Saç Uzatma Yöntemleri Sa Maskelerle uzayanlar (Resimli)

susam yagini sacina nasil uyguladin acaba yazarsan cok sevinirim :kedi:

susam yağını sadece diplere masajla uyguladım.. uçlara doğru da elimde biraz yedirdim.. komple yapsam saçıma yetmez zaten :-) şimdi büyük şişelerde alıyorum.. benim... turpsuz dönemde kullandım daha çok etki etti.. uzama etkisini kitaplardan okumuştum o yüzden denedim.
birde arada ısıgan otunun suyu..
durulama suyundada azıcık elma sirkesi..

Isırgan otu suyu bire bir arkadaşlar...

kaydirigubbakcemile5 kesinlikle öylee

Son düzenleme:
kızlar turplu su benim kafamı kızarttı saçlarım sarı röflemin rengi çok çirkin oldu bıraktım sarımsaklı şampuanıkullanıyorum çok güzel oldu saçlarım çok memnunum fikri verenden allah razı olsun

bence sarımsaklı şampuan harika fotoraf çekebilsem koyucam ama gerçekten uzatıyo bide ısırgan çok iyimiş ben sarımsak yaptım ama ara verdim şimdi tekrar başladım bide ısırganlı şampuan ve çay içiyorum gelişmelerden hbr vericem :)

ben de bir hafta kadar sonra fotograf koyacagim zeytinyagi muskat karanfil ve internetten aldigim bi sac uzatici kullaniyorum opuyorumnanaktan

canım muskat zeytinyağı ve karanfil üçlüsünü nasıl kullandığını öğrenebilir miyim

Kızlar bu turp BEYAZ turpmu Siyah TURpmu hangisiiiiiiii

siyah turp en iyisi ama bulamzsan kırmızı kullana bilirsin bnde şimdi ısırgan turp ve sarımsaklı şampuana başlıycam zatn turp kullanıyordumda ara wermiştm inş biranönce uzaarkaydirigubbakcemile2:asigim:

kızlar turplu su benim kafamı kızarttı saçlarım sarı röflemin rengi çok çirkin oldu bıraktım sarımsaklı şampuanıkullanıyorum çok güzel oldu saçlarım çok memnunum fikri verenden allah razı olsun

kuaförüm, sirkenin boyalı saçı sertleştirdiğini söylemişti.seninki de o tür bi etkileşim olmuş olabilir diye dşünüyorum

turplu suyu kafam agrimaya basladigindan beri yapamiyorum ama yinede arada yapicam düzensizde olsa sonuclar iyiydi ama simdi sarimsakli sampuani deniyorum sonuclar süper uzama var bir haftayi gecti galiba ama uzadi
kisin maskeler zor oluyo havada soguyunca hasta olucaz sampuanla iki kez yikiyorum sarimsakli bitiyo bekleme yok süper bisiy

şu ısırgan otunu ve susam yağını nasıl kullanıyorsunuz yazarmısınız..
valla her topikte gezmekten basım ağırdı. sacım uzun ama dahada uzasın :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Babanem Rahmetli saclarıma cok bakardı..ve sonunda gürleştii..bende ondan sonra bozdum saclarımı ve resimdeki hale getirdim....Anlatıyımmı nasıl baktığını : )

Eklentiler

• $Picturesm;)988.jpg
    $Picturesm;)988.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 393
Son düzenleyen: Moderatör:
yaa bu sarımsak cidden işe yarıyo mu?? benimde saclarımı uzatmam lazım cok kısaldılar =((

yaa bu sarımsak cidden işe yarıyo mu?? benimde saclarımı uzatmam lazım cok kısaldılar =((

Bence etkili oluyo.. Ben rendeledim ve şampuanıma kattım işe yarıyo gerçekten. Bi zararı da yok sarımsağın.. Denemenizi tavsiye ederim yerimseniben

bnde dün yaptım canım artık kullancam sarımsak ekledim sampuanıma hemde bayaı bayaı =) bi de haftada 2 kez zeytinyaglı yumurta karısımı yapıyorumm =)

Babanem Rahmetli saclarıma cok bakardı..ve sonunda gürleştii..bende ondan sonra bozdum saclarımı ve resimdeki hale getirdim....Anlatıyımmı nasıl baktığını : )

cnm bende saclarımı uzatmak ıstıorum.herkes ayrı bısey soyluor,hangısını yapıcagımı sasırdım.fotografa gore babaannenın yaptıgı bakım ıse yaramıs.anlatırmısın nsl bısey oldugunu?bende saclarımı okdr uzatmak ıstıorum...

Hadi anlat anlat sadece turp suyu mudur?
Sarmısak saçıma sürmemmmmmmmmm
Ama turp suyu ve susam yağı olabiler susam yağı nasıl uygulanıyor ki diplere gelmeyecek şekilde banyoda mı? banyodan sonra mı?
Banyodan önce mi kaç dakika??? :sm_confused:

Benim saçım göğsümden 1 karış aşağıda ama daha da uzasın tam belimde olsun istiyorum uzun saçı çok çok çok seviyorum
:asigim:

X