Sabrım tükendi , beni sevmemiş ..

Bak güzel kardeşim adamın bu yaptığına gaslighting deniyor. Yani seni psikolojik olarak manipüle ediyor ve kendine olan saygını yitirmene sebep oluyor. Haklı olmana rağmen hatalı olan senmişsin gibi hissetmene neden oluyor. Bunu bilinçli olarak yapıyor çünkü kocan hasta ruhlu. Böyle insanlardan değil eş, koca arkadaş kardeş de olmaz. Bir an önce boşan ve o çocuğun geleceğini karartma. Çocuğunun güçlü bir anneye ihtiyacı var. Kendine ve çocuğuna bunu yapma.
Evet tam da anlattıgınız gibi beni öyle bir manipüle etmişki ne yaparsa yapsın altında bir şey arıyorum kendime dair 6 gündür buradayım inadına oglunu bile sormadı çünkü her defasında gittin bitti diyor

Evet tam da anlattıgınız gibi beni öyle bir manipüle etmişki ne yaparsa yapsın altında bir şey arıyorum kendime dair 6 gündür buradayım inadına oglunu bile sormadı çünkü her defasında gittin bitti diyor
Hala oğlu diyorsunuz ya adamın umurunda mı oğlu?
Sizinde derdiniz oğlunuzu araması değil, bir şekilde iletişim kuramamaniz, iletişim olursa bir şekilde gideceksiniz yine peşinden. Ama böyle tüm yollar kapanıyor tabi.

Her seyi normalde ben yengesiyle ilgili birşey diyince o normal ben şizofren mi oldum?
Senin dediğin şey normal değil ama
Herhangi bir kadın değil yengesinden kıskanmışsın
Kadının namusuna dil uzatmışsın resmen
Kocası da hapisteymiş
Günah değil mi ?
Ayıp kızım ayıp
Yazık kadına acıdım

Haklısınız , ben yaptıklarımın normal olduğunu kesinlikle düşünmüyorum . Onla konuşsanız sizle öyle konusurki bu kadın sorunlu dersiniz benim de zamanla düşünme yetim kayboldu doğru hiçbir şey yapamıyorum ailem üzülüyor sadece . Eş kişisinin yaptığı tek sey de gitmeye hep meraklı bi kadındın hep oğlumdan ayırdın senin yolun başka..
Esinize zaten soyleyecek sozum yok o kadar rezil ama kusura bakmayin, sizin de sorunlu oldugunuz konusunda hak verdim esinize. Kendine bunlari yaptiran biri de normal degildir bence.

nasıl bir manyakmış adam okurken ben sinir oldum. ne kadar aşağılık bir şey babasıyla karısının dedikodusunu yapıyor iğrenç tabirlerle. olan olmuş artık bu saatten sonra olurunu düşünmeyn bu işin. boşanmanız gerek. oğlunu da zerre umursadığı yok size sen beni oğlumdan ayırdın suçluluğunu yaşatmak istiyor ve anlaşılan başarılı da oluyor. yemeyin bunları.

Neden mesaj atıyorsun? Atma mesaj cevap da verme en iyi cevap boşanma davası açmak...
Avukatım anahtarın yerini bildirmen için mesaj atman doğru olacak ortak konutun kilidini değiştirmek suç olduğu için onun yaptığı hataya düşmemem için ve beni mağdur bıraktığını belirtmem için mesaj atmam gerektiğini söyledi

