Saba tümerle bu gece

ben canım sıkınken tv de bişey yoksa o sattede pek olmuyor saba tümer i izliyorum konuklarıyla çok güzel sohbetler ediyor her konuda sohbet edebilen birisi öyle sevgilinmi var bilmem ne muhabbetleri yaparya bazı sunucular konuşacak şey bulamazlar öyle değil tabi bazen oda soruyor ama suyunu çıkarmadan ama çoğunlukla sohbetleri uzun vede her konuda konuşabilen birisi çok takdir ediyorum

64875.jpg

Çok güzel bir program yapıyor bence ve çokta güzel bir bayan saba hanım.

çok beğenerek izliyorum
evdekileri de esir ediyorum programa... ha ha ha izlemesinlerde göreyim...

Ahmet Maranki: Suyun Önemi
Sabahları kalktığınızda bir bardak ılık su içmenizi, mümkünse taze sıkılmış limon suyuyla karıştırarak içmenizi öneririz. Sular kullanılırken klordan arındırılmış olması gerekir. Klor serbest radikalleri arttırabileceği gibi klorlu suyla yıkanmak ve ardından güneşlenmek ultraviole ışınlar sebebiyle ciltte tahrişlere sebep olabilir. Halk dilinde alalık denilen Vitiligo’ya sebep olabilir

Son düzenleme:
izmir den mi vardı... tüh ya kaçırdım uyumuşum....

bugun bakarım... konukları da ünlü olunca sohbet akıp gidiyor...

saba yı sevıyoruz

akşamki yayın trabzondandı canlı kenan doğulu konseri vardı süperdi yağmura rağmen herkes izledi vede heyecanla bekledi canlı performans olarak kenan doğulu süper

Ekranda kırmızı noktalı muhabbet!
Saba Tümer'in konuğu Didem Erol'du. ıkilinin ağzından tek bir ayıp, argo kelime çıkmadı. Ama konuşmanın içeriği tümüyle erotikti...

Habertürk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Didem Erol, kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığı konuşmalar ve verdiği ilginç tavsiyelerle ekran başındakileri kısa süreli bir şaşkınlığa uğrattı.

Saba Tümer ve Didem Erol, bir gece önce Kenan Doğulu'nun doğum günü partisinde karşılaşarak konuştuları bazı konuları ekrana da taşıdılar.

ışte ikili arasında geçen o ilginç diyaloglar:

O LAFIN TERBıYELıSıNı SÖYLEYEYıM

Didem: Aşk biraz acıyla beslenen bir şey. Çok kolay elde ettiğin şeye o kadar bağlanmıyorsun.

Saba: Biz dün geceden beri, müthiş bir sohbet içerisindeyiz.

Didem: Çok güzel de bir laf söyledim. Onun terbiyelisini söyleyeyim mi?

Saba: Terbiyelisini nasıl söyleyeceksin?

Didem: ıngilizcesini söyleyeyim.

YA TUVALETıNı YAPACAKSIN, YA TUVALETTEN KALKACAKSIN

Saba: ıngilizcesini söyle de sonra Türkçe'ye çevirirken terbiyeli bir şekilde söyle.

Didem: Terbiyeli bir şekilde söyleyeyim, RTÜK'ten kapanmayın. (Erol önce deyimi ıngilizce olarak söyledi ve daha sonra devam etti)... Yani ya tuvaletini yapacaksın ya da tuvaletten kalkacaksın. Terbiyelisi. Yani bunun arası yok. Fazla oyalayan adamlara böyle denir. Belli bir yaştan sonra. 20'li yaşların başında gönlümün keyfine bakarım, eğlenirim dersin ama şimdi artık 30'lu yaşlara gelince, özellikle de anne olmak istiyorsan çok fazla oyalanmaya gelemiyorsun. Şimdi ben bu yaşta bir adamı oturup 3-5 yıl beklemem.

SABA ERKEK ARKADAŞINA SÖYLEMıŞ

Saba: Sen dün bana o lafı söyledin ya...

Didem: Sen çektin mesajı.

Saba: Erkek arkadaşıma çektim. Bir kaç tane mesaj çekmiştim, 2 tane. Hiç birine cevap vermedi, buna verdi.

Didem: Ne dedi? Ben çoktan kalktım...

(Sohbetin bu kısmında ikili gülme krizine giriyorlar)

ARADA SÜT VERMEYı KESECEKSıN

Saba: Kendi kendimize gülüyoruz..

Didem: Şimdi erkekler de uyandı kardeşim. Diyorlar ki biz bedava süt alıyorsak ineği niye satın alalım. Öyle de bir durum var. O yüzden arada süt vermeyi keseceksin.

