Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Caanim dogal kullu kumral sacimi bir hafta once kahveye boyatmak gibi bir gaflette bulundum. Dogal renk hemen kahveye degil kizil oldu kaslarimida boyadilar ayni renge aglaya aglaya ciktim kuaforden. 3 gun sonra daha koyu bir kahve boya suruldu sacim koyu kizil kahve oldu bu sefer. O kizilligida kapatabilmek icin son olarak bugun burdaki bilgilerede dayanarak kullu kumral boya yaptirdim mutlu ciktim kuaforden dogal rengime olabilecek en yakin renkte dondum eve. Evde sacimi incelemeye baslayinca ufak bir kizillik var zaten yine. Yine kafama takmaya basladim. Bir degisiklik sevdasi 300 e patladigi yetmezmis gibi simdi bu kalan ufak kiziliigi nasil silicem bilemiyorum ((( hic sevmedim cunku. Ne yapmam lazim bundan sonra dogal rengi tamamen elde edebilmek icin beyaz sabun yada kepek sampuani rengimi aciyo boyayimi siliyo? Dibinin gelmesini bekleyip bi kullu kumral dahami surdursem saca kuafor saclarin saglikli gayet dedi iyide gorunuyo ama o ufak kizilliga taktim bu sefer? Siz siz olun dogal saca ihtiyac olmadigi surece balyaj falan haric full boya surdurtmeyin kizlar ((((((

kızlar bi yardım edin saçlarımı sboyatmak için voilanın siyah incisini aldım o da mavi siyahmış neyse, boyayı alıp kuaförde boyattım. ilk kez kuaförde boyatıyorum. kuaför de bu çok koyu olur die voilanın oksidasyon tüpünü alıp onun yerine kendinden kattı. bende öle bir gaflette bulunup tamam dedim ama eve gelip yıkadığımda saçlarım o kadar sertleşmiş ki çok kötü oldu. ne yapcam bilemedim. böle bişey yaşayan oldu mu? çok üzgünüm ya. ne olur bi bilgisi olan yazsın lütfen

ben doğal kahve saçlarımı palette bal köpüğüne boyadım ama bakırlık turunculuk oluştu zamanla bu bakır rengi geçirmek için ne renge boyayabilirim? kahve koyu kumral tonlarında bi saç rengi istiyorum

Merhaba, umarım bana da yardımcı olabilecek birileri cıkar..
Cok zor günler geciriyorum, kendini iyi hissetmek isteyen her kadın gibi bende saclarım da degisiklik yapma girisiminde bulundum..
Kendi sac rengim koyu kumral, kahve arası birsey kimisi kahve diyor, kimisi koyu kumral..

Sac rengim kırılsın, sarı ısıltılar falan olsun diyorum, dogal rengimi uzun süreden sonra ilk defa boyamaya yeltendim hatta boya aldım ama cesaret edemedim, bu rengi tek seferde elde edebilecegimi düsünmüyorum zaten ama yakın bir ton olmasını umut ediyorum tam olarak bu renklerin adını bilen var mı? Hangi boyaları önerebilirsiniz bana?

Simdiden Tesekkürler..

mrb canım tam istediğin renk novacolor kapiçino rengi ben boyadım 3 ay önce sarı sarı parlıyodu aynı bu koydugun renklere benziyo herkes çok beğenmişti

mrb canım tam istediğin renk novacolor kapiçino rengi ben boyadım 3 ay önce sarı sarı parlıyodu aynı bu koydugun renklere benziyo herkes çok beğenmişti

Cevap verdigin icin tesekkür ederim öncelikle, sac rengin ne renkti bide kendi rengin miydi? boya mıydı? benim sac rengim acık bir ton degil, siyah degil ama acıkta degil. Bazı boyalar var acıcagına daha cok rengi koyulastıyor mesela bir kere karamel vardı sacımda renk cok akmıstı, koyu kumral almıstım bi boyadım saclarım zift gibi simsiyah olmustu ısıltısız, cok cirkin bir renkti mecbur akmasını bekledim zaten koyu oldugundan baska renk tutmazdı, ikinci bi islemi' de benim saclarım kaldırmazdı.

