Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesine karanfil kürü

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bu aralar çok düzenli yapamadım zaten yeni başlamıştım haftaya bi düzene koyup yaparım sonuçları yazarım yine cv içinde Teşekkürler nataliaa

iki gün üst üste kullanıyorum bir gün ara veriyorum tonik diye bir ürün var onu sabahları nemli saçlarımın diplerine masaj yaparak uyguluyorum kremi ise sadece saç uçlarına uyguladığım için ben gayet etkisini gördüm ve etkili....
Şimdi anlamadığım bişi var sen karanfil küründen mi bahsediyorsun yoksa yukarda yazdığın saç bakım ürünlerinden mi ; )

kızlar ben nette bir bakım sayfasında okudum bir bardak kaynar suya 10-15 tane karanfıl atarak 10 dk demlıyorsunuz sacınızı yıkayıp duruladıktan sonra en son bu bır bardak suyu dokuyorsunuz ve haluya sarıyorsunuz yanı karanfıllı su durulanmıyor. şimdi şunu sorucam tonık olara sabah akşam uygulamak mı sızce bu benım anlattıgım metod mu ıyıdır? ben kulandıgımda farkını saclarımda dolgunluk ve hacım olarak gordum henuz 2 kez uyguladım

kızlar ben nette bir bakım sayfasında okudum bir bardak kaynar suya 10-15 tane karanfıl atarak 10 dk demlıyorsunuz sacınızı yıkayıp duruladıktan sonra en son bu bır bardak suyu dokuyorsunuz ve haluya sarıyorsunuz yanı karanfıllı su durulanmıyor. şimdi şunu sorucam tonık olara sabah akşam uygulamak mı sızce bu benım anlattıgım metod mu ıyıdır? ben kulandıgımda farkını saclarımda dolgunluk ve hacım olarak gordum henuz 2 kez uyguladım
bu şekilde hepsini tek seferde kullanmayı ilk defa duyuyorum. Bence tonik şeklinde kullanmak daha mantıklı hem sürekli uğraşmıyorsun kürü hazırlamak için. Hem de bekledikçe daha faydalı. Benim 1 haftam doldu dün faydasını görmeye başladım. Dökülmem % 80 azaldı diyebilirim. Ama yıkarken ve tararken dökülür tahminimce :KK43:

bu şekilde hepsini tek seferde kullanmayı ilk defa duyuyorum. Bence tonik şeklinde kullanmak daha mantıklı hem sürekli uğraşmıyorsun kürü hazırlamak için. Hem de bekledikçe daha faydalı. Benim 1 haftam doldu dün faydasını görmeye başladım. Dökülmem % 80 azaldı diyebilirim. Ama yıkarken ve tararken dökülür tahminimce :KK43:
pekı bu karısımı ne kdr ve nasıl saklıyabılıyoruz

pekı bu karısımı ne kdr ve nasıl saklıyabılıyoruz
Cam kavanozda saklıyorum hafta bir yenilicem. Karanfilleride içinde bekletiyorum 2-3 gün.

Cam kavanozda saklıyorum hafta bir yenilicem. Karanfilleride içinde bekletiyorum 2-3 gün.
ben de hazırlayıp böyle deneyeyim ozaman daha kolay duuryor hemde, hatta fıs fıslı bir şişeye koyup püskürtmek de olabilir , teşekkür ederim ,

5 gundur duzenli kullaniyorum sonucu yazmak istedim Benim dokulme baya azaldı tavsiye ederim

Benimde azaldı. Çok yoğun bi dökülme vardı yarıya indi diyebilirim ama beni tatmin etmiyor üzülüyorum giden saçlara.

Bende bi site de 1 ay bekletilip hazırlanan şeklini okudum. Yaptım koydum bi Köşeye bekliyo. O olana kadar kaynatılandan hazırlayıp uygulamaya karar verdim inşallah istediğiniz sonuçları alırsınız

kızlar dün gece ve bu sbah uyguladım bende deneyimlerimi aktaracağım çok fazla dökülmem var bakalım işe yarayacak mı

Kullanmaya başladıktan sonra 2 hafta falan dökülme azaldı. Ama şuan yine eski şiddetinde dökülüyor neden böyle oldu ki moralim çok bozuldu napcagımı bilemiyorum artık. :KK43:

kılzar ben yapıyorum bu karanfil kürü sabah akşam tonıc şeklinde sürüyorum yalnız bir kaç gündür kafamda kaşıntı var ve kaşıdıgım yer hafıften agrıyor ve gecıyor boyle sınek ısırıgı gıbı tatlı tatlı bır kasıntı degıl,ama ıste dedıgım gıbı sankı morarmısta bastırınca hafften agrıyormuş hissi oluyor. anneme dedım anne su kafama bır bak yaramı var ,bit falan mı bulastı kadın 2 gündür tel tel ,kökö kökö bakıyor resmen hıc bır sey yok . . . acaba bu karanfılden olmus olabılır mı dıye dusundumm, uygulayanlardan kaşıntısı olan var mı ?

arkadaşlar bunlar güzel ama neden uğraşıyorsunuz tamamen doğal yağlardan oluşan şampuan var ya natrumin diye. zaten düzenli kullanınca her derde çözüm oluyor. ben kepek için kullanmıştım gayet de çözdü sorunlarımı. saçlar çok kıymetli ama vaktiniz de öyle ben tavsiye ediyorum artık saçlarımla ilgili bir sorunum yok çok şükür

X