Merhabalar

Öncelikle zamanınızı ayırıp okuyacaksınız hakkınızı helal edin . 3 yıldır evliyim 2 yaşında bir bebeğim var yıldırım aşkı gibi bir şey yaşadım sandım . Hayallerimdeki adam ile evlendiğimi düşündüm ama sonra herşey yavaş yavaş değişmeye başladı . Özellikle annem ve eşim baskın karakterler annem acık sözlü direk içinde barındırmadan söyleyen biridir . Yıllarca özgür kafasına göre yaşamış eşim de bu durumu kaldıramadı ve yavaş yavaş araları bozulmaya başladı ben hep arada kaldım . Biz cok cabuk tanısıp evlendik . Cogunuz cok iyi tanımadan evlenip bir de neyine güvenip evlendin diyecektir 26 yaşına kadar kimseden görmediğim sevgi ve ilgiyi gösteren biri tanıyıp hem maddı hem manevı acıdan beni kaldırabildiğini görünce evlendim. Ama bilemedimki bu evlilik cehennem olacak bana 3 senede bu 5. olmak üzere toplam 5 kez anne evine döndüm. Eş kişisi alkol seven biriydi benim ailemde acık görüşlüydü içerdi ama dozundaydı onu da öyle sandım. Zaman gectıkce aramızda kavgalar arttı anlaşmazlıklar arttı düğün aşaması tam bir fiyaskoydu ama biz evlendikten 3 ay sonra düğün yaptık evlenince aynı eve girince düzelir sandım olmadı . Evliliğin başlarında kavgalar üst safhadaydı ben de fevri biriyim o sakin ama fesat ve sinsi . Aileme gitmeme hep karşı cıktı gittiğimdede bana hep tavır aldı . Sürekli içiyordu kavgalarda bana vurdu birkaç kez . Ben hep ayrılıktn bahsettim her kavgada bir ayrılık kelimesi vardı ama o hiç demedi ben düğün sonrası 4.gün aileme dönmek zorunda kaldım . ve hamile olduğumu öğrendim hiç aramadı hiç sormadı 1.5 ay sonrasında emri vaki dönmemi istedi seviyordum döndüm bu sorunlar hep böyle tekrar etti 3 senedir sürekli git geller kavgalar olaylar .. istediğim sevgiyi , ilgiyi hiç göremedim ama oğlum annesiz büyümesin diye onu evladından ayırmayayım diye geri döndüm ve ben bu adamı cok sevdim . 6 ay önce barıştık 4 aylık bir aylıktan sonra 3 ay oğlunu bana minnet etmemek için sormadı fakat sonradan öğreniyorumki gece gündüz oturduğum evin cevresinde yatmış. Sonra bi gün yazmaya başladı yılbasında evde olmazsan her sey biter alttan saçma tehtitlerle sevdiğim için geri döndüm ama sorunlar hep aynıydı. Benim ailemin durumu cok iyi evladıma zaten toplam 1 sene onlar baktı bir dediği iki olmuyor her sey alınıyor ama onun ailesi hiçbirşey yapmadı savunmaları da evde değildin nasıl yapabilirdik evde olunca da yapılmadı . Eve döndüm her sey aynıydı değişmedi ıstedıgım sevgı ılgı dusunce asla olmadı . Birbirimize hakaretler bir sürü kfüfürler ettik onunn gözünde dırdırdı küfürbaz hasta bir kadın oldum. Ama ben her sinirlendiğinde evden giidp saatler sonrası gece eve gelen içmiş bir adam istemedim . En son uyurken telefonuna baktım benim en büyük sucum sürekli ayrılıktan bahsetmek gidicem demeler ama gitmemem oldu . Bir gece evden gitti pozu vermeye calıstım ama olmadı. :) babasına yazmıs baba bu çakal saklanmış cocukla ben de o yok gibi uzandım koltuğa öyle içtenlikle bende bir değeri olmadığını söyledim ki o giderse umrumda dahi olmayacağımı gösterdim. Bunda gidecek g.t yok yazmıs . Başka bi mesajındada gece 23:00 ''baba eve geldım gidicem demişti bi yere gitmemiş şizofren tv izlior'' . Bunları görünce şoka uğradım . Bir de 3 senedir konuşmadığı cezaevindeki dayısının karısı ile kadında genç yazışmaya başladığını kadının sürekli yazdığınıgörünce acıkcası cok kıskanc bırıyım kıskandım sınırlendım bunu da dile getirince . sen zihniyetsizsin sen karaktersizsin aile yapın bumu damgalarını yedim . Bir de bu gördüklerimi ona söyleyince sen yaptın böyle diye cevap aldım o gün bizi anneme bırakmıştı annemdeyken kavga etmeye başladık ve asla asla umru olmadım beni hep tersledi o yazıları ben yazmısım gibi davrandı . Ben de bunun üzerine eve dönmedim dönmeyince akşam bana namus yoksunu. mahkeme görüşcez. onursuz gaspcılar beni oglumdan ayırabıleceğinizi mi sandınız yazılarını gördüm. Eş kişisi 20 gün bedelli yapacak ama ona 20 yıl geldiğinden o kadar streslıydı ki sen gezcen dimi gitmemi bekliyosun dimi gibi kurgulara girmişti ailemde kalmama da izin vermemişti . Annemde kaldığım o akşam asla cevap yazmadım sabah bırkac esya almak ıcın eve gıttıgımde kapı komple kilitliydi üst kilidim olmadığı için acamadım . sımdıde 6.gün annemdeyim asla eve gitmemiş üstüne de evin kilidini dahi değiştirmiş 4 güne askere gidiyor . Erkek baban hadi beni arasın onursuzlar hırsızlar evımın önünden gecemez yazdı 3 gün önce ve iletişim asla yok . Kendine ait ofisi var ailesi de orada . Nerede ne yapıyor bilmiyorum..