Kızıllık veya turunculuk olusturmaması lazım, sac rengim acık ton olmadıgından..

Son düzenleme:
Saçlarımın rengi altın sarısıydı resimlerimden koyayım daha iyi anlaşılır

Mrb kızlar;
Saçlarımı en son 10 ay önce siyaha boyatmıştım.Şimdi bayağı aktı.Kahverengi kızılmsı bişi oldu. Ben bakır tonlarında bi renk istiyorum.Kendim boyayarak elde edebilir miyim bakır rengini.Ayrıca bakır renk tutar mı?
Birde ben mavi gözlü beyaz tenliyim bakır renkleri olur mu?
Tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.....

Saçlarımın rengi altın sarısıydı resimlerimden koyayım daha iyi anlaşılır
Eki Görüntüle 383445 Eki Görüntüle 383446

Senin zemin rengin sarıymıs canım, ve cok yakısmıs sana aynı zaman da.
Ben bugün gittim garnier' in dogal sarısını aldım ekstra acıcı özelligi olan sacım kendi rengim oldugundan bunu önerdiler kullandım saclarım turuncu gibi igrenc bir renk oldu üzerine de koleston küllü kumral boyadım kahveli gibi bir renk oldu tam istedigim gibi olmasa da rengi hos, kötü degil.. Simdilik böyle idare edicez artık..

arkadaşlar ben çikolata kahve ve sarı yada kızılı karıştırıp boyamayı düşünüyorum. önerileriniz nedir sizce nasıl olur???:2:

sırasıyla saçımın doğal rengi, sonra boyattığım renk olan bakır en sonda boyanın aktığı ve saçımın şu an ki hali.şimdi saçımı açık kumrala boyamak istiyorum ama hangi marka hangi numara kullanmalıyım bilmiyorum.açık kumrala boyasam diple uçlar arasında fark olur mu acaba?zaten saçlarım çok zayıf kötü olursa bi daha boyayamam yardım edin lütfen :18:

2.fotograftaki renk güzel duruyor. 3, olan onun akmıs halimi

2.fotograftaki renk güzel duruyor. 3, olan onun akmıs halimi

evet akmış hali son fotoğraftaki.ekim gibi boyatmıştım kuaförde.bana yakışmadığını düşündüğüm için bir daha o renge boyatmak istemiyorum.önümüzdeki ayda mezuniyet balom var bir an önce saçıma bişeyler yapmalıyım.kuaförede gidemem şu aralar.tek seferde saçımda düzgün duracak bi renk istiyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum

saçlarımı 4 ay kadar önce koyu kahveye boyamıstım ama baya aktı ve dibim geldigi halde anlaşılmıyor. dün kafama esti fındık kabuğu saç boyası aldım. sizce saçımı 1-2 ton da olsa açar mı? saçlarım çok koyu kahve gibi de görünmüyor been saat'in ki gibi. önerilerinizi bekliyorum bayanlar :)

renk farkı için çözüm süper çok teşekkürlerrrrr

akmış halindaki renk hangi renk oluyor açık kumral mı nedir?lütfen yardım bekliyorum

Lütfen yardmcı olunn Ben saçlarımı boyatıcam siyaha yakın ama siyah olmayan asi göstermeyen doğal duran bi renk istiyorum bitter çikolata diye bi renk duydum ama nasldır cok mu koyudur bilmiyorum benım istediğim renge boyayan varsa beni aydınlatabilir veya resim koyabilir mii :26:

merhaba, koleston perfeckt 7.4 Tizian ile koleston 77. 44 kor ateş kızılı arasında fark var mıdır? ikisinden birini düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…