Saba: Didem, çok komik kadınsın sen.

Didem: Arada bir görüneceksin, arada bir süt vereceksin, o süte bağımlı hale getireceksin ki onu çektiğin zaman adam 'Allah Allah' diye kalacak böyle.

Saba: ınek sağmadan çekeceksin. Sen peki bu lafı hiç kullandın mı bir cümle içinde?

Didem: Çok kullandım canım.

Saba: ışe yarıyormuş valla.

Didem: Yarıyor tabi, çünkü kısa hisseden, kısa şeyden giriyorsun olaya, ne ben oturup 3-5 yıl seni mi bekleyeceğim canım! Ben seviyorum demişim. Sen seviyorsan ya karşımda dur adam gibi ya da yok

Saba Tümer i keyifle izliyorum . gece o saatte sesi çok huzurlu geliyor bana gülüşü çok samimi uyumak üzere iken izliyorum tv yi uyku moduna kodlayıp onun kahkahalarıyla uykuya dalmak güzel...

saba tümeri izleyen yokmu ben fırsat buldukça her akşam izlemeye çalışıyorum beğenerekte izliyorum

dün akşam çok az izleyebildim.namı diyar memati konuktu dimi...saba tümere bende bayılıorum yaaa

Habertürk`te Saba Tümer`in konuğu ünlü Şarkıcı Murat Boz`du. Tümer yekten sordu: `Murat sen gay misin?` Boz da hiç bozuntuya vermeden cevapladı: Hayır!..

Aslında Saba Tümer`in bu soruyu sorma nedeni Boz`un yeni klibinde etek giyecek olması...

Genç şarkıcı Murat Boz neden etek giyeceğine şöyle açıklık getirdi:

`Çağdaş erkeğin cesur ve çağın gereksinimlerini sahne hayatına yansıtması gerektiğini düşünüyorum, aslında kız arkadaşımın fikriydi bu... Mel Gibson giymişti onda gördüm ve bir anda bana yakışacağını düşündüm.`

Bunun üzerine Saba Tümer `Murat sen gay misin?` diye sordu.

Boz da şöyle yanıt verdi:

`Hayır. Etek giydim, tabii hazırlanan eteği giydim. Maskülen etek zaten botlar olacak ıskoç tarzı
Habertürk`te Saba Tümer`in konuğu ünlü Şarkıcı Murat Boz`du. Tümer yekten sordu: `Murat sen gay misin?` Boz da hiç bozuntuya vermeden cevapladı: Hayır!..

Aslında Saba Tümer`in bu soruyu sorma nedeni Boz`un yeni klibinde etek giyecek olması...

Genç şarkıcı Murat Boz neden etek giyeceğine şöyle açıklık getirdi:

`Çağdaş erkeğin cesur ve çağın gereksinimlerini sahne hayatına yansıtması gerektiğini düşünüyorum, aslında kız arkadaşımın fikriydi bu... Mel Gibson giymişti onda gördüm ve bir anda bana yakışacağını düşündüm.`

Bunun üzerine Saba Tümer `Murat sen gay misin?` diye sordu.

Boz da şöyle yanıt verdi:

`Hayır. Etek giydim, tabii hazırlanan eteği giydim. Maskülen etek zaten botlar olacak ıskoç tarzı

Beren Saat Aşk-ı Memnu dizisinde saatlerce yüksek topuklu ayakkabılar ile dolaşmak zorunda kaldığından dert yandı..

Aşk-ı Memnu da Bihter i oynayan Beren Saat, Habertürk te Saba Tümer in konuğu oldu. Bir izleyicinin, `Beren Hanım dizide neden sürekli yüksek topuklu ayakkabı giyiyor?` sorusu üzerine Beren Saat şu açıklamayı yaptı:

YAMPıRı YAMPıRı YÜRÜYORUM

`Bihter femme fatale olacak, denildi. Bana apartman topuklu kocaman ayakkabılar giydirildi. Bazı zamanlar 16 saat o ayakkabıların tepesinde durmanız gerekiyor. Bazı ayakkabılar gerçekten kırıtmak içindir, yürümek için değil. Ama ben saatlerce onun tepesinde ayakta dikiliyorum. Bir süre sonra yampiri yampiri yürümeye başlıyorum

ara sira izlerim, dün gece yalanci romantik dizisinin ikilisi vardi. güzeldi yani, zaten ebru hanim komiktir bilirim. hakan sanirim o da espirili bir sahsiyet. ama bazen cok saf bakiyor saba hanim, yani böyle orda degilmis gibi yada zorla gülüyor gibi geliyor. o zaman sevmiyorum.

X