Ben artık ne yapacağımı şaşırdım yargılamadan lütfen yardımcı olun:KK43:
Mesajları sakla bir de evine giremedin beölgele artık polis mi çaggrılır tutanak mı tutulur bilemiyorum

Avukatım anahtarın yerini bildirmen için mesaj atman doğru olacak ortak konutun kilidini değiştirmek suç olduğu için onun yaptığı hataya düşmemem için ve beni mağdur bıraktığını belirtmem için mesaj atmam gerektiğini söyledi
Neyse ki aklı selim biri varmış etrafınızda. Kilit değişmek falan ne biçim iş. Ortak Çocugun uz var bu kadar Sacmalamayın.

Avukatınız doğru söylüyor, anahtarın yerini bildirmeniz konusunda. Peki eşiniz anahtarı sizden habersiz değiştirdiği için eve giremediğinizi belgelediniz mi? Dava süreci için.

Ailenizin maddi durumu yerinde size ve evladınıza kucak açıyorlar. Bu çok güzel bir durum.
Lütfen çocuğunuza bu kavga gürültü içindeki hayatı reva görmeyin. Her çocuk mutlu bir aileyi hak eder. Dünyaya getirirken onlara sormuyoruz en azından huzurlu ve mutlu bir hayat sunalım değil mi ?
Hakkınızda hayırlısı olsun.

O adamdan ne size iyi bir eş, ne de oğlunuza iyi bir baba olmaz. Birbirinize saygi ve sevginiz kalmamış, bu ortamda çocukta sağlıklı büyümez. Oğlunuzun ve kendi sağlığınız için ayrilin.

O nasıl baba oğul ilişkisi 😳 bı adam, karım evde saklaniyo gidecek g..t yok diyo, babasına?
Bu evlilik çamura batmış, iki tarafta birbirine bulaşmaktan geri durmuyo.

Bazı evliliklerin dinamiği böyle.
Kavga-gürültü, tekme-tokat.. çiftler, ezmeye de ve ezilmeye de bi sure sonra alışıyor.

Bulanık suda yüzdükce burnunuzun ucunu bile göremezsiniz. Önce o sudan bi çıkın. Sular durulunca herşey berraklasacak.
Siz bu haldeyken çocugunuz ne durumda, sağlıklı ilgi, sevgi de vermeniz çok zor.

Yapılacak şey belli, boşayın gitsin 🤷🏻‍♀️
Not: bu mesajı yazan kadın sizin eşinizden de beter bir adam ve ailesiyle düzelir umuduyla 9 sene uğraştı ve özgüvensizliğinden boşanamıyordu. Ben bile başardım yahu.

Neyi zorluyorsunuz?
Niye zorluyorsunuz?
Ortada bir yuva yok.
Adam sizi sevmiyor, oğlunuzu da düşünmüyor.
Psikolojik destek alın lütfen çünkü sağlıklı düşünemiyorsunuz.

X