak zorunda bırakılmasını rüyasında kendisine bir tecavüz rüyası olarak ortaya koyabilir.

'Tecavüz' rüyada baskı anlamına mı gelir?

Tecavüz, bir tarafın kurduğu baskıdır. Bu durumda kişi, aslında istemediği şeylere boyun eğmiştir. Bunu yaptıranın kim olduğu önemli değildir. Sonuç olarak kişi yapmak istemediklerine zorlanmıştır.

Dr. Psikolog Cengiz DEMİRSOY

önceLikLe hayırLı ramazanLar kızLar..
rüyamı anLatıyorum...
bizim evimizle ablamların oturduğu ev birbirine çok yakın. bir gece yarısı annem bana gümüş renginde bir tepsi veriyor içinde kek,pasta v.s aL bunLarı abLanLara götür diyor. bende apartmandan iniyorum. apartmanımızın önünde çok büyük bi kamyon duruyor. kamyonun üstündede 9 yaşındaki yiğenim var. (abLamın oğLu)
ona diyorum ki: 'gece yarısı tek gitmemeyim geL de şu tepsiyi beraber verip geLeLim' diyorum. ama o ben gitmem burda oturcam sen git diyor. sonra ben tek başıma yürümeye başLıyorum. ama yoLu çok uzatmışım evi arıyorum. sonra tam evi bulup köşeyi dönecekken yanıma hızLa bisikletli biri yakLaşıyor. daha önce hiç görmediğim biriymiş bu. benim kolumdan asılıyor ve eLimdeki tepsi yere düşüyor. sonra bana tecavüz etmeye başLıyor. o sırada ben bağırmaya başLıyorum ve tepsideki kırık cam bardağını, o bana tecavüz eden adamın ayağına batırıyorum ama ne kan akıyor ne de kurtuLduğumu görüyorum:1no2:
sonrada uyandım zaten..
hadi sevgili KK üyeLeri yorumLarını bekLiyorum. :a015:

film sahnesi gibi.

korkma canım birşeyden etkilenmişsindiryerimseniben

film,hikaye , haber

X