Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

saclarimi tarcin bakira boyicam icine palettenin papatya rengini karistiricaktim fakat bulamadigim icin farkli bi marka acici karistirmak istiyorum..hangisini tavsiye edersiniz ?
3 hafta önce iki kere üstüste boyadigim icin sanirim saclarim cok kirildi ..boyamadan önce kirilmasin diye yapabilecegim bir tavsiyeniz varmi?

Son düzenleme:
Hayır,herhangi bir zararı yok fakat kutu resmine değil numaralara bakın,farklı,birbirine zıt renkler olmaması için[/QUOTE]

zit derken nasil mesela ? ben tarcin bakirla sanirim garnier alirim..garnierin acik bir sari rengini alirim.. birsey olmaz degilmi ?

zit derken nasil mesela ? ben tarcin bakirla sanirim garnier alirim..garnierin acik bir sari rengini alirim.. birsey olmaz degilmi ?

Tarçın bakır+açık sarı,sarı yansımalı bir bakır olur öyle bir renk istiyorsunuz sanırım
O zaman sorun olmaz

merhaba saçlarım koyu kestane ve kendi rengi.. palette yoğun açıcıyla açıp kumrala boyasam tutarmı acaba... ve aynı gün hem rengini açıp hem boyayabilirmiyim?

Kızlar hepinize merhaba.Uzun zamandır Selen Soyder'in saç rengini nasıl elde edebilirim diye bakıyorum.Kuaföre gidiyordum ama gittiğim kuaför bazı taciz olaylarına karışmış,gelen müşterilere.Bunu duyunca şok oldum ve evde boyamak istiyorum artık.İnternetten başka bir kuaföre sordum ama o da söylemedi.Normal kuaförlerde gelin biz yapalım,söyleyemeyiz filan diyorlar müşteri çekmek için.Aranızda bu rengi nasıl elde edebileceğimi bilen var mı?

Eki Görüntüle 361716 Eki Görüntüle 361717

Kendi doğal saç rengim koyu kestane.Ama şu andaki boyalı hali bu renk.
Eki Görüntüle 361718

saçını kuaförde açtıran, ve saçı yanmayan var mı? :) ben çok korkuyorum da, iyi bir kuaför önerisi olan

kızlar bi sorum olucak
dipleri cıkmıs sarı balyajımın üstüne tekrar balyaj yaptırdım ancak kuafor
dip boya falan yapmadan direk balyaj attı doğal oldu ama cok soluk begenmiyorum
kendim alıpta saçımın tamamını güzel bir renge boyamak istiyorum ne önerirsiniz?
koyu tonlar düşünmüyorum akmasını da hesaba katarak tatlı bir renk olsa?

yok mu fikir vericek hiç kimse???:44:

orta kahve al ve boya canım benimde kızılımsıydı ben öyle yaptım süper oldu aynı resimdeki gibi diyebilirim

merhaba arkadaşlar bende saçlarımı 8 9 önce röfle yaptırmıştım haliyle bu kadar zaman geçince çok matlaştı bir de saçlarım dinlensin istedim kuaförümde öyle söyledi bayağı bi kestirdim şimdi de artık rengini değişmek istiyorum kolestonun çikolata kahvesini aldım kendim boyasam röfleli yerleri kapatabilirmiyim sizce zaten dipten 5 6cm çıktı saçım bi fikir verirseniz sevinirim

Canım çikolata kahve çok koyu bir renk,siyah gibi aynı.Ben kolestonun 7/77 numaralı boyasıyla boyadım ama o kadar koyu ki siyaha boyatmışım gibi.Yani açık bir saçtan sonra insanın gözüne çok koyu geliyor.Röfleni kapatır bence.Benim annem de röflesini tek renge boyayarak kapattı.Ama sonra saçları çok koyu geldi gözüne,yeniden röfleye döndü

kızlar merhaba

size bir soru benim ten rengim hafif koyu buğday gözlerim açık kahve saçlarımda şuanda kumral ve ben röfle yaptırmak istiyorumm ama çok kararsızımm bana yakışırmı bilemedimm ..yani daha önceden yaptırmıştım iki kere kuaförler beceremedi bi tanesi turuncu sarı gibi yaptı ,ötekide yeşilimsi bi renk yapmıştı ..aslında düzgün bi sarı yapsalar yakışacak gibiydii ..şimdi kaliteli bi kuaföre gidip yaptırmak istiyorum gidenler asla pişman olmazsın dediler ama yazdıklarımdanda anlıcağınız gibi çoooooook kararsızımm sizce röflle yakışırmı ?? ne renk bi sarı attırmalıyım eğer yakışır dersenizz ama acill cevap verirseniz sevinirim çünkü bu hafta gidip yaptırmak istiyorumm ..

doğal saç renginin üstüne balyaj attır bence hoş durur

bende beş ay önce siyaha boyamıştım.. hala akmadı açılmadı saçım normalde kahve rengi.. şimdi açık kahve yapmak istiyorum.. çok yıpranır mı acaba???:44:

Arkadaşlar ben saçımı şarap kızıla boyadım nette o kadar baktım ama bulamadım şimdi bakır kahve aldım palette nin şimdi lütfennnnnn cevaplarsanız çokkk memnun kalıcam acaba bu kahve bakıra ne karıştırsam daha bakırımsı bir renk olur tecrübeli bilgili arkadaşların bana yardımcı olup fikir vericene inanıyorum şimdiden çooook ama çoook teşekürrrrrleeerrrrr.......

arkadaşlar tarçın bakırın üstüne palette altın karamel yada karamele yakın bi boya boyasam nasıl olur tutarmı sizce

kızlar bı ay once kuafore karamel renk dıye gttm kızıl kahve oldum geldım ben napıcam sımdı
nasıl degıstırebılırım balkopüğü karamel tarzı bı renk ıstıyorum yada açık kumral
ne yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…