Sabaha umut yokken,yıllar sonranı konuşuyorlar

Bu iyice zorlaştırır tabi. Evinizi ayıramıyor musunuz peki? Ev anahtarı teslim ettiler falan demişsiniz
2021 yılında bir ev aldılar inşaat bitmek bilmiyordu şimdide anahtarları verdiler Mayıs 15 e kadar uzattılar şimdide

Şimdi kv kp ile birlikte yaşıyosunuz ve kaynınızda aynı apartmanda doğru mu anladım. Boşverin siz görmezden gelmeyi falan savaş açın valla. Her seferinde kuzenine kardeş diye seslenin. O senin kardeşin falan. Ve her konusu açıldığında gerekirse kavga edin. Bu kadar keskin bi şekilde rahatsızsanız aynı keskinlikle tepki verin. Eğitimi de ihmal etmeyin

Şimdi kv kp ile birlikte yaşıyosunuz ve kaynınızda aynı apartmanda doğru mu anladım. Boşverin siz görmezden gelmeyi falan savaş açın valla. Her seferinde kuzenine kardeş diye seslenin. O senin kardeşin falan. Ve her konusu açıldığında gerekirse kavga edin. Bu kadar keskin bi şekilde rahatsızsanız aynı keskinlikle tepki verin. Eğitimi de ihmal etmeyin
Aynı apartmanda değiliz aynı 3 odalı evde yaşıyoruz mahalle 10 kişi

İnşallah ayırırsınız kafanız rahatlar
Evimizin yanında kardeşine ev almışlar kurtuluş yok bunlardan valla keşke öyle bir dünya olsaydı sadece ben ve çocuklarım olsaydı…hele hamilelik şüphem vardı Allah’a o kadar dua ettim ki oruc ağzımla çok Şükür değilmişim

Selam!İlk önce her kesin Ramazan bayramını kutlarım.ben de 1 ay boyunca oruc tuttum.ve buna göre de kendime pasta yaptım fotosunu koyarım şimdi.sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum şu ev ev diyordum hep.nihayet evin anahtarlarını verdiler.ama apartmanda hadise baş vermiş birisinin başına kötü iş gelmiş o yüzden Mayıs 15’ten sonra izin var tadilat yaptırmağa.bu arada kaynıma da benim evimin yanında ev almışlar.kurtuluş yok bu insanlardan.neyse.başka bir konudan bahsetmek istiyorum.benim oğlum henüz 4 yaşta,2 ay sonra 5 yaşta olacaktır.kreşte küçük bir kızla arkadaşlık ediyor.hoca geçenlerde bana söylüyor gülümseyerek :gelinin bugun yok gelmeyecek.neyse ben evde bahsettim bunlara şu işten gülerek .kayınbaba oğluma ne dese iyi?:eek:ğlum,ben sana zaten kız almışım kızı napıyorsun?!büyürsünüz evlenirsiniz gibi laflar.kaynımın kızını ima ediyordu.kaynanaya söyledim böyle bir şey olamaz asla.ama ben onları tanıyorum başlarına koymuşlarsa bu iş olmuş.sinirden geberecek olan benim.bir kere bunlarla akraba olmuşum hayatım zindan olmuş,ikinci kez de bu hatayı yapacağım beklesinler.elimde olsa oğluyla birlikte hepsine tekmeyi atıp giderim ama şartlar…
Küçücük çocukların aklina evlilik lafi sokulmasini aslaa anlayamiycam aslaaa

Şaka yapması bile berbat bir şey benim çocuklarım üzerinden gelin damat yorumu yapsa ağzının payını verir şikayet ederim o öğretmeni de kv ye de el kadar çocuğa böyle şeyler söylenmez diyecek durumunuz yok öncesinde gidip öğretmeni böyle söyledi dediğiniz için
Densiz öğretmen böyle söyledi küçük çocuğa söylenmez diyerek anlatmaliydinix konuyu
Türkiye’de değiller Rusya’dalar diye hatırlıyorum

Öğretmen öyle şakalar yapabiliyorsa eğitimsiz kayınbabanın böyle şakalar yapması da normal. İkisi de çok saçma. Ama ilki senin hoşuna gidebiliyor.
Ya yeter artık ya bıktım ben sizden valla .diyorum ki öğretmen şaka yaparcasına”невесты нету» dedi yani “gelin,ve ya oğlanın nişanlısı”hangi manada söylediyse artık.şakaydı yaptı gitti bitti.ama kayınbaba belası öyle değil görmüyor musunuz adamlar benim hayatımı idare ediyorlar ne istiyorlar onu yapıyorlar ama ölümü çiğnerler oğlumu kendi tarafıma çekeceğim eger Allah bana ömür verirse

Ya yeter artık ya bıktım ben sizden valla .diyorum ki öğretmen şaka yaparcasına”невесты нету» dedi yani “gelin,ve ya oğlanın nişanlısı”hangi manada söylediyse artık.şakaydı yaptı gitti bitti.ama kayınbaba belası öyle değil görmüyor musunuz adamlar benim hayatımı idare ediyorlar ne istiyorlar onu yapıyorlar ama ölümü çiğnerler oğlumu kendi tarafıma çekeceğim eger Allah bana ömür verirse
Ne yaptım da bıktın hemen ya aaaa. Kayınbabanın 4 yaşında çocuğu evlendirecek hali yok, o da şaka yapmış, takılmış belli ki. Öğretmen de o da gayet patavatsızca konuşmuş. Ama kayın ailenin zihniyetini sen daha iyi bilirsin tabii ki, akraba evliliğini normal mi görüyorlar gerçekten? Sen istemezsen asla olmaz o iş.

Ne yaptım da bıktın hemen ya aaaa. Kayınbabanın 4 yaşında çocuğu evlendirecek hali yok, o da şaka yapmış, takılmış belli ki. Öğretmen de o da gayet patavatsızca konuşmuş. Ama kayın ailenin zihniyetini sen daha iyi bilirsin tabii ki, akraba evliliğini normal mi görüyorlar gerçekten? Sen istemezsen asla olmaz o iş.
Ondan bıktım ki her yorumda sürekli benim yazdıklarıma ağız eğiyorsunuz .kayın baba şu kız çocuğu doğduğundan beri bu sözü söyler bu gün de söyledi .evet bana kalırsa o iş olmaz.ama oğlu ana baba kuzusu

X