Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sac dökülmesine karsi Ell-cranell alpha...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mavis87

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
3.640
2
Annemin saclari cok dökülüyor diye cilt doktoru yaprigi bir testten sonra anneme "Ell-cranell alpha" vermis ama annem kullanmadi.
Benimde saclarim dökülüyor diye ben kullanmaya karar verdim.
Bu ilaci kullan varsa lütfen yazabilir misiniz?

benimde ilk duyuşum. arkadaşım lavanta kullandın mı hiç. 1 su bardağına 1 tutam lavanta koyup 7 dk kaynattım. biraz soğutup saçıma sürdüm 1 saat falan beklettim. faydası olmuştu. bi dene istersen bak. asıl tarifinde 3 bardak su vardı da ben 1 yapmıştım bu arada.

benimde ilk duyuşum. arkadaşım lavanta kullandın mı hiç. 1 su bardağına 1 tutam lavanta koyup 7 dk kaynattım. biraz soğutup saçıma sürdüm 1 saat falan beklettim. faydası olmuştu. bi dene istersen bak. asıl tarifinde 3 bardak su vardı da ben 1 yapmıştım bu arada.

Hayir canim hic kullanmadim cünkü öyle seyler yapmak istedigimde kiziyor ve kavga ediyoruz...

Hayir canim hic kullanmadim cünkü öyle seyler yapmak istedigimde kiziyor ve kavga ediyoruz...

annenle mi kavga ediyorsunuz? valla bende bi ara turp olayına sarmıştım evde felaket bi koku oluyordu benim annem de çok kızıyordu. o evde olmadığı zaman deneyiver bi bakalım. bahsettiğin ilacı hiç duymadım daha önce.

annenle mi kavga ediyorsunuz? valla bende bi ara turp olayına sarmıştım evde felaket bi koku oluyordu benim annem de çok kızıyordu. o evde olmadığı zaman deneyiver bi bakalım. bahsettiğin ilacı hiç duymadım daha önce.

Canim biz 5 kardesiz yani annem evde olmasa bile mutlaka birileri evde oluyor ve yaptigim herseyi annemde ögreniyor. Ama lavantayi denesem iyi olur galiba